Keidžo!!!!!!!! (TV seriál)

• Japonsko

• Austrálie

Animovaný / Komedie / Sportovní

Japonsko, 2016, 12x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

• Jeoffrey

Jedna zdejší uživatelka má na svém profilu krutou pravdu o fanservisu (nick nebudu prozrazovat, hledejte!). O tom, jak moc pravdivé toto tvrzení je jsem se zase jednou přesvědčil při sledování prvního dílu Keijo!!! (těch vykřičníků to má vážně v názvu zbytečně moc...). Zkrátka když chce dívka vidět plavkový anime fanservis, tak sáhne po Free! Tohle anime jsem sice neviděl, ale má představa je asi taková, že dostane skupinu pěkných, vypracovaných chlapců, kteří se po většinu času promenádují v plavkách, řeší své problémy a jsou citliví a charismatičtí. Nevím, jen hádám, že to tak nějak je, protože jsem s Free! ani nezačal. Proč? Protože chlapa pohled na chlapy v plavkách (i když jsou třeba jen kreslení) prostě nezaujme a charismatičtí, citlivý hrdinové řešící své problémy ho prostě budou nudit. Toliko realita... No jo, ale co když mladý muž zatouží po plavkovém fanservisu? Pak je tady Keijo! Co dostane? V první řadě kozy (omlouvám se za ten expresivní výraz, ale na určité velikosti poprsí se jiné označení vlastně asi ani nehodí), pak zadky, pak vyvinutá ženská těla v plavkách, pak samozřejmě nějakou tu akci, ať již ve formě soubojů prsa na prsa, nebo akci ve stylu "ty máš ale pevný zadeček, musím si sáhnout", dále pak rozmanité uječené charaktery (protože takhle někteří chlapi ženy vidí) mluvícími různými dialekty (protože to je ta exotika) a někde v dáli je možná nějaký ten náznak příběhu a problémů, ztracený někde mezi všemi těmi dudami. Je však nějaký kvalitní příběh potřeba? K čemu! Dost podstatná skupina mužů si stejně pod anglickým slovem "plot" představí pouze další označení pro hluboký výstřih, takže koho to zajímá? Bohužel minimálně Jeoffreho, který v současnosti potřebuje mnohem víc k tomu, aby ho anime bavilo, než jen fanservis a akci. Takže moje prognóza ohledně Keijo! je asi taková - Hlavní hrdinka bude ve většině dílů bojovat s dalšími vyvinutými spolužačkami, její zadeček a prsa poznají v dynamických soubojích mnoho jiných zadečků a prsou. Pozná nejnovější šílené techniky a seznámí se se spoustou kamarádek a rivalek, každou s unikátním charakterem a stylem mluvy. Minimálně jednou za díl tam bude nějaký "blízký kontakt" mezi děvčaty i mimo bazén (v prvním díle hlavní hrdinka + ta blondýna). V polovině anime se podíváme do lázní, protože tyhle přednosti je nutné ukázat i jinak nežli v plavkách. Dějově to bude stejné jako 99% procent klasických sportovních anime, takže souboje, výhry, prohry, trénink, kamarádství a rivalita. Na konci bude buď nějaký turnaj, nebo důležitá zkouška, pokud zkouška, pak hrdinka zazáří, pokud turnaj, tak hrdinka skončí druhá s tím, že si uvědomí, že má stále ještě před sebou kus cesty a divákovi dojde, že tady nejspíš bude zaděláno na druhou sezónu. Anime bude hodně populární, protože je tam vlastně skoro vše po čem fanda ecchi (zpravidla mladý muž v rozmezí 15-25 ale i slušná část mužů v kategorii 25+) může toužit a ještě ke všemu je tam klasická shounen akce (cílená opět zpravidla na mladé muže 15-25) a jistý náboj, který v sobě mají sportovní anime... Zkrátka kdyby mi bylo znovu 15, měl bych možná jazyk na vestě a házel 5*, ale čím je člověk starší, tím se jeho preference mění a tak se radši budu rozplývat nad roztomilostí malých lolitek v nablblých kostýmcích magických dívek, nebo hrající stolní tenis, které u mě vyvolají příjemný úsměv a nebo nad charaktery zvláštních zajímavých dívek, hrajících na dechové nástroje, nebo bojující proti třetí říši a dál čekat, jestli v té letošní sezóně dostanu nějaký slušný a zajímavý příběh, který by zapojil můj mozek, protože tohle je orgán, v kterém chci mít během sledování anime rozprouděnou krev. Keijo! je splněným plavkovým snem fanoušků anime erotiky a pro Jeoffreho zase dalším anime, které bez hodnocení dropne po prvním díle...(6.10.2016)

• Scalpelexis

Ok, myslel jsem si, že hustota fanservisu má své limity, ale Keijo! překonalo jakékoliv mé odhady. Nadrženci budou vlhcí jak jak mé tričko po hodince běhu, ale to, že je to slátanina největšího kalibru, to musí přiznat i oni. Nicméně jsem se párkrát zasmál, co všechno prsy či zadkem se dá udělat. Po 2 epizodách konec.(14.10.2016)

• SonGokussj

Po přečtení Jeoffreyho (a že na jeho recenze občas opravdu upřímně dám) - DROP bez shlédnutí jediné episody. Boha tohle bude blbost............. Takové blbosti jsou vytvářeny jen kvůli nadrženým japoncům, kteří nikdy neochutnali dotek či chuť ženskonsti a využívají je ke koupení těchto anime proti lidskosti.... DROP před prvním dílem... Update: Ok, tak lehká oprava. Jeoffrey sice napsal komentář, který to shazoval. Ale neshazoval to až tak, jak by si to zasloužil. Větší blbost jsem snad v životě neviděl. A to jsem viděl Puppa..... Tohle je stupidita!!! Nemůžu jinak, než DROP 1EP: 5%(6.10.2016)

Podívejte se na to, je to neskutečná p*del! ( ͡° ͜ʖ ͡°)(29.11.2016)

• Echelon1

Tak čože nám to krajina vychádzajúceho nevkusu prináša dnes? Nato, že to malo byť len „športový“ seriál, tak tam mali superschopnosti, X-Men by proti nim nemali šancu. Teraz vážne. Zapátrajte (asi ani nemusíte, stretli ste sa s tým) na internete a UZRITE aké „úžasné“ šou Nihondžíci majú. Keijo by nebolo nič nezvyčajné. Napadá ma teraz, že zakázali odvysielať diel Simpsonovcov Tridsať minút v Tokiu. Vraj uráža japonskú „kultúru“. Nie, vážení. Vychádza mi niečo celkom iné. Jediná a najväčšia urážka pre vašu kultúru ste vy sami. Čo sa týka ale tohto zázraku, no, nakoniec to bola celkom zábava. Na nič sa to drzo nehrá, ako kraviny typu Boku wa tomodachi ga sukunai či High School DxD.(24.12.2016)

Ass made by Panasonic. Onen type anime, který by panu Veselovskému způsobil noční můru s mohutným zadečkem. Variace na sumo na plovoucích platformách, kdy čtvrttunové macky nahradila děvčata, snažící se vzájemně shodit do bazénu... navíc s nebezpečným množstvím vykřičníků v názvu. Od toho nelze očekávat rozjímání o nesnesitelné těžkosti bytí o nic více než od Pobřežní hlídky. Sportovní anime s představitelkami se ecchi nejspíš nevyhne (čestnou výjimkou budiž Taisho Baseball Girls), v tomto případě se však nejedná o fanservice, kdy má bezelstný hlavní hrdina nešťastnou tendenci vrážet do výstřihů stydlivých dívek a nahota je nacpaná do jinak zcela nevinné zápletky. Keijo servíruje bez uzardění rozžhavené půlky, zařezávající se plavky, Gilgameše se zadkem z oceli a unlimited buttworks, postavy si nepokrytě očuchávají upocená pozadí a používají své přednosti místo vrtačky či rotačního kulometu. Zvukové efekty dodávají už tak absurdně přehnaným střetům nádech grotesky. Ecchi-metr se velmi brzy protočí a dostaví se KLK efekt, přestane záležet na laciné nahotě či bikinách, ale je důležitější, jak je s nimi naloženo. Je zbytečné zakrývat, že bradavkové judo a zadky projektující zvířecí shonen auru draků a vlků hrají prim, ale tvůrci zároveň vědí, jak sportovní anime funguje, jsou schopni ho parodovat, a představili nabitou akci se slušnou choreografií. K negativům patří limit 12 epizod, v důsledku čehož nezbyl prostor na vykreslení světa a postav, a skřípající prostoje mezi souboji. Snad olympiáda v Tokiu představí tento divácky atraktivní sport, třeba místo golfu.(1.11.2016)