Zatímco se bývalý mariňák Frank Castle snaží vyrovnat se svou traumatickou minulostí, bere zákon do vlastních rukou. (Netflix)

LachtanShows

Marvelácká stáj Netflixu přinesla několik seriálů, z nichž jsem kdysi viděl první řadu Iron Fista a Defenders. Ani jedno z toho mi neoslovilo natolik, abych dal šanci zbytku souvisejících, Punisher ale vždycky ze zbytku dost vybočoval a konečně přišla šance jej zkusit. Možná roky jsem neviděl ryze akční seroš a ta změna je vítána. ()

Mr.Baboon

Klasicky pomalejší tempo, jako vždy na začátku Marvel/Netflix seriálů, ale později to nabere grády, proto si taky nějakou tu hvězdu musím nechat do zásoby. Jinak jsem více než spokojený - hudba skvělá, Jon Bernthal zrozen pro tuhle roli, jeho mluva, vystupování... A Gnucciové přijdou brzy na scénu. V tohle jsem hodně doufal. Jen škoda, že v roli poldy nejspíš neuvidíme detektiva Soapa. A úvodní znělka je znovu a opět dokonalá. ()

Martrix

Kdo už zná Franka z Daredevila, ten má velmi dobrou představu, co se bude dít. Jestliže doteď poháněla Franka pomsta, šmrncnutá veteránským komplexem z války, tak teď, když už pobil všechny, kteří měli podíl na vraždě jeho rodiny(a dalších x lidí, kteří si to podle něj zasloužili), se pokouší začlenit do "normálního" života-přežívat bez zabíjení. No a protože je to seriál, tak je jasné, že se to začleňění zvrtne a Frank bude opět dělat to, co mu jde nejlépe. Skvěle natočené, napsané, Jon s přehledem seriál utáhne a to u toho nemusí ani mluvit...prostě zatím je to veleslibný rozjezd seriálu, který jistě nabídne mimo akční řežby, také inteligentní zápletku. A jako bonus navíc...parádní hudba na konci... . Těším se na další díly. Ostatní šašky z Defenders si nechám ujít, nebudu si po Daredevilovi kazit chuť. ()

David.Darco

Jon Bernthal ma prekvapil! Rovnako tak technická vyspelosť, nápaditosť v strihu a použitá hudba! Atmosféricky to šľape na 110%. Dokonca aj tá otrepaná, sto krát premletá mini-zápletka bola svojim spôsobom zadosťučiňujúca. Ale popravde potešilo ma, keby sa do budúcna tvorcovia takým klišé vyhýbali čo najviac. Úplne ma nenadchli ani akčné scény, ktoré sú zatiaľ akési nesvoje a jemne chaotické. 3,5* ale pre tento krát zaokrúhlim hore. ()

Lenka.Vilka

Takhle se mají točit seriály! A může si to dovolit jenom Netflix, protože ví, že si lidi hned pustí další díl. Kladivo z teaserů mě příjemně zahřálo u srdce. První díl je postavený na odhodlání Franka držet se dál. Zajímavé, i bez toho, aby řekl jediné slovo, vy to v tom ksichtu vidíte. Hrát ho někdo jinej, nevím, nevím. ()