poster

Najděte stopu (TV film)

 • USA

  Get a Clue

 • Slovensko

  Nájdite stopu

Komedie / Mysteriózní / Rodinný

USA, 2002, 107 min

Kamera:

Rhett Morita

Střih:

Keith Reamer

Scénografie:

Jim Lambie (set dekoratér)
(další profese)
 • SeBig
  *

  Tu jednu dávám za Lindsay. Přiběh je nehorázná nuda, postavy nezaujmou ani ta postava Lindsay se k ní vubec nehodila. Strašná nuda.(6.1.2014)

 • Blackberry
  ***

  Pohodová, sobotňajšia, kinder špionážna komédia, alebo skôr rodinný film, počas ktorého som sa napodiv ani chvíľu nenudil. Mladá Alexandra alias Lexy (v podaní Lindsay Lohan) svojím článkom ubližuje učiteľovi, ktorý ich učí, no napokon zistí, že je všetko naopak a rozhodne sa vypátrať pravdu... A ešte k tomu sa tam objavuje pár snímok, ktoré znejú aj poučne, hoci je to typický americký filmový kúsok.(25.8.2007)

 • freddy
  ***

  Průměrná komedie, která je určena spíše menším dětem a teenagerům. Ale já mám tyto typy filmů docela rád a také se dokážu u těchto filmů pobavit. Ale co si budeme povídat, v hlavní roli je Lindsay Lohan, což znamená, že to je film určený skutečně spíše pro teenagery. Děj je velmi triviální. Lexy přistihne učitele ze své školy, jak si sjednává rande s jinou učitelkou, tajně je vyfotí, tento článek pošle do celostátních novin, a ty tento článek vydají. Následně onen učitel zmizí a Lexy spolu s kamarády se vydává je hledat. Najde lásku, zjistí, že i bez peněz může být člověk šťastný, a případ úspěšně vyřeší. Skoro taková pohádka. Však také tento film byl natočen pro americký TV kanál Disney Channel. Ale já jsem se pobavil a odreagoval, takže cíl byl splněn. Navíc je tu pohodová stopáž, film má 80 minut (nevím, kde zadavatelé filmu vzali, že se jedná o 107 minut dlouhý film, trvá skutečně jen 80 minut), což je snadno snesitelné a pro tento typ filmu tak akorát. Dějově by se to možná dalo přirovnat k některým filmům dvojčat Olsenových. Ale pobavil jsem se, tak dávám tři hvězdičky.(13.6.2008)

 • Dagoussek
  odpad!

  Nejslabší, nejnudnější film s Lindsay. Ani jsem se nedodívala.(15.1.2020)

 • nash.
  **

  Obě za Lindsay Lohan, která je jediným osvěžením poměrně fádní historky, která není ani napínavá, ani humorná.(5.1.2008)

 • - Scény ze školních prostor se točily na Bishop Strachan School v Kanadě. (R.K.)