Bad Taste - Vesmírní kanibalové

• Nový Zéland Bad Taste

V novozélandském městečku Kaihoro přistáli mimozemšťané. Ministr obrany tedy na místo poslal speciální jednotku Astro-Invasion Defence Squad (A.I.D.S.), která má za úkol místo zajistit a všechny ufony pořádně zlikvidovat. I přes takto jednoduchou zápletku oběhli Vesmírní kanibalové celý svět a odstartovali kariéru dnes již světoznámého Petera Jacksona. Ten natáčel Vesmírné kanibaly s přáteli v amatérských podmínkách dlouhé čtyři roky. Dřevěné makety samopalů, podomácku vyrobené masky mimozemšťanů, spousta umělé krve a především invence a odhodlání. Až téměř na konci natáčení si Jacksonovy píle všimla novozélandská filmová komise, a uchvácena tím, co do té doby sám vytvořil, mu poskytla finance na dokončení projektu. (Holly_Wood)

adamix

Podarená hovadinka, ktorá istotne zaistila slávu Petrovi Jacksonovi. Je tu nejaká ta krv, orgány, prestrelky, či zábavné masky. No prekvapene menej humoru, ako som čakal. Má to trošku pomalší rozbech, ale je vidno, že sa Jackson snažil. I keď Braindead mám radšej. Tri hviezdy nedám, lebo je vidno, že je to trošku nápadité a je tu zopár dobrých hlášok ( ,, Som Derek a Derekovia sa nevzdávaju ''. ). Takže ok, dalo sa. Dávam 4* a 70%. ()

Pitryx

Jen jsem se chtěl po pár letech ujisti, že moje dřívější hodnocení platí. Ano, platí. Je to jednoduché, za pár peněz, ale člověk se baví jak u filmu za miliony. ()

jamoje

no.... co by som asi napisal k tomuto filmecku? naozaj som cakal vselico ked mi ludia vraveli ze TEN peter jackson ktory natocil Pana Prstenov robil predtym nizkorozpoctove horory.... tak som si to zohnal.... hovorim CHCEM VIAC JACKSONA!!!! ten film bol krasne originalny a to ako na tom bolo vidiet ze ten rozpocet nebol vysoky mu len pridalo na kvalite.... nadherny a strhujuci uvod.... Thats gonna need more than the army... call The Boys :)))) ()

scopip

Táto shizofrenická záležitosť je odrazom doby kedy sa tvorili čo najuletenejšie SCI-FI horory. Režiséri sa pretekali v tom, ktorý si dobrovoľne rozloží svoju osobnosť, ktorý sa vo svojom okolí bude prejavovať najväčšími poruchami myslenia a ktorý najviac skĺzne k tendenciám odvracajúcimi sa od reality. V roku 1987 to vyhral Peter Jackson. Ak raz zabudnem na Derek-a, tak len preto, že mi novozélandské čajky papkajú šedú kôru. ()

GOGAN

Nejsem z toho zas tak odvařenej, ale zábavné to je. Co mě pobavilo? Ochutnávka zvratků, zaklapovací hlava Dereka s vypadávajícím mozkem, dvojrole Petra Jacksona a hláška „ Jsem znovu narozenej“ ()

oliveros

Bad Taste je trúfalý, drzý a možno ešte aj na dnešnú dobu v istom zmysle šokujúci. Bohužial tým, čím bol Braindead vtipný, bolo tu pretavené do trápnosti. ()

Aywes

Vynikající krvavý - humorný snímek stejně jako Braindead. Sice o trošku slabší, ale stále je to snímek u kterého se vždy rád pobavím. Scénář sice nekypí originalitou, avšak ty scény jsou opravdu užasné a vtipné. Jackson umí pobavit. "Já jsem Derek. Derekové neutíkají. " ()

djbarrel

Tenhle film jsem poprvé viděl před lety úplnou náhodou a při sledování jsem chvílema brečel smíchy. Fakt jsem se tak moc u filmu snad nikdy nepobavil. Hektolitry malinovky, střeva kam jen oko dohlédne a opravu, ale opravdu neskutečný scény (mučení mimozemšťana, blití do misky, záchrana výběrčího a mnohé jiné) tohle je fakt moc. Myslím že tady dal Peter Jackson průchod svým nejšílenějším fantaziím a díky tomu mohl vzniknout jeden z nejšílenějších filmů všech dob. Možná tohle není úplně pro každého, ale podle mě to fakt nemá chybu. 100 % ()

yazik

Tohle je ta druhá největší úchylárna, kterou jsem kdy viděl... Je to tak absurdní až je to zábavné. Tou první je Braindead. Na tyhle dvě pecky jen tak nezapomenete :) PS pro všechny milovníky zvířat: Při natáčení filmu nebylo zabito jediné zvířátko. ()

Prochy84

Odvážné, originální....a k potrhání smíchy. Na něco tak "derekovsky" suverénního je radost se dívat. Znovu a znovu. Jo, Peter tohle prostě umí. Neupírám mu všechny ty Pány prstenu, ale já si ho vážím především pro Braindead a právě tenhle kousek:-) ()

muti

toto je fakt nieco. prva tretina poslabsia ale ked pride na zachranu partaka a prepad domu plneho ozbrojenych mimozmestanov... oh yeah. s nizkym rozpocotm to Peter Jackson pekne rozbehol ()

route60

Vypapaný hnus, brutálni, šílený ale hlavně mega černo černě legrační, Peter Jackson byl je a bude génius těchto filmu. ()

rysafi

1) cože?! ten člověk, co toto natočil, dělal pány prstenů?? tak to mě poser! 2) ta věc s otevírací lebkou s možností konfigurovat mozek je sice nechutná, ale zábavná. ()

Turby

Tento snímek mě zaujal hlavně tím, že ho zrežíroval Peter Jackson a také svým názvem, který je více než podivný. Začátek je opravdu vláčný, přesně jako hudba a herci a je to tak trochu otravné, ale po chvíli se vám to začne líbit čím dál tim víc a pak už se nestačí jen smát. Je to perlička, kterou by měl mít na jídelníčku každý milovník komedií trošku jinak. Bylo by to určitě lepší kdyby jste svůj zážitek sdíleli s někým, kdo je naladěný na stejnou vlnu jako vy, ale samotnému vám to na zážitku nijak neubere. Je to komedie přesně podle mého gusta. ()

CrazymanM

Ne!Prostě se mi to nelíbilo,nebylo to ani moc vtipné(v což jsem tajně doufal).Braindead bylo mnohem,mnohem lepší a vtipnější!!! ()