Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jack Rozparovač spáchal roku 1888 sérii brutálních vražd. A historie se opakuje. Stáli jste někdy tváří v tvář hromadnému vrahovi? Molly (A. J. Cook) v 16 letech jako jediná z prázdninové party přežije krvavý masakr na poklidném ostrově. Tento děsivý zážitek ji přivede ke studiu psychiky hromadných vrahů. Jejím profesorem je známý spisovatel a lovec lidí Martin Kane (Bruce Payne). Zlo se však znovu objevuje: okolo Molly opět umírají lidé. A způsob vražd je stejný jako v případě Jacka Rozparovače. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (18)

klerik 

všechny recenze uživatele

Náhodou, rozbieha sa to celkom slušne, má to fajn univerzitnú atmosféru, mordy sú obstojné... Potom sa však účastnícu jatiek utiahnu na chatu a atmosfére je koniec ako aj zábavnosti. Keby do toho toľko nemontovali nelogické porovnávanie s Jackom Rozparovačom, bolo by to celkom fajn celé. VRESKOTovský potenciál to rozhodne malo aj napriek neprirodzenému držaniu sa brakových pravidel slasherov... ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

VHS/// Obsazení 5/10 Děj 3/10 Hudba 4/10 Efekty 6/10/// +pár známějších herců, některé scény -dlouhá stopáž, ke konci zamotané/// K podobným filmům jsem mírnej (vyvražďovačky mám rád). Přesto v porovnání s konkurencí se nejedná o nic světoborného. I když po heslu "všude jsem byl, všechno jsem viděl" občas nepohrdnu nečím co mi dřívě nějak ušlo. Samozřejmě příběh je slaboučký, herecké výkony občas až směšné. Sem tam se však mihne zajímavá scéna, nebo "pěkný detail". To ovšem nic nemění na tom, že zde nějak chybý pořádná atmosféra strachu a zhruba do 2/3 to byl tak nějak průměrný film, ovšem s prodlužující se stopáží začala padat nuda a nezachránilo to ani finále, které bylo po všech stránkách hodně zmatečné./// Celkem 44%/// ()

Reklama

Terva 

všechny recenze uživatele

Scénář : Pat Bermel. Kamera : Tom Harting. Hudba : Peter Allen. CITÁT - Co když všem řeknu, že dneska jednoho z vás zabiju ?........... Víte, ty studenti jsou natolik nepříjemní a arogantní, že bych je klidně zabil sám. Je tu spousta lekaček, ale spousta je jen uměle vykonstruovaných. Příkladem může být lampa z 30 minuty. Ta se za šíleného zvukového doprovodu začne sama od sebe hýbat. Divák se sice lekne, ale okamžitě si uvědomí, že je to nepřirozené. CITÁT - Chcete si to se mnou rozdat ?.............. CHYBA VE FILMU - Při začátku scény na diskotéce ve 23 minutě je kamerový záběr, který začíná letem kamery z přízemí budovy a kamera stoupá nahoru. Diskotéka se koná někde ve vyšším patře. Marisa (Kelly Brook) pak v půlce scény vleze do výtahu a jede dolu. Výtah se zasekne a ona se ocitá nad diskotékou. Pak se dokonce ocitá v okně a je vidět, že je v nějaké malé místnosti a ne v dalším patře. Tam se výtahem prostě nemohla dostat a ještě cestou dolu........... CITÁT - Neviděli jste někdo něco podezřelého ?.......... Tohle mě nezaujalo ani jako klasická vyvražďovačka. Je to plné rozporů a nesmyslných scén. Například automobilová honička a její vyvrcholení. To jsem už vůbec nechápal. Čím víc jsem na to koukal a dostával se ke konci, tím míň mě to bavilo. ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Takřka dvouhodinový slepenec do očí bijících nelogičností, klišovitosti, nudnosti, předvídatelnosti, špatného herectví, až trapného předhazování náznaků kdo všechno by mohl vraždit a vůbec všeho, co dělá hodně špatný film hodně špatným filmem, včetně závěrečného vypointování. A tak jediné, co alespoň stojí za to, je Bruce Payne a scéna s pilou/cirkulárkou. ()

petero 

všechny recenze uživatele

Bandu študentov, "budúcich" vyšetrovateľov, postupne niekto prerieďuje. Ale jeden z nich skrýva tajomstvo... Baby sú pekné, chalani podozriví + obzvlášť podozriví učiteľ a policajt. Herci sa snažia, filmári sa snažia, no scenárista im hádže pod nohy neuveriteľné brvná, ktoré nikto nezvláda preskakovať. Má to svoju atmosféru, aj vraždy sú zaujímavé (hlavne tá prvá), no postavy sa po chvíľke začnú správať dementne (keď im to predpisuje scenár), finále sa odohrá nevedno prečo v opustenom dome niekde v lesa, kde sa všetci preživší stretnú (aby ich mal vrah pekne pokope). Hlavnej hrdinke chodia na komp (aj do toho domu v lese) prísne tajné správy z FBI. A najväčšia pecka čaká na konci, kde zatknú niekoho kto nieje vrah. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (4)

  • Na začátku scény na diskotéce ve 23. minutě je záběr, který začíná pohybem kamery z přízemí budovy. Diskotéka se koná kdesi ve vyšším patře. Marisa (Kelly Brook) pak v polovině scény vleze do výtahu a jede dolu. Výtah se zasekne a ona se ocitá nad diskotékou. Poté se nachází v okně a je vidět, že je v jakési malé místnosti, nikoliv v dalším patře. Tam se však dostat výtahem nemohla, navíc cestou dolu. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v Britské Kolumbii a Kanadě. (Terva)
  • Jméno plachetnice ve filmu je "Mary Kelly", což je jméno jedné z opětí Jacka Rozparovače. (Terva)

Reklama

Reklama