• JonSnow
  odpad!

  Další skvělé hereckého výkonu na TV Barrandov....mám pocit, že v zákulisí dal někdo těmto "Špičkovým hercům" radu, ať neustále při mluvení zavírají oči....jinak případy jsou totální dojáky pro všechny milovníky Ulice a Ordinace....a do těchto příběhů je nutné si povšimnout emočních nálad publika, kde se zřejmě snaží svými zvuky dát najevo své pocity vůči hereckému výkonu....(19.2.2017)

 • Uroboros
  odpad!

  Hoši, tak tohle je megamonstrózní lejno, že větší se snad ani ve sdělovacích prostředcích najít nedá. Totální výplach...jestli někdy někdo tohle dokoukal do konce, tak musí mít v palici opravdu vymeteno. Já tomu dal 2 krát 5 minut stálo mě to většinu mozkových buněk. Jasnej favorit na největší sračku všech dob!(28.9.2016)

 • SOLOM.
  odpad!

  Tak název tohoto rádoby pořadu TV Barrandov je opravdu vcelku trefný. Nebezpečný ON vskutku je, hlavně pro zachování zbytku zdravého rozumu. Nechápu, proč mají naše televize pořád potřebu točit nové a nové obdobné sračky, které jsou viditelně stejně nahrané…Párkrát jsem na to omylem přepnul a nestačil zírat. Nejen na tu sračku okolo, ale i výrazné zhoršení moderátorských kvalit Honzy Musila…(31.12.2018)

 • lingering
  **

  Opět jsem rozpolcen mezi (intelektuálním) odpadem a absolutním hodnocením (ultimátní perverze). Šmírácká kamera, repliky šustící papírem a především absence racionality a emoce za každou cenu - někdo dobře placenej to švihá pěkně podle jednoho mustru. Tohle můžou brát vážně snad jen lidi s IQ pod 90. Honza Musil za to půjde do pekla, kam ostatně patří i tak. Největší WTF je ale samozřejmě publikum, kde tu taťka pokyne rukou (toť), jinde mamka rozhodí ruce (šmarjápanno, co s tím?) - asi aby diváci doma věděli, jak se má reagovat.(12.1.2017)

 • ForGump
  odpad!

  Nevím co tím Barrandov chce zase říct. Chce kopírovat Áčko nebo Saunu ? Jenomže tyhle pořady byly svým způsobem autentické a dalo se jim věřit. To co se děje zde je velmi špatně secvičené ochotnické divadlo, které uvádí vševědoucí Honza Musil. A o co šlo: Rodiče, kteří neví, co se svým pubertálním synem, který se uzavřel do bubliny, se hádají s jeho dívkou, jež vypadá jako šmoula, studující medicínu a hádají se opravdu závažně (třeba o marihuaně) :D :D. Navíc diváci v publiku jsou opravdu rozhořčení z této debaty... a především asi dobře zaplacení. HAHA. Jsou věci, co se musí vidět, proto se podívejte, co je u nás možné. Musím říct, že hranice bizarnosti se opět posunula. Barrandov forever. Teď už jen závěrečná otázka: Tchyně nebo Nebezpečné vztahy ? Ano otázka z jiné dimenze. 0% P.S. Pokud se v závěru ukázalo, že všechno byla jen komedie, tak se velmi omlouvám a beru všechno zpět.(27.8.2016)

 • Jan Musil