Bad Taste - Vesmírní kanibalové

• Nový Zéland Bad Taste

V novozélandském městečku Kaihoro přistáli mimozemšťané. Ministr obrany tedy na místo poslal speciální jednotku Astro-Invasion Defence Squad (A.I.D.S.), která má za úkol místo zajistit a všechny ufony pořádně zlikvidovat. I přes takto jednoduchou zápletku oběhli Vesmírní kanibalové celý svět a odstartovali kariéru dnes již světoznámého Petera Jacksona. Ten natáčel Vesmírné kanibaly s přáteli v amatérských podmínkách dlouhé čtyři roky. Dřevěné makety samopalů, podomácku vyrobené masky mimozemšťanů, spousta umělé krve a především invence a odhodlání. Až téměř na konci natáčení si Jacksonovy píle všimla novozélandská filmová komise, a uchvácena tím, co do té doby sám vytvořil, mu poskytla finance na dokončení projektu. (Holly_Wood)

Ditulka

taková hnusárna..sem se málem poblila chvílema :o) radši sem se na to dívala jen jedním okem a druhým si četla.. ()

Naranyan

Nejspíš už přestanu s hladovou honbou za hororovými "zkušenostmi" i prostřednictvím starších kousků. Že parodie ? Já nevím.. Něco málo hororů už mám za sebou, ale musím říct, že jsem se ani nebavil, ani moc nesmál. Tuny sraček lítající na všechny strany připomínaly spíš čínské lahůdkové hody nežli gore. V pořádku, nejsem pako abych neuznal nutnost bráti v potaz rok výroby. I tak ale zatím jediným hororovým kouskem z dob dávných, který mě velmi nadchl byl "Jsou mezi námi". Snad je to moderními filmovými postupy, grify, rozmlsaným okem, snad nepochopením tehdejších reálií. Zkrátka se přestanu otáčet příliš do minulosti a budu věřit v kvalitu moderní produkce. ***** Pokud hororovou parodii, doporučuji Grindhouse Planeta Terror - to je opravdový nářez. ()

jay are

strašně brutální, velmi komická pecka. Neznalého člověka to moc překvapí. Ano, čtete správně...TOHLE natočil sám Peter Jackson :D ()

carnacv

Jednoduché, originální a nesmírně nápadité. A.I.D.S team působí jako dokonalá banda zevlů, kteří by si ani tkaničky u bot neuměli zavázat. A přesně proto jsou ve filmu tak úžasní. Tohle vtáhne do děje už pěkně od počátku a jen tak to člověka nepustí. A to že Pete neměl na film dostatek peněž? To filmu jednoznačně prospívá! Tohle se totiž netváří jako nadupaný a všude domakaný film. Tohle bylo točeno s radostí a srdcem. Proto je výsledek tak úžasný! ()

e-pilot odpad!

Plně si stojím za svým hodnocením, a to již podruhé. Jen doufám, že se zase časem "zázračně samo nevymaže". To, že Jackson natočil tři skvělé filmy, přeci ještě neznamená, že filmová tvorba jeho režisérských začátků byla taky skvělá. Onen zmršený pokus o sci-fi komediální horor je toho pádným důkazem. ()

Motherlovebone

Teď jsem se podruhé (pro jistotu) dodíval a zvyšuji z odpadu na jednu hvězdičku, ale jenom za nasazení realizačního týmu. Jinak je snímek na úrovni, které jsme dosahovali již při natáčení "filmů" se spolužáky na gymnáziu. Otřesný střih, otřesné herecké výkony, žádná režie, otřesné masky a efekty. Ani k zasmání to není... ()

karel63

Film jsem viděl dávno dávno a už tenkrát jsem říkal, že snímek byl nadčasový. A že režisér je bombarďák a to Jacksona skoro nikdo neznal. Abych si to mohl znova vychutnat jsem čekal hodně dlouho. Zaplať pánbů ČSFD. ()

titi74

Kto by to bol povedal ,keď po prvom zhliadnuti v roku 1989 keď sa do školy nemuselo sa spolužiakovi dostala nahrávka zo zlým vkusom jednohlasným dabingom a preletela celou školou ,všetci vedeli o čo ide , myslím že nikto nečakal že z režiséra sa stane tvorca pána prsteňov , ja som tomu veril že niečo dobré natočí. Masky emzákou ,vtipné hlášky a zabéry ,dejová línia jednoduchá a jatka z úsmevom strávitelné. ()

chytri

Derek je neskutečnej masér. Viděl jsem tento filmeček mnohokrát a je važně vynikajíví.Peter Jackson má další chuťovku a tou je braidead - živí mrtví. Oba filmečky silně doporučuji ()

Deleah

Vesmírní kanibalové a Pán prstenů, Vesmírní kanibalové a Hobit. Pořád mi to přijde trochu zvláštní, kam to nakonec Petera zaválo, ale už si zvykám. Dialogy jsou tu často typu těch sejrovatých, ale vůbec to věci nevadí, protože sami tvůrci z toho museli mít prdel a já se taky několikrát zasmála, takže no problem. Masky byly slabší, ale i tak mě dokázala znechutila například odklápěcí lebka. Navíc si je dělal Peter sám doma, zápal a talent jednoznačně obdivuji. ()

Tishe

Řež, vnitřnosti, ruce, nohy, hlavy a občas i mozek v kelímku "Mlékárna Kunín", a z celé té zdravémyslyrvoucí podívané, zůstává jediná věta znějící vesmírem až po začátek titulků..... Derekové neutíkaj! Na konci to Jackson zabije (doslova) svojí motorovkou a máme vymalováno (taky doslova). Prostě pět hvězdiček bez zaváhání, ale opravdu tohle není film, na který by se měl každý kouknout. ()

draxxi

Parta idiotu z vesmiru narazi na partu idiotu ze zeme. Debilni, nechutny, uchylny...., ale nenudi. Vazne me zajimalo, kterej z tech idiotu prezije... 3/12/2019 55% ()