• Mr. Movie

No to je počin. Barrandov se fakt vytáhl. Kouknul jsem dva díly a ten druhý jen z falešné iluze, že to nebude to nejhorší co jsem viděl. Sem tam jsem se z tohoto škaredého snu jakoby probouzel, například když se Musil snažil zahrát překvapeného moderátora. Ale pak přišel detektor lži a definitivně jsem byl poražen a doražen.(28.8.2016)

• RedEagleSK

Múže homosexuál dělat rodinného poradce manželským heterosexuálním párúm ? Tenhle pořad nám ukazuje že prý jo. Mohou ty manželské páry býti fiktivní, celé to být sehrané herci a přitom se to tvářit jako realita? Že prý jó. A mohou navíc v celém pořadu vystupovat víceméně známé české pornoherečky, prostitutky ajiná verbež a múže se vúbec celá tahle sračka navíc vysílat v televizi v hlavním vysílacím čase 6 dní v týdnu? Že prý múže. Za normálních okolností bych tuhle sračku ignoroval stejně jako česká rada pro rozhlasové a televizní vysílání ale nejde to, pokud kdykoliv zapnu televizi vyskočí z ní na mne plešatá buzna Musil a jeho vtipné excesy jako třeba moralizování a vstupování do svědomí mladému nezaměstnanému klukovi, kterému Musil vyčítá jak pěkně se o sebe dovedla postarat sestra toho kluka když se necháva sexuálně vydržovat milionářem. Člověk by se na tom i zasmál ale byl by to smích přes slzy.(5.9.2020)

• MM_Ramone

Toto je jedna z najprimitívnejších relácií, čo momentálne beží v televízii. Pseudo talk show, v ktorej sa striedajú absolutne nemožní neherci a moderuje to slizký Jan Musil. Tento nechutný buzerant vystupuje v pozícii znalca a experta na ľúbostné a medziľudské vzťahy. Je to nesmierne úbohé. Je smutné, že si aj takýho shit najde svojich verných divákov. V rámci objektivity hodnotenia som si pozrel necelé dve epizódy, viacej som nezvládol. Je to neskutočne dementné. Vôbec sa však nečudujem, že sa to objavilo vo programovej štruktúre TV Barrandov. Tam sú totiž špecialisti na ten najväčší odpad!(9.9.2017)

• Sygauras

Kateřina miluje svého přítele Petra. Petr vypadá celkem slušně, má dobrou práci a mluví inteligentně. Kateřina vypadá jak leklá ryba, je nezaměstananá a když otevře hubu zní to jak škrábání nechtů po ztabuli. Najednou přichází do studia Václav, očividně mentálně zaostalé individum z úchylným ůsměvem na rtech, který Kateřinu ve slabé chvilce položil na záda. Kateřina je z toho celá špatná a Petr předstírá (velmi špatně) šok z toho že kamarád vlezl na jeho matraci (proč jsou tihle dva kamarádi jsem nějak nepochopila) To ale není celé, protože na scénu vstupuje Marek, lázeňský švihák z knírkem vpadající na 40 let, a patkou který naštěkal Kateřině do boudy na diskotéce, na kterou šla původně z Petrem ale po hádce Petr odešel naštvaně domů, a Kateřina tak čeká malého sviště / kukačku. Petr je zamlklý a na stupidní dotaz moderátora "co si o tom myslíte" nenachází slova. Václav je ochotný přiznat že Kateřinu ojel ve slabé (zřejmě pod vlivem halucinogenů) chvilce, kdy se trošku nepohodly z Petrem. Tady jsem se začala úplně ztrácet v tom kdo je kdo a proč se kdo s kým pohádal a nebo proč je Kateřina tak zničená když evidentně roztáhne nohy každému kdo je ochotný na ni vlézt. Marek se k otcovství klidně hlásí ale dítě vychovávat neche, protože je ještě mladý a na otcovský život má ještě času dost. Kateřina je zklamaná, protože Václav lituje "uklouznutí" Petr spouští vodopád slz a moderátor do toho všeho vnáší rozuzlení v podobě Kateřiny matky, která prohlásí že by chtěla za zetě raději Ivana než kohokoliv jiného. Kdo je Ivan, jsem se nedozvěděla, protože jsem to vypla.(2.8.2018)

• K.I.N.G.

Jaké kino byste čekali ve večerních až nočních hodinách na TV kanále Kino Barrandov? 5 let starý hollywoodský áčkový akčňák nebo snad nějakou starší evropskou komedii? Kdepak. Dávají tam tři po sobě jdoucí díly pořadu z vlastní produkce, kde se skupina herců-neherců za almužnu ztrapňuje před zaplacenou kulisou ve studiu a předstírají, že jsou ta či ona postava v tom či onom vztahu k jinému herci-neherci ve studiu a řeší před zraky diváků své rádoby vztahové problémy a všem jim vládne pevnou rukou král všech televizních ubožáků Honza Musil, který zde přijal roli lékaře lidských duší a moralisty, a tak zde přítomné herce-neherce kárá, usměrňuje a promlouvá k nim. Celé je to čiré zoufalství, naprostý televizní odpad, a to, že je to ještě předstírané, to tomu dává korunu. Bohužel, žijeme v tak, v jistém slova smyslu, nemocné společnosti, že i takovýto pořad si dokáže najít své skalní příznivce a na Barrandově se již několik let těší velké oblibě a má mezi ostatními otřesnými pořady, kterým vládnou zase jiné ztroskotané celebrity, jimž se Barrandov snaží přiřknout status hvězd televizní zábavy, své pevné místo.(6.3.2017)

• Jan Musil