Reklama

Reklama

The Punisher - Season 2 (2019) (série)


Tornádo (S02E13)

(epizoda)
  • USA The Whirlwind

Obsahy(1)

Frank, Pilgrim, Madani, Russo, Amy, Curt a Schultzovi – ve výbušném závěrečném díle druhé řady nepřijde žádná kulka nazmar. (Netflix)

Recenze (18)

maruna0007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Okej,okej, okej. Trošku jsem to přehnal s tím, že je 10 epizoda nejlepší ze seriálu. Tohle bylo jiný kafe. Neskutečná podívaná. Billyho mi bylo dokonce líto. Skvělá akce, která měla i emoce. Myslím že takový konec je nejvhodnější. Měl jsem slzy, že to končí. Závěrečná scéna, byla....... nevím co k tomu říci, byl jsem v údivu, ale zároveň šťastný. Stan Lee, jsem rád že si na něho tvůrci vzpomněli. ()

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tady bylo všechno. Emoce, akce, rvačka ve výtahu (mrzelo mě, že v nemocnici nic, tak dík za náhradu). Na konci slzička a jsem ráda, že Billy skončil, jak skočil. Občas je ta nejúčinnější metoda ta nejjednodušší. Pro všechny. Za konec jsem byla ráda, protože takhle mě nebude mrzet, že mám za sebou poslední díl. Jestli se chcete naštvat, klidně si přečetete plány na třetí sérii. Protože poslední scénou vznikl Punisher. Kompletně, jak má být. S tím vším, jak ho mám ráda. No, a ještě ta jedna důležitá věc je hudební složka, která byla vždy vynikající. Ale když začalo moje milovaná "Here they come to snuff the rooster, Yeah here come the rooster, yeah", šly moje emoce do hajzlu. ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pustil jsem si jen jeden díl - toto finále a vůbec nelituji že jsem neviděl předchozí.Je zde hodně akce a dobré herecké výkony Jona Bernthala a Bena Barnese jako Franka Castleho a Billyho Russoa. Punisher je nejlepší když je Punisher - po trudném dni přijít naštvaný domu a odreagovat a před spaním si vystřílet v počítačové hře vesničku... ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pokud bych měl hodnotit jen tuto epizodu, dám slabé tři hvězdy. Finále nedůstojné nejen předchozí řadě, ale i této. A to se nedá říct, že by byla druhá řada bůhvíjaká. Scénáristicky to bylo podivně rozvolněné a plné nesmyslů a přestože se v průběhu řady rýsovala nejedna zajímavá interakce Billy vs Frank, Frank vs John, Billy vs Dinah, John vs Billy..., nakonec se vlastně žádné pořádné minifinále nekonalo. Což je při té koncentraci psychopatů se spoustou potencionálních meetingů a hustých dialogů velká škoda. Ale dobrá, doufal jsem, že si to tvůrci nechají aspoň na superultimátníkonec. A ono nic...resp. nakonec to bylo vše vyřízeno suše, rychle a bez opiček, které byly až doteď k vidění. Ale co už. Druhý Punisher sice ani zdaleka nedosahuje kvalit první řady(scénář), ale pořád to není díky vynikající režii a Jonovi Bernthalovi jen průměrný seriál. Takže fajn Franku, rád jsem tě zase po dlouhé době viděl, ale asi mi moc nevadí, že žádné do třetice všeho mrtvého nebude. Hodnocení vyjadřuje souhrn celé řady... 71% ()

Kushina 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ačkoliv byl Billy záporák, tak po posledních 2 dílech jsem ho začínal mít rád, začínal dostávat takovou tu lidskost a jeho smrt mě vlastně dost bolela (což je ironický). Ty 2 starý zmrdi, kvůli kterým to to vlastně začalo skončili konečně mrtví, kněz získal svou rodinu a vrátila se mu logická mysl a Frank se vrátím k tomu, kde to všechno začalo, k zabíjení gangsterů, jako správný punisher, ačkoliv to chladné zastřelení Billyho bylo moc i na něj, ale chápu to. I když osobně, pokud to měl být opravdu poslední díl Punishera, tak jsem doufal v to, že Frank se vrátí k té ženě, kterou potkal na baru v prvních dílech, bohužel, člověk asi nemůže mít vše. Punishera miluji, je to můj nejoblíbenější seriál a jestli opravdu Netflix nezvažuje další sérii, tak ať jde celý Netflix do prdele. Není nic lepšího, takže doufám, že se ještě proberou. 90% ()

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

  • Skladba, která hraje na konci epizodym je „Rooster“ od Alice in Chains v live verzi MTV Unplugged. (Punisher)

Reklama

Reklama