Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Ve výzkumném oddělení berlínské prestižní kliniky znovu a znovu jedná a operuje tajná společnost proti všem pravidlům lékařské vědy - i proti zákonům přírody. Tentokrát Anti-Hippokratové v čele s renomovaným neurochirurgem vyvíjejí první umělé části těla - a to za každou cenu. Za asistence výběrového týmu ambiciózních studentů medicíny je doktor blízo k uskutečnění svého krutého snu - dokud jeden mladý zvídavý asistent a vytrvalá vyšetřovatelka (Franka Potente - Lola běží o život) neobjeví hroznou pravdu o týmových experimentech. Nové strašlivé informace je teď mohou stát život. Mrazivé pokračování úspěšného napínavého thrilleru Anatomie. (Bontonfilm)

(více)

Recenze (37)

Flaxik 

všechny recenze uživatele

proč jsem se na to díval, když už jednička nebyla o ničem? jo aha, usínal jsem u noční produkce jedné televizní stanice a ono to tam běželo. horor to už není vůbec a vykazuje to znaky pokusu jakože o nějaký thriller či co. No ale má to stejný úspěch, jako když se Kristen Stewart pokouší o mimiku...jakýkoliv výraz...cokoliv. Prostě je to marnost nad marnost. ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

Joachim Hauser (Barnaby Metschurat) konečně dosáhl svého cíle. Byl přijat na prestižní berlínskou kliniku, kde (jak doufá) by se mohl ledasčemu přiučit a hlavně pomoci svému bratrovi, který trpí nevyléčitelnou nemocí svalstva upoutávající ho trvale na invalidni vozík. Na klinice probíhá tajný výzkum doktora Mullera, který se shodou okolností zabývá náhradou svalů za umělé (elektronické). Uskupení okolo doktora Mullera patří k tajné frakci antihipokratů, kteří objetují cokoliv (a kohokoliv) kvůli vědeckému výzkumu. I Joachim se ke skupině přidá (a na sobě otestuje některé vědecké novinky), ale postupně zjišťuje, že antihipokraté se opravdu před ničím nezastaví ... Pokračování Anatomie s původním filmem nemá zhola nic společného (opomineme-li název, režiséra a malou roli hrdinky prvního dílu Franky Potente) - zde jde spíš o lékařský thriller skřížený s kapkou sci-fi. Ale musím říct, že mě zaujal mnohem víc, než původní film - myšlenka se docela povedla, a když si člověk odmyslím toporné výkony hlavního představitele a k filmu nepadnoucí hudbu, tak vůbec nejde o špatný film 3.5*.... ()

Reklama

cariada 

všechny recenze uživatele

Německý horor to je asi ta největší slabost celýho filmu, neboť to prostředí je takové moc ostré, prostě to našinci nesedí. Jinak děj je povedený a hodně bizardní. Skupina doktorů experimentuje na sobě až se jim to vymkne jak jinak taky že. Ted tu je spíš dilema kam až jsou lidi ochotni pro vědu dojít. ()

bobin odpad!

všechny recenze uživatele

Že já vůl jsem s tímhle ztrácel čas ! Sekundář po promoci operuje zlomeninu spodiny lebeční a potom jen tak seřve šéfa kliniky . Následuje další šílenost - všichni kolem si nechají imputovat umělé svaly. Pak si píchají hormon štěstí . Herci ? Typické germánské ksichty . Možná by to mohlo být průměrné sci - fi , ale to by nesměli natočit Němci ! ()

joelly01 

všechny recenze uživatele

Jednicka byla nahodou docela zajimava, ale tohle uz je jen takove nastavovane dno. Vubec me to nebavilo. Ten Barnaby je ohromne nesympaticky a dreveny clovek, uplne mi z nej naskakovala husi kuze. Dejova linka s exotickyma sestrickama byla trapnost a vubec jediny kdo se mi libil byli Knaup a Möhring. Ti to jeste jakztakz zvedli, ale jinak slabota. ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama