• Dzvandzi

Tak tohle jsem snad ještě neviděl, taková sračka a jasný odpad! No a stačila mi k tomu pouze jedna epizoda. Kde nějaký debil, který absolutně neumí hrát celou dobu čumí do kamery a když má mluvit a jakože ,,hrát'', tak se u toho směje. Upřímně nechápu jak někdo těmto pořadům na barandově může věřit a sledovat je, pro mě je to absolutně nepochopitelné, opravdu to nejspodnější dno!!....(19.4.2017)

• MikeCool

TV-pořad. Barandovskou Soudkyni Barču ještě beru (byť je to komedie sebevětší, občas je to koukatelné), ovšem co má sakra znamenat tohle? Nevím, kam chce TV Barandov ještě dál zajít, než ztratí svou, už tak tenkou autoritu a čest. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 5% (odpad!) |(30.12.2016)

• Alan_Shearer

Už jsem parkrát při přepínání televizními kanály narazil na tuhle sračku. TV Barrandov je nejvíc na hovno televizí, jejíž tvorbu jsem měl tu čest vidět (zlatej Vlado Železný). Neexistuje jeden jedinej pořad, kterej by si zasloužil více než 1*. Nebezpečné vztahy jsou tak kurevsky moc ubohý, že to nemá cenu dál rozvádět. Pokud máte koule, abyste se koukli na pět minut, tak sami uvidíte, jakou šílenost arcikokoti z Barrandova vymysleli - to se totiž jentak nevidí.(11.12.2016)

• Sygauras

Kateřina miluje svého přítele Petra. Petr vypadá celkem slušně, má dobrou práci a mluví inteligentně. Kateřina vypadá jak leklá ryba, je nezaměstananá a když otevře hubu zní to jak škrábání nechtů po ztabuli. Najednou přichází do studia Václav, očividně mentálně zaostalé individum z úchylným ůsměvem na rtech, který Kateřinu ve slabé chvilce položil na záda. Kateřina je z toho celá špatná a Petr předstírá (velmi špatně) šok z toho že kamarád vlezl na jeho matraci (proč jsou tihle dva kamarádi jsem nějak nepochopila) To ale není celé, protože na scénu vstupuje Marek, lázeňský švihák z knírkem vpadající na 40 let, a patkou který naštěkal Kateřině do boudy na diskotéce, na kterou šla původně z Petrem ale po hádce Petr odešel naštvaně domů, a Kateřina tak čeká malého sviště / kukačku. Petr je zamlklý a na stupidní dotaz moderátora "co si o tom myslíte" nenachází slova. Václav je ochotný přiznat že Kateřinu ojel ve slabé (zřejmě pod vlivem halucinogenů) chvilce, kdy se trošku nepohodly z Petrem. Tady jsem se začala úplně ztrácet v tom kdo je kdo a proč se kdo s kým pohádal a nebo proč je Kateřina tak zničená když evidentně roztáhne nohy každému kdo je ochotný na ni vlézt. Marek se k otcovství klidně hlásí ale dítě vychovávat neche, protože je ještě mladý a na otcovský život má ještě času dost. Kateřina je zklamaná, protože Václav lituje "uklouznutí" Petr spouští vodopád slz a moderátor do toho všeho vnáší rozuzlení v podobě Kateřiny matky, která prohlásí že by chtěla za zetě raději Ivana než kohokoliv jiného. Kdo je Ivan, jsem se nedozvěděla, protože jsem to vypla.(2.8.2018)

• Gemini

Hraná talkshow snažící se budit dojem reality show ve stylu Pošty Pro Tebe. TV Barrandov mě už nepřekvapuje jenom tím, s jakou vytrvalostí distribuuje do českého éteru další a další dimenze nevkusu a debility. Na druhou stranu spustit takovýhle projekt v roce 2016, vytáhnout pro jeho účely na světlo Honzu "sledujete Áčko, na NOVĚ!" Musila, a obklopit ho naprosto evidentním komparsem, který má za úkol dělat "autentickou atmosféru" a trousit "oduševnělé reakce", to je počin vskutku historický. A jelikož zároveň dokázal v rovině názoru tvůrců na rozpoznávací schopnosti českého diváka trumfnout i zdrcující drzost germánského mušketýra Ingo Lenssena, zaslouží si čistý odpad;)(18.9.2016)

• Jan Musil