Jmenuji se Hladový Bizon

Jiří Strnad

David Smečka

Radim Procházka

Marek Šulík

Úsměvný snímek. Viděno na MFDF Ji.hlava.(24.11.2016)

• godycz

naprosto mimo me chapani. dokument ? nebo ? nejaky metahumor ? vazne rekl do kamery : milacku potrebuji srat !! ???(5.10.2017)

Pro mě překvapivý dokument, který i přes tragický osud hlavního hrdiny zahřeje pro jeho vyjímečnou osobnost a neskutečně pozitivně nabitý charakter, který by svým postojem a vůlí k životu s tou nekonečnou pozitivní energií měl být vzorem i těm "normálním", především těm ubrečenějším se svými, v porovnání s tímto, triviálními problémy. K filmu existuje i krásná stejnojmenná kniha, která rozšiřuje jeho příběh o další vrstvu v podobě mnoha historek a uvolněného vyprávění z pohledu režiséra a je doprovozena skvělou obrazovou částí.(26.9.2017)

• xxmartinxx

Já chápu, že ten film má být asi pozitivní a milý, ale rozhodně je zlý a krutý. Vyvolává lítost nad postižením i prostoduchostí "hrdiny" a těžko se věří, že by z toho maratónu mizérie mohl někdo čerpat energii.(15.3.2017)