Epizody(16)

Dezertér, který se topí v osobních a politických intrikách, se nechá najmout jako bodyguard v rodině kandidáta na prezidenta. (Netflix)

Recenze uživatele Mkqp k tomuto seriálu (1)

Deo keitu (2016)

Chang-Wook Ji je herecká sázka na jistotu, přičemž mu akční scény sedí, o čemž jsme se také přesvědčili v Healerovi. Yoon-Ah Song je určitě pro většinu z nás velmi milé potěšení, jelikož barevnost jejího charakteru spolu s hereckým výkonem jsou jedna z mála pozitivních věcí na celém The K2. Tou další jsou vymazlené akční scény, na něž se příjemně koukalo. Naopak hlavní prvek, který je největší příčinou absolutního kolapsu, jsou stupidní záminky pro ukázku oněch akčních scén. Celý seriál se tváří až tak moc cool, že je mi z něj spíše do smíchu. Například proslov kongresmana v nemocnici mezi pacienty, zaměstnanci a novináři. Ta antiprocítěnost zúčastněných v podobě zakrývání očí na náznak soucitného breku, jenž měl vznikat ze srdcervoucího proslovu, byl tak moc trapný, že jsem opravdu nevěděl jestli mám propuknout v nezastavitelný smích nebo pláč. Těchto rádoby úderných proslovů bylo až moc a opravdu působily dost debilně. ()