Nebezpečné vztahy (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show

Česko, 2016, 40 min

• PeterSch

Barrandov vlastně geniálně vytvořil nový žánr sadistické divadelní frašky a nyní ho vesele provozuje v několika obludných variantách. Především starší a jednodušší spoluobčané pak tento patvar konzumují se sebemrskačským potěšením a zápalem zkušeného znalce lidské psychiky. Ve skutečnosti by rozhodně mělo dojít k trestnímu stíhání za těžké ublížení na zdraví, zvláště pak mozkových buňek. Neuvěřitelný pokus o vložení zaujatého publika v tomto pořadu, aby si primát u televize připadal součástí tlupy, je už na hranici pokusu o genocidu mozkových buňek národa. Naštěstí však lidé, kteří toto sledují upřímně, nemají co ztratit. ¨ p.s. Kdyby se zavedlo TOP ten nejhorších pořadů, právě jsem našel svého krále!(10.9.2016)

Kvalitní a úchvatné od A do Z! Honza Musil je znovuobjeven jako tajný trumf. Je morální autoritou, je bohem. Ne nepodoben velkým antickým myslitelům, je poslem pravdy ve žlutých obálkách, kterými neúprosně odhalí každého lháře a rozsekne srdceryvné příběhy hostů, i jejich bytosti ve dví. Životy náhle jako blesk protne tlustá čára - před Musilem a po Musilovi. Je lékařem, je knězem, je žalobcem i soudcem. Jeho slovo je teplé. Někdy i mrazivé, vždycky však vychází od srdce, stejně jako nemilosrdný, zato spravedlivý hlas přítomného lidu.(12.3.2017)

• KASUGI

Jedna věc se TV Barrandovu musí nechat. Jak přesně znají psychologii senilního důchodce. Dvakrát jsem byl svědkem rozhovoru, ve kterém důchodkyně říká omladině, jaká to byla hrůza, v tom pořadu Nebezpečné vztahy, když tam nějaká ožralá ženská nechala chlapovi čyři děti na krku a když byla vzápětí napomenuta: "Ale babičko, vždyť je to celé nahrané, to hrajou herci..." tak stále mlela: "no já vím, ale pochop, ona mu nechala čyři děcka na krku, chudák chlap byl z toho úplně špatný..." A téměř totožný rozhovor jsem vedl s tchýní. Takže opravdu klobouk dolů televizi Barrandov, jak tu psychiku mají fakt zmáklou!(30.10.2016)

• Sygauras

Že bych narušila lajnu odpadů a foukla jednu hvězdu ? Ta by byla jen tak z milosti nad zoufalou snahou o odbornou studii lidské touhy být prezentován jako ublížený chudáček kterého smůla provází na každém kroku. O tom že by zvedl prdel z křesla a něco dělal, nemůže být ani řeč. Raději bude sedět v křesle a brečet.(17.6.2017)

• Dzvandzi

Tak tohle jsem snad ještě neviděl, taková sračka a jasný odpad! No a stačila mi k tomu pouze jedna epizoda. Kde nějaký debil, který absolutně neumí hrát celou dobu čumí do kamery a když má mluvit a jakože ,,hrát'', tak se u toho směje. Upřímně nechápu jak někdo těmto pořadům na barandově může věřit a sledovat je, pro mě je to absolutně nepochopitelné, opravdu to nejspodnější dno!!....(19.4.2017)