poster

Woolijibe saneun namja (TV seriál)

 • Jižní Korea

  우리집에 사는 남자

 • anglický

  The Man In My House

 • anglický

  Sweet Stranger And Me

 • anglický

  Man Living At My House

 • anglický

  The Man Living In Our House

Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2016, 16x? min

Režie:

Jeong-min Kim

Scénář:

Eun-jeong Kim

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

 • Pethushka
  **

  Na tenhle seriál jsem začala koukat téměř bez rozmyslu, a to především kvůli Soo Ae, kterou mám ráda. Začátek vypadal docela slibně, jenže kvalita seriálu měla díl od dílu sestupnou tendenci, až se z něj stal zaprášený kousek, který jsem si pouštěla zásadně k nějaké činnosti, protože sám o sobě mě zabavit prostě nedokázal. Později jsem zjistila, že korejští diváci na to měli obdobný pohled, a že i tam padla sledovanost zhruba na třetinu. Nedivím se. Mezi hlavním párečkem je totiž nulová chemie, místy to jde až do mínusu. Nehledě na to, že hlavní hrdina se celou dobu tváří jako kakabus a ani Soo Ae mě nebavila. Křena snad ani nebudu komentovat, u něj se tvůrci neuměli rozhodnout, jestli to bude ledový princ nebo ušišlaný ťuňťa. Ani ostatní herecké výkony za moc nestály, scénář je chabý a hudba, kterou použili u rádoby napínavých scén je skoro až směšná. Celé to na mě působilo lacině. Třeba takovou scénu u soudu, která měla být pravděpodobně jedním z highlightů seriálu bych raději zapomněla. A taky celou tu zápletku s gangstery a pozemkem, to byla pěkná fraška. Stopáž by mohla být možná až poloviční, kdyby vystříhali neustále a pořád dokola opakované flashbacky. Na celém seriálu mě kromě knedlíčků, na které jsem měla na rozdíl od seriálu chuť, bavila nejvíc sokyně (letuška) hlavní hrdinky. Normálně bych ji považovala za otravnou holku, jenže tady byla jediná, kdo měl alespoň nějaký charakter a hrál svoji roli naplno a přesvědčivě. Nebyla to první role, ve které se mi Jo Bo Ah líbila, proto doufám, že ji příště uvidím v něčem kvalitnějším. Tohle byla docela bída, 2*(11.9.2018)

 • ainny
  *

  Nepamatuju se, že bych na něco koukala přes rok a nebyla schopná to dokoukat. Ale bohužel je všechno jednou poprvé. Tak dobrá hlavní pětice a tak příšerný scénář. Ale co nadělám, končím devátým dílem. Nebaví mě to. Nezajímá mě rozuzlení. Pusto a prázdno, nicota na dohled.(19.9.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace