Nebezpečné vztahy na nás číhají na každém kroku, ať už jde o vztahy v záporném slova smyslu, tak i v tom kladném. Lidé mohou mít krásné vztahy, do kterých však mohou vstoupit nepřejícné osoby. Anebo když jde tzv. do tuhého, lidé se mohou hádat, ať už doma nebo v práci, a v tu chvíli se takový vztah stává nebezpečným... Nový pořad TV Barrandov tak tedy není pouze o vztazích mezi partnery, ale o vztazích všeobecně, o vztazích, do kterých se člověk denně dostává a musí je řešit. Samotná talk show v prostředí českých televizí v tomto kontextu prozatím nemá obdoby, protože v něm budou skutečné lidské příběhy, emoce a konfrontace, které navíc podpoří publikum v sále. (TV Barrandov)

Jara.Cimrman.jr odpad!

"Tam kdyby s váma seděl psychiatr, tak vás okamžitě všechny zavře do blázince." Jasně sektáři patří do blázince a měli by se tam potkat s celým týmem, který připravil tento "skvělý" pořad. Všichni protagonisté totiž působí přirozeně asi jako ajťák s kosmonautem v pralese a mě by zajímalo, z které putyky byli draftováni. Nebo raději ne. A i když nerad mečím s davem, tak tady opravdu nedokážu najít důvod, proč bych měl s odpadem váhat. ()

jarmik odpad!

Že to je sračka, je očividný fakt. Ale ultra rozměr tomu dodá situace, kdy přijdete z práce, omylem přepnete na Barrandov a přítel sestry vaší přítelkyně (otec půlročního chlapečka a jednoznačný heterosexuál) v tomto ukázkovém odpadu hraje přesvědčeného gaye, jehož dlouhodobý vztah ve firmě byl odhalen detektorem lži a investigativním postupem moderátora Musila a jeho týmu. Pak jsem zjistil, že je to brigáda za "slušných" pár stovek korun za to, že ze sebe uděláte jiného "reálného" člověka před desetitisíci lidí v televizi, kteří si u toho koušou nehty, jak srdceryvné drama se před nimi odehrává. Definice odpadu současné TV produkce. ()

dkas odpad!

To takhle jednou na služební cestě jsem v TV našel tento "výtečný" pořad. To je opravdu naprosté dno! Viděl jsem zrovna díl, kde se dva tatínci hádali s trenérem, že jim nestaví jejich fotbalový hvězdy. Honza Musil je hrozný moderátor, ale ještě horší jsou ti diváci. To trapné přikyvování, rádoby znalci, fuj, hnus. Nikdy víc :-) ()

Alan_Shearer odpad!

Už jsem parkrát při přepínání televizními kanály narazil na tuhle sračku. TV Barrandov je nejvíc na hovno televizí, jejíž tvorbu jsem měl tu čest vidět (zlatej Vlado Železný). Neexistuje jeden jedinej pořad, kterej by si zasloužil více než 1*. Nebezpečné vztahy jsou tak kurevsky moc ubohý, že to nemá cenu dál rozvádět. Pokud máte koule, abyste se koukli na pět minut, tak sami uvidíte, jakou šílenost arcikokoti z Barrandova vymysleli - to se totiž jentak nevidí. ()

SOLOM. odpad!

Tak název tohoto rádoby pořadu TV Barrandov je opravdu vcelku trefný. Nebezpečný ON vskutku je, hlavně pro zachování zbytku zdravého rozumu. Nechápu, proč mají naše televize pořád potřebu točit nové a nové obdobné sračky, které jsou viditelně stejně nahrané…Párkrát jsem na to omylem přepnul a nestačil zírat. Nejen na tu sračku okolo, ale i výrazné zhoršení moderátorských kvalit Honzy Musila… ()