poster

Jmenuji se Hladový Bizon

 • anglický

  My Name Is Hungry Buffalo

Dokumentární

Česko / Slovensko, 2016, 83 min

Režie:

Pavel Jurda

Scénář:

Pavel Jurda

Kamera:

Jiří Strnad

Hudba:

David Smečka

Producenti:

Radim Procházka

Střih:

Marek Šulík
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pražák
  ****

  Pro mě překvapivý dokument, který i přes tragický osud hlavního hrdiny zahřeje pro jeho vyjímečnou osobnost a neskutečně pozitivně nabitý charakter, který by svým postojem a vůlí k životu s tou nekonečnou pozitivní energií měl být vzorem i těm "normálním", především těm ubrečenějším se svými, v porovnání s tímto, triviálními problémy. K filmu existuje i krásná stejnojmenná kniha, která rozšiřuje jeho příběh o další vrstvu v podobě mnoha historek a uvolněného vyprávění z pohledu režiséra a je doprovozena skvělou obrazovou částí.(26.9.2017)

 • godycz
  *

  naprosto mimo me chapani. dokument ? nebo ? nejaky metahumor ? vazne rekl do kamery : milacku potrebuji srat !! ???(5.10.2017)

 • kadles
  ****

  Úsměvný snímek. Viděno na MFDF Ji.hlava.(24.11.2016)

 • xxmartinxx
  **

  Já chápu, že ten film má být asi pozitivní a milý, ale rozhodně je zlý a krutý. Vyvolává lítost nad postižením i prostoduchostí "hrdiny" a těžko se věří, že by z toho maratónu mizérie mohl někdo čerpat energii.(15.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace