Nebezpečné vztahy (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show

Česko, 2016, 40 min

• +sfinx+

Maminka přivede neduživého blbečka do televize, aby vyřešila palčivé problémy svého parchanta. Patrik mlčí. Maminka vidí problémy všude okolo svatého Patrika. Patrik mlčí. Zástupce učitelů přihází, aby řekl, co se ve škole děje. Patrik mlčí. Matka začíná startovat. Patrik mlčí. Přichází další člen učitelského sboru - mizerná herečka a přitakává kolegovi. Patrik mlčí. Moderátor bere vše do svých rukou, odvádí ho stranou (stranou od 15 lidí v sále, před kameru, kde ho může vidět jenom zbytek republiky). Patrik mlčí. Moderátor vytáhne papíry z detektoru lži, kde zjistil, že učitel si nezasedl. Patrik mlčí. Moderátor se ho vyptává jak kkt, aniž by vysvětlil, proč nevzal na všemocný detektor samotného Patrika. Ale máme ještě jedno překvapení ... přichází školní psycholožka. A Patrik samozřejmě mlčí... A já to vypínám s vědomím, že mohu zodpovědně zhodnotit tuhle sra*ku.(19.10.2016)

• ESNYR

Tak Honzík se nám vrátil ze záhrobí (klidně bych odpřísáhl že jsem viděl nějakou reportáž o tom že zemřel) Stačilo mi 5 minut abych pochopil že scénáristé nebyly vybráni náhodně ale že nám jejich příjmení mají napovědět jak je to s tímto pořadem doopravdy. Nemůžu pochopit omezenost lidí (ehmmm........) kteří jsou ochotní se do krve hádat kvůli tomu že je to pravdivý pohled a ne jen nahraná ptákovina z amatérskými herci. V dnes shlédnutém díle, jsem zaznamenal povědomou tvář. Myslím že tu ženskou znám z nějaké reklamy.(13.3.2018)

• Zodd

Barrandov fakt nezná hranice bulvární nesoudnosti (i když jde jen o drama se scénářem). Jeho veškerá televizní produkce je to nejhorší, co lze vůbec v současnosti na televizních obrazovkách najít a motivuje ostatní naše komerční televize kopírovat formát (viz. všechny ty debilní rádoby soudy). Ale jak někdo proboha něco TAKOVÉHO může protlačit do vysílání a JAK jim to někdo může doma u gauče žrát? Pokud se i toto stane standardem našeho vysílacího programu (a že se to navzdory odpadní skládce na tomto webu už tolikrát stalo), nechci už mít televizi.(25.8.2017)

• honajz

Takový mix Soudkyně Barbary a Pošty pro tebe v hrané verzi, ale předstíraně autentické. Koneckonců je to znát i na dramaturgii, kdy se zásadní odhalení dějí postupně, až si člověk říká, jak to, že se o tom nemluvilo rovnou na nějakém vstupním pohovoru do show? A to publikum, to je taky něco úchvatného.(30.10.2016)

• demovka

Nejvíce na tom vadí, že je to nastrojené a umělé, nevyvážené a není to nestranné. Někdy je velice znát, jak se ti hlavně mladí snaží hrát a nejde jim to. Nesedí tam psycholog, který je tam silně potřeba. Rozhodně to nemá nic společného s Oprah Winfrey show. Pan Musil to nemá zapotřebí a myslím, že klesá jeho úroveň jako modrátora.(11.7.2017)