Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Americký prezident John F. Kennedy (1917-1963), první katolík v úřadu prezidenta USA, byl jeden z nejsledovanějších a zároveň i nejoblíbenějších politiků vůbec. Říká se o něm, že dovedl extrémně rychle myslet a měl originální nápady. Byl ale také netrpělivý, plný energie a měl schopnost manipulovat s lidmi. Koho by tedy nezajímal pohled do jeho soukromí. K dlouho utajovaným kapitolám jeho života patřily i styky s půvabnou Judith Campbellovou Exnerovou, kterou dovedl umně využít i jinde než v sexu. Reálný příběh viděný pohledem jeho přítelkyně Judith odkrývá jednu z nejkontroverznějších kapitol prezidentova života. Po smrti Johna F. Kennedyho žila Judith Campbellová po třináct let v ústaní v Kalifornii. V květnu 1975 se provdala za profesionálního hráče golfu Dana Exnera. Teprve patnáct let po osudovém vztahu s Kennedym zveřejnila svůj příběh. Zemřela v roce 1999 na rakovinu. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Siel som do toho hlavne s tym, ze o Kennedym 1917 - 63 sa dozviem kopu zaujimavych informacii - a ono mam len par kusych informacii o osobe JFK. Skoda, no, cakal som viac, takto ide len o sivy sedivy priemer o Kennedym . 55 % ()

hans500 

všechny recenze uživatele

Zajímavý film podle skutečnosti, výborně vybraní herci, kteří se docela podobají postavám, které hrají (platí pro hlavní role, především Giancanu a Kennedyho). Nevýhodou je, že se z filmu zrovna moc informací nedozvíme, i tak ale za 4*. ()

Reklama

Reklama