Reklama

Reklama

Komici s.r.o. The Tour

  • angličtina The Tour
Trailer

Obsahy(1)

Komická roadshow, jaká tady ještě nebyla! Knor, Pavlásek, Kočičková, Matonoha, Nedvěd a Ruda z Ostravy projíždějí republikou. Jejich standup show plní ty největší sály. Film Juraje Šajmoviče Komici s.r.o. The Tour je ale hlavně o tom, co se Komikům po cestě přihodí a jací jsou mimo pódium. Knor, jako impresário téměř zešílí, Pavlásek se stává schizofrenikem, Kočičková prožije několik orgasmů, Matonoha sice baví, ale strašně "prudí", Nedvěd blbne lidi svou trapnou magií, Ruda z Ostravy se zbaví osobnosti a bude z něj Michal Kavalčík. Prostě si uděláte v kině výlet s Komiky s.r.o. tak, jak je neznáte, ani znát nemůžete. A nakonec přijde i tolik ojedinělý moment v kinematografii. Protagonisté jsou konfrontováni se skutečným filmovým kritikem! (Road Movies)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (56)

klukluka 

všechny recenze uživatele

Michal Kavalčík a Lukáš Pavlásek si dali hodně práce s tím, aby se bylo na co dívat a každý z nich si za to ode mě vysloužil jednu hvězdu. Pokud bych tomu filmu dal ještě třetí, pak by byla za tu Matonohovu skeč o tom, jak potkal Werich Picassa. :) Vysloveně rád mám i Richarda Nedvěda, v tomto stylizovaném dokumentu se ale nijak neprojevoval. Kdo mi naopak nemálo vadí, je Miloš Knor. Ani jeho absence by nepřispěla k tomu, abych to hodnotil lépe, ale ulevilo by se ansámblu, pokud by Komiky nepásl zrovna on. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Rozmýšlel jsem se zda dát tři nebo čtyři a nakonec se kloním k vyššímu hodnocení. Dělat filmovej humor je totiž nejtěžší možná filmová disciplína a dělat filmovej humor v ČR je skoro stejný jako navštívit sadomaso salon, protože je téměř jisté, že když přijdeš s něčím, co má ambice rozesmát lidi, zůraznuju lidi - diváky - návštěvníky kin, ne kritiky, je skoro jisté, že se spustí na strankách tištěných i virtuálních známý hit v podaní odborníků na všechno - mistrů vševědění - filmových kritiků o dnu české komedie a blbcích, který mají ještě tu drzost se na českých filmech smát. Ano i já patřím mezi ty debily, kreteny a diváky s ubohým vkusem, který se rád směje a rád se směje i na českých filmech. Jasně pokud máš 95 minut ve kterým se ti po celou dobu banda komiků + Ester předvádí ne všehno trefí na bránici, na druhou stranu pokud trefí opakovaně, cením si toho. U komiků se zrušilo i zavedené heslo opakovaný vtip není vtipem, protože Ester a její orgasmus, který je střižen na každý vystoupení komiků je vtipný právě neustálem opakování téhož + její jedinečný sarkasmus, když jde na podium se svým orgasmem a utrousí "tohle je ted poslední co potřebuju" měla bránice postaráno o job. Já myslím, že pokud ze sebe vyndáš citron, zjistil si, že intelektuální onanie nad partou "pitomců" co si dělaj prdel z tebe, z tebe i z tebe, ale hlavně ze sebe, životu ani tvému postavení nepomáhaj, měl by tenhle film do tvý tváře ten úsměv dostat. ()

Reklama

Djoker 

všechny recenze uživatele

Komiky na cestách ocení pouze nejvěrnější fanoušci, kteří hltají jejich stand-up show. Všichni si určitě mysleli, že jejich průpovídky během turné po českých sálech jsou děsná hlína a je potřeba filmový záznam, ale výsledek je brutální křeč. Zároveň jde o vzpomínku na dobu, kdy největší bizár republiky tvořil Ruda z Ostravy. Dnes by již nastavenou laťku neměl šanci přeskočit. ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Jako bonus na DVD klidně ano. Jako samostatný film za plné vstupné opravdu ne. (Pro srovnání viz např. bonusový dokument 'Hot Fuzz': The Fuzzball Rally, v němž Simon Pegg, Nick Frost a další členové štábu objíždějí kina s Jednotkou příliš rychlého nasazení.) Jestli mělo nasazení do kin zvýšit povědomí o partě kolem Miloše Knora, nízký divácký zájem dokládá, že tenhle plán moc nevyšel. Film totiž předpokládá diváka s Komiky již obeznámeného, kterému sedí jejich druh humoru (tzn. fanouška). Moc se nezdržuje vysvětlováním, co jsou ti lidé zač (mimo turné je vůbec nepoznáme) a proč bychom na ně měli hodinu a půl koukat. Vtipy vytržené z kontextu vyznívají do prázdna, pokud jste je dříve neslyšeli naživo a v celku. Oceňuji snahu zkoušet oslovovat publikum jinými cestami než živými výstupy (kromě celovečeráku např. živé YouTube přenosy, jejichž vznik film zachycuje), ale do sebe zahleděný snímek jako je tento dělá českému stand-upu spíše medvědí službu. 45% ()

Hanys_ 

všechny recenze uživatele

Mohl to být fain polo/dokument o tom, jak je těžké dělat v Česku humor a že komici, aby se uživili maj vlastně takový nevděčný kočovný život. Jenže ve výsledku tenhle soubor egocentrických individuí udělal svému "řemeslu" spíš medvědí službu. A řekne mi už někdo, co je na tom Rudovi z Ovy tak zábavného? ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama