V budoucnosti korporace bojují s nezávislými státy o poslední zásoby energetických zdrojů. Mladý inženýr jménem Renton (Robbie Amell) a jeho přítelkyně Hannah (Rachael Taylor) se snaží zachránit experimentální technologii pro výrobu energie, která může ukončit všechny války. Shodou okolností tato technologie vytváří smyčku času, kvůli které stále prožívají útok na jejich dům. (LIVINGDEAD)

brasek

Netflix a ich ďalšia lacná záležitosť. Nápad z Edge of Tomorrow presunutý do nejakej diery, ktorá je akože domovom Reného... nedopozeral som to, nebavilo ma to a nevidím v tom ani význam sa trápiť strávením niečoho takéhoto. ()

DJMaroko

Máme tady originální námět a vůbec ne žádnou vykrádačku. Zprvu se tak sice může jevit, ale opak je pravdou. Jistá inspirace tu jistě byla, ale tak už to bývá. Nevím jestli jde o pilot k seriálu, ale dokázal bych si představit další pokračování. Paradoxně mi u tohoto filmu nevadí otevřený konec. Film je ukázkou toho, že i s malým šaškem se dá dělat velké divadlo. Mě to nadchlo a film si jistě zaslouží větší pozornost 90% vůbec se toho nebojte já doporučuji. ()

robfi odpad!

kdepak, zadnych 62 procent. Aby film s casovou smyckou fungoval, musi tam byt zabavni herci, dobra vyprava a paradni triky. Herci jsou na presdrzku, vyprava jsou tri pokoje a triky jsou jak v cinskem filmu pred 50ti lety. Ano, je to edge of tommorow natocene za 2 melouny a 19 dni. Byt to studentsky film, pochopim to. Studentsky film to neni, Edge of Tommorow bylo natoceno drive a nesrovnatelne lepe, takze jsem nemilosrdny. Vykradacka napadu v mizernem provedeni , jen aby to vydelalo prachy ? Odpad. ()

Risky

Mám rád Sci-Fi a téma, se kterým film pracuje je pro mě tajemně lákavé. Upřímně řečeno mě děj zas až tolik neuchvátil a nevtáhl. Ani výprava, jestli se o nějaké dá mluvit, diváka rozhodně neohromí. Je to ale opravdu dobře natočené a hezky zahrané a není ztrátou času, si tenhle kousek prohlédnout. ()

dinzbir

Mno, za Bčko 3 hvězdy kvůli snaze, ale jinak nic moc, konec bez výsledku. Za mě film pro zabití času. Na hraně zítřka samozřejmě sto a jedna proti tomuto. ()

90125

Another groundhog day. Tentokrát ovšem nie ako romantická komédia, ale ako lacné tv sc-fi. Ešte tak do polovice je to v celku zábavné, ale časom, keď sa zápletka nikam ďalej neposúva a každý je už len zradca s každým a proti každému, je to už len motanica. Ukáže sa, že príbeh je značne nedopečený, aj keď takúto záležitosť s toľkými alternatívnymi časovými realitami je ťažké doviesť k dokonalosti. Rozkvedlaná, neurotická kamera, ktorá sa zúfalo snaží zvýšiť napätie a akčnosť mi tiež pekne liezla na nervy. Jednoduchý, jednopriestorový tv design by mi trebárs nevadil, ale na lacnú synťákovú hudbu som alergický. Je veľmi pravdepodné, že ma to druhý krát už baviť nebude. 57 % ()

Martin29

2 korporace bojují proti sobě. Jedna je zlá a začala válku (Torus) a druhá je hodná a chce ji ukončit (Blok) více se o nich nedozvíme. Jeden chlápek má v domě zařízení, které chtějí obě. Do baráku se mu vloupou 4 chlápci a , když jeden se dotkne toho zařízení ´´umře,, spustí se tím časová smyčka a oni to prožívají pak vše stále dokola. Dá se ocenit jen nápad bohužel čím déle se to táhne tím více to nudí režisér sice nahazuje různé zvraty, ale už ani ty to nezachrání a konec je též nedořešený. 40 procent nejlepší komentář MartinezZ P.s. kecy o originalitě si nechte před dvěma roky starší kousek je daleko lepší http://www.csfd.cz/film/307556-na-hrane-zitrka/komentare/ ()

Drslw

Veľmi chutná lahôdka pre mozog aj nervy. Herci skvelí! Určite by som privítal dvojku a trojku, kde to už konečne vyhráme! :D ()

tonysawer

Mě tohle téma časových smyček nikdy neomrzí, takže 5*. Uměl bych si představit seriál, kdy sekvence smyček postupuje vpřed. Jeden díl = jedna sekvence. ()

BigJohn02

Poměrně svižná komorní sci-fi, která si vystačí s pěti herci, jednou rotující mašinou a nekonečným množstvím časových smyček. Na rozdíl od jiných "Hromnic", ve kterých si opakování uvědomuje zpravidla jen jeden účastník děje, tady se jejich počet postupně mění. Příjemné, ale kult se z toho asi nestane. ()

Alhazred

Ultra low-cost sci-fi jednohubka o časovej slučke. Na rozpočet veľmi slušný scenár i herecké výkony, v podstate pokiaľ na niečo také máte chuť, možno to ako oddychovku len odporučiť. ()