poster

Nebezpečné vztahy (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show

Česko, 2016, 40 min

 • Dzvandzi
  odpad!

  Tak tohle jsem snad ještě neviděl, taková sračka a jasný odpad! No a stačila mi k tomu pouze jedna epizoda. Kde nějaký debil, který absolutně neumí hrát celou dobu čumí do kamery a když má mluvit a jakože ,,hrát'', tak se u toho směje. Upřímně nechápu jak někdo těmto pořadům na barandově může věřit a sledovat je, pro mě je to absolutně nepochopitelné, opravdu to nejspodnější dno!!....(19.4.2017)

 • nudlis
  odpad!

  Koukám, že Musil vylezl z díry a hned skočil do žumpy. Prostě si nemůže pomoct a musí si hrát na empatickýho vola, co někoho usmíří, jinýho odsoudí nebo mravně pokárá. A že je celá tahle sračka opět z dílny TV Barrandov nikoho nemůže překvapit, ti nic jiného než sračky neumí. Sledováním tohohle "pořadu" budu strašit děti až budou zlobit. Ale doopravdy je na to nikdy nenechám dívat, abych jim nezpůsobil nějaký doživotní trauma ...(19.11.2016)

 • lingering
  **

  Opět jsem rozpolcen mezi (intelektuálním) odpadem a absolutním hodnocením (ultimátní perverze). Šmírácká kamera, repliky šustící papírem a především absence racionality a emoce za každou cenu - někdo dobře placenej to švihá pěkně podle jednoho mustru. Tohle můžou brát vážně snad jen lidi s IQ pod 90. Honza Musil za to půjde do pekla, kam ostatně patří i tak. Největší WTF je ale samozřejmě publikum, kde tu taťka pokyne rukou (toť), jinde mamka rozhodí ruce (šmarjápanno, co s tím?) - asi aby diváci doma věděli, jak se má reagovat.(12.1.2017)

 • Opferlamm
  *****

  Kvalitní a úchvatné od A do Z! Honza Musil je znovuobjeven jako tajný trumf. Je morální autoritou, je bohem. Ne nepodoben velkým antickým myslitelům, je poslem pravdy ve žlutých obálkách, kterými neúprosně odhalí každého lháře a rozsekne srdceryvné příběhy hostů, i jejich bytosti ve dví. Životy náhle jako blesk protne tlustá čára - před Musilem a po Musilovi. Je lékařem, je knězem, je žalobcem i soudcem. Jeho slovo je teplé. Někdy i mrazivé, vždycky však vychází od srdce, stejně jako nemilosrdný, zato spravedlivý hlas přítomného lidu.(12.3.2017)

 • Piri
  odpad!

  Keď už toto začne vysielať nejaká televízia, tak to skutočne indikuje totálne zúfalstvo a prichádzajúci exitus. Barrandov ma jeden jediný hlavný nosný program - krimi seriál Columbo. Nechápem ako si niekto môže založiť tak primitívnu TV až so 4 kanálmi a pritom na nich vlastne nič nedávať a ešte dokonca vzájomne vysielať ten istý program na ostatných subkanáloch ako reprízy. Pôvodne to asi plánovali, že pôjde nonstop Columbo, párkrát to preruší reklama a na ďalších subkanáloch by išli predošlé časti, a tak by divák neprišiel ani o jedinú časť, lebo by na všetkých 4 kanáloch išli v rovnakom poradí, len s oneskorením pár hodín alebo dní, to by bolo super vysielanie, to tu ešte na tejto planéte nebolo!(11.10.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace