V odvážné komedii Holky na tahu uspořádá pětice nejlepších kamarádek z vysoké školy (v podání Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilany Glazer a Zöe Kravitz) víkendové setkání po deseti letech v podobě divoké dámské jízdy v Miami. Jejich nespoutané řádění ale nabere překvapivě zlověstný směr poté, co se jim nešťastnou náhodou podaří zabít striptéra. Zatímco se v nastalém zmatku pokoušejí přijít na to, co si počnou, zažívají další a další bizarní příhody, které je v průběhu celé noci sblíží více než kdy předtím a pomohou jim zvládnout situace, ve kterých na podpoře přátel a kamarádů záleží nejvíce. (Falcon)

vinson003

Americká generace X, která neuznává zprávy (noticka o vrahovi spousty lidí, ale chytly se až když zmínila film), neví vůbec nic o zákonech (kdo by k...a házel tělo do vody bez šutrů nebo uklízel tělo chlapa, který se mohl náhodně uhodit do hlavy, to vše byť na kokeši) a nadávky a bláznivé kecy či projevy bláznivého I love you lítají jedna za druhou. Ve velkých kamarádkách je vždycky špetka lesbictví, tedy alespoň podle tohoto filmu :) Prostě lidé v nejvyšším, kteří nemají vzdělání, jsou závislí na sexu (kultura neexistuje) a milují se všude a jakkoli a ihned, propadají na fetu v čiré bláznovství. Ten pocit svobody na drogách zná snad každý. Tři dávám za nadnesenost celého filmu, jedná se evidentně o crazy parodii na Ameriku, nebyl to tah Douglase v Las Vegas bez scénáře, ale někdy jsem se té nadsázce pořádně zasmál (stříkla sprej do obličeje, on si to během sekundy uvědomil a řekl velké Fuck) nebo úlet chlapa v plenách, kdy si uvědomuje na kokešovi, že je úplný debil a úchylák, ale zhlasí rádio a jede dál, věří kamarádům...a tak dál...i přes Scarlett, která byla senzační, skoro 65 % ()

Oxytocin odpad!

Čekal jsem, jak holky budou pařit po barech, ale že se to stočí do úplně jiného tématu jsem nečekal. Trapný americký humor. Chce se mi zvracet. Nevtipné. ()

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér