Nebezpečné vztahy na nás číhají na každém kroku, ať už jde o vztahy v záporném slova smyslu, tak i v tom kladném. Lidé mohou mít krásné vztahy, do kterých však mohou vstoupit nepřejícné osoby. Anebo když jde tzv. do tuhého, lidé se mohou hádat, ať už doma nebo v práci, a v tu chvíli se takový vztah stává nebezpečným... Nový pořad TV Barrandov tak tedy není pouze o vztazích mezi partnery, ale o vztazích všeobecně, o vztazích, do kterých se člověk denně dostává a musí je řešit. Samotná talk show v prostředí českých televizí v tomto kontextu prozatím nemá obdoby, protože v něm budou skutečné lidské příběhy, emoce a konfrontace, které navíc podpoří publikum v sále. (TV Barrandov)

MikeCool odpad!

TV-pořad. Barandovskou Soudkyni Barču ještě beru (byť je to komedie sebevětší, občas je to koukatelné), ovšem co má sakra znamenat tohle? Nevím, kam chce TV Barandov ještě dál zajít, než ztratí svou, už tak tenkou autoritu a čest. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 5% (odpad!) | ()

Karlos80 odpad!

To nemůže bejt normální tohleto. Dva nejlepší přátelé a jedna společná žena, klasický milostný trojuhelník, ale ani jeden z nich neví že to táhne s oběma (s jendím dokonce oficiálně 6 let) a dokonce snad i se svým šéfem, ona si ale jen vybírá toho vhodnějšího rozsévače, mno klasická zlatokopka, taková za to nestojí a kluci na to nepřišli ani jeden, nakonec si tam dají všichni bořečci skoro po tlamě, jaképak to bylo překvapení pro všecky zůčastněné. :-) Sebral bych se a odešel a ji nechtěl už ani vidět, oba ale na to neměli koule jak byli nevyzrálí.. Buzerant Musil jde z lejna do ještě většího lejna, ale jako vodbnorník na mezilidské vtahy tady ještě nebyl ale což když to dobře sype že?! :-) Hnus nad hnus, ale v týhle pokurvený - dekadentní době, kdy jde všecko pomalu do kelu, běžný standart. S tím mohu vyrukovat jen na žumpě zvané Tývý-Barrandov. :-) ()

Matrinx odpad!

Tento pořad je dobrý tak akorát jako základní psychotest na neverbální komunikaci. Má dva výsledky 1) Daný člověk nerozpozná, že tyto "skutečné lidské příběhy, emoce a konfrontace" jsou jen hrané? Že lidé v něm jsou jen špatní herci, které najal Barrandov, aby z diváků dělal blbce? Okej, tak je to naprostý idiot. 2) Není idiot. ()

amyth odpad!

Nezbývá než začít volat po cenzuře. Během cenzury, dle našich elitních herců kteří se vidí jako elita národa, prý bylo špatně. Vznikala špičková tvorba, ale byla to prý hrozná tvůrčí nesvoboda ....... Podle mě by měl být na takové hajzly zákon - děláš sračky - tak budeš sračky uklízet - a šup s nimi na nádraží mýt hajzlíky .... ()

Ydrosten odpad!

Už když se snažily ukázat v ÁČKU že svět je bakaný, jsem měl pocit že je půlka dílů nasimulovaný problém a to jsem měl asi 15 nebo kolik. Tady se ani moc nesnaží ti "zainteresovaní" předstírat že to dělají proto že za to dostanou rohlík, párek a pivo. Musil z "investigativního" vítejte v ÁČKU, klesl na "bulvárního" a nyní detektor lži. Hlavně že se oženil a splodil nějaký ty sviště a pak se přiznal že je vlastně gajosexuál takže půl života lhal všem okolo ale teď sám v téhe šou moralizuje a kritizuje hloupé lidi že lhát se nemá a bič boží si lháře najde, aneb pozveme 3 "kamarády" kteří daného jedince potopí, poplivou a ještě se přiznají že mu tu holku hoblují všichni každý pátek v grupáči. Věděl jsem do čeho jdu, vidět jsem to prostě musel, protože poslední dobou mám občas náladu si pustit třeba Soukupovic zprávy, Musilovic "cokoliv" a nebo podobný škváry, protože se taky potřebuju zasmát a kroutit hlavou nad tím co všechno je možné pustit v TV. Zvládl jsem z manželkou asi 10 dílů Ulice, 5 dílů ZOO, 10 dílů Soukupova Soukupa (ani se nebudu pokoušet googlit jak se to všechno jmenuje kde se vyskytuje) ale tady to veledílo o nebezpečných vztazích, jednoznačně vede, protože ať už si o Soukupovi myslí kdo chce co chce, občas z něj vypadnou dobrý hlášky. Netuším jak to hodnotit, protože tohle je asi tak 8 pater pod klasickým odpadem. ()