poster

Jódžo senki (TV seriál)

 • Japonsko

  幼女戦記

 • Japonsko

  Yōjo senki

 • Japonsko

  Youjo senki

 • USA

  Saga of Tanya the Evil

 • Velká Británie

  Saga of Tanya the Evil

Animovaný / Akční / Drama / Fantasy / Válečný

Japonsko, 2017, 4 h 48 min (Minutáž: 24 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jeoffrey
  ****

  Zlá a zákeřná lolitka co bojuje ve válce! Tahle kombinace se mi moc líbí! No a když si k tomu přidám i fakt, jak to s tou lolitkou je a kdo se uvnitř skrývá, pak je to vlastně i vtipné! Já měl vždycky rád příběhy, kde je v hlavní roli někdo, kdo není zrovna vzorem ctností, proto jsem si tak užil třeba anime Overlord. Jistě tohle je prakticky dělané na efekt a má to být cool se vším tím bojováním, drsnou a krutou hrdinkou - prostě je to jako kdybych vzal dohromady z minulé sezóny Driffters a splácal je s Shūmatsu no Izetta a vybral z toho jen ty rádoby cool nápady, zabalil to do slušné animace a přidal epickou hudbu... No ale vadí to, když výsledek na mě funguje? Řekl bych, že ne! Takže u mě tohle zabírá, mě se to líbí a těším se na jednotlivé díly. Oblíbil jsem si hlavní postavu, oblíbil jsem si i tu lehce nemotornou Viktoriyi a vůbec mám rád celý ten jejich oddíl. Takže i když vím, že to je nenáročná podívaná zaměřená především na lidi co mají rádi akci, tak tomu stejně musím dát velmi dobré hodnocení, protože se mi to trefilo do vkusu a částečně i do názorů. 8,4/10(7.1.2017)

 • Herr_Karotte
  ****

  Tak tohle anime zacina hodne kontroverzne a, abych se priznal, chtel jsem to po prvnim dile principielne zabalit (kdo zhledne, pochopi). Nicmene v dile druhem se to vicemene vsechno vysvetli, a pak uz si muzete uzivat vojenske orgie s malou lolitkou a bez historickych kontroverzi. Celkove musim priznat, ze to ma dejovy spad, dostatek akce a prinasi to do sveta anime zas neco trochu noveho. Urcite doporucuju zhlednout :)(11.7.2017)

 • Prochy38
  ****

  Super hudba, parádní příběh a klasicky skvělé a nekompromisně zobrazená realita války. Ale trochu mi těchto anime seriálech začíná vadit, nebo možná mrzet, že je to většinou buďto vytrženo z kontextu nebo naopak nedokončeno... Tento není až takový případ, ale stejně si myslím, že jsme se mohli dozvědět víc, než jen lítat a střílet.(28.10.2018)

 • LeitoSE
  **

  Prekrásne spracovaná neskonalá hovadina. Po treťom diely, ak som to správne pochopil je dej založený na tom, SPOILER že niekto v súčasnosti strčil neveriacu hlavnú mužskú postavu pod vlak, načo sa mu zjavil boh, ktorý nemohol byť bohom ale diablom a aby obrátil nášho bezverca na vieru, tak ho nechal sa reinkarnovať do lolitky z alternatívnej verzie „prvej“ svetovej vojny a on teraz vraždí, koľko sa len dá, aby dokázal nevedno čo. KONIEC SPOILERU Ešte stále sa mi rozum pozastavuje nad tým, že niekoho niečo, tak nezmyselné napadne, napíše to, vydajú mu to a dokonca ešte aj urobia anime adaptáciu. Avšak najhlavnejší dôvod, prečo to ďalej nezvládnem pozerať je príšerný hlas lolitky nadopovaný héliom. Drop 3/12 - 40%(20.1.2017)

 • q66
  *

  Takové "Drifters meets Izetta", pokud by to ještě k tomu byla LN adaptace... hlavní hrdinka je úplně evil a cool (díky těm všem cool a evil grimasám) a hlavní zaměření seriálu je na to pozabíjet co nejvíc lidí s tím, že válka je sice peklo, ale je to cool, pokud jsi ten, kdo vraždí; jinak to trpí klasickými problémy LN adaptací, a ty tu máme skoro všechny, včetně špatně napsaného příběhu se spoustou děr, vynuceného drama a špatně charakterizovaných a nevyvinutých postav; prostě adaptace z levné literatury, kterou může psát v podstatě každý, i pokud na to nemá... Youjo Senki kromě toho nemá ani produkční hodnoty, které by to alespoň trochu zachránily - nekonzistentní animace spolu se špatnými designy postav, špatným CG a barevným filtrem jak z Instagramu s klasickým "dospělým" "hnědá na zelené v temnotě" přístupem... 3/10.(13.1.2017)