Nebezpečné vztahy (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show

Česko, 2016, 40 min

• apollines

Srdce mi krvácí nad těma chydákama, které tenhle ... hmmm .... pořad? ... přilákal k televizi. Já tušil, že něco jako špatná produkce existuje, jen jsem netušil, že budu mít tu smůlu a zahlédnu to v té mizerné televizi. Jen doufám, že dcerka tu televizi rozfláká dřív, než budu mít opět tu smůlu něco podobného vidět! Já to nejsem schopen ani z recese ohodnotit. Prostě ne.(11.4.2017)

• PeterSch

Barrandov vlastně geniálně vytvořil nový žánr sadistické divadelní frašky a nyní ho vesele provozuje v několika obludných variantách. Především starší a jednodušší spoluobčané pak tento patvar konzumují se sebemrskačským potěšením a zápalem zkušeného znalce lidské psychiky. Ve skutečnosti by rozhodně mělo dojít k trestnímu stíhání za těžké ublížení na zdraví, zvláště pak mozkových buňek. Neuvěřitelný pokus o vložení zaujatého publika v tomto pořadu, aby si primát u televize připadal součástí tlupy, je už na hranici pokusu o genocidu mozkových buňek národa. Naštěstí však lidé, kteří toto sledují upřímně, nemají co ztratit. ¨ p.s. Kdyby se zavedlo TOP ten nejhorších pořadů, právě jsem našel svého krále!(10.9.2016)

• Piri

Keď už toto začne vysielať nejaká televízia, tak to skutočne indikuje totálne zúfalstvo a prichádzajúci exitus. Barrandov ma jeden jediný hlavný nosný program - krimi seriál Columbo. Nechápem ako si niekto môže založiť tak primitívnu TV až so 4 kanálmi a pritom na nich vlastne nič nedávať a ešte dokonca vzájomne vysielať ten istý program na ostatných subkanáloch ako reprízy. Pôvodne to asi plánovali, že pôjde nonstop Columbo, párkrát to preruší reklama a na ďalších subkanáloch by išli predošlé časti, a tak by divák neprišiel ani o jedinú časť, lebo by na všetkých 4 kanáloch išli v rovnakom poradí, len s oneskorením pár hodín alebo dní, to by bolo super vysielanie, to tu ešte na tejto planéte nebolo!(11.10.2017)

• filmmovier

Viděl jsem finále jednoho dílu, ve kterém měl Honza ve studiu dvě ženský a řešili něco o chlapovi, kterej jim oběma strašně lhal. Honza Musil se tam vítězným tónem pochlubil, jak úplně sám o tom chlapovi zjistil něco, co o něm nikdo, vůbec nikdo netušil. Ženský, který se nejspíš na začátku pořadu smrtelně nenáviděli, si najednou padly do náruče, zkamarádily se a domluvily si hned několik kafí, možná dokonce i s Honzou. A Honza dobu brečel, všichni brečeli a já brečel... Honza pravděpodobně brečel štěstím nad tím, jak fantasticky se mu to podařilo vyřešit, ženský brečely štěstím, jak to Honza všechno vyřešil a jakej je ten jejich chlap (oběma jim lhal a už byl ženatej) grázl a já zoufalstvím... absolutním zoufalstvím nad tím, jak tohle může někdo dovolit. A taky nad tím, že existují lidi, kteří si myslí, že tohle je fakt pravda a MOŽNÁ, jen MOŽNÁ, to je i nahraný, ale spíš ne, protože tohle je prostě tak skutečný. Vím to, několik jich znám, a dosud jsem je nepřesvědčil o opaku. Teď jen žasnu, že to ještě nemoderuje Jára Soukup. Honzovy nekonečné vodopády slz a Járův fantastický moderátorský um by spolu mohly soupeřit v atraktivitě.(24.1.2018)

• kingik

Moderátor Musil po úvodní znělce uvádí další díl oblíbeného pořadu lakonicky nazvaného Nebezpečné stahy: "Dnes se nám přišla svěřit žena, která má celoživotní problém a ocitla se na rozcestí. Potleskem přivítejme Janu Musilovou..." Do studia vchází upravená dáma v nejlepších letech, na které je snad divná jen její paruka a vzdouvající se bříško, které skrývá pod šaty. Jana usedne a podivně zabarveným hlasem, simulujícím ženský soprán, se rozhovoří o svém trápení: "Jsem Jana a již padesátým rokem jsem uvězněna v mužském těle. Milenec mě opustil, nyní jsem i těhotná." Následuje letmý záběr na moderátora, který jen stěží potlačuje slzy. "Dítě má přijít na svět každou chvíli, již nyní plně pociťuji NEBEZPEČNÉ STAHY..." Moderátor s ustaranou tváří se zeptá, zda chce Jana, aby asistentka přinesla výsledky z detektoru lži. Po Janině souhlasu následuje reklamní brejk ------------------ Jsme zpátky ve studiu, moderátor vytahuje z obálky výsledky a je evidentně zhrozen. "Jano, je to šokující!" Moderátor se zadívá do prázdna, pak promlouvá s velmi vážnou tváří, ale už jen obtížně skrývá své pohnutí v hlase..."Musím říct, že to jsme tady ještě neměli, výsledky jsou šokující i pro mě." Dlouze se na Janu podívá, kamera švenkne na Janu, hudba, zřetelně inspirovaná nejlepšími díly Hanze Zimmera, jen podtrhne napětí ve studiu. Musil odhodlaně: "Jano, ale Vy nejste vůbec těhotná, bříško máte vycpané polštářem." Ale to není vše. Musil vytahuje ještě druhou obálku, v níž má další výsledky z detektoru lži. "Jano, je to děsivé zjištění - Vy jste já!!!" Moderátor se rozpláče, obejme sám sebe a do odjíždějící kamery prohlásí: "Nikdy nejste na problémy sami, vždy se dá na okamžik sejít z cesty, ale od toho, abyste se vrátili na tu správnou cestu, jsou zde s vámi NEBEZPEČNÉ STAHY. Proto se nezapomeňte dívat i příště." 0/10(6.2.2017)

• Jan Musil