Jurský svět: Indominus na útěku (TV seriál)

LEGO Jurassic World: The Indominus Escape

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2015, 25 min

James Krieg

Maskot párek v rohlíku v dino parku byl roztomilej. :) 65%(3.1.2019)

Slabší, ale přitom skvělá a velmi povedená parodie na Jurassic World.(23.10.2017)

mini lego parodia na jursky svet :D pecka :)(27.2.2017)

• ostravak30

Tahle animovaná nekoncepční bláznivina zcela jasně ukazuje možnosti 21. století v animaci. Což je ale její jediná výhoda. Stvořit Jurský svět v legu - další z mnoha tisíců důkazů, že nápady tvůrcům pomalu docházejí. Není se celkem čemu divit. Osobně bych čekal, že se animované věci dělají hlavně pro děti. Díky tomuhle projektu jsem byl vyveden z omylu. Pokud to měla být reklama na lego s cílem zvýšit prodej, ani bych se nedivil, kdyby byla úspěšná. Ale příběhově a v mnohých momentech ani animačně to nefunguje. A jestliže to měla být čistě parodie na Jurassic World pak tomu mnoho parodujících prvků chybí a mělo to jít ještě více do hloubky. Jako by se tvůrci pořádně nerozhodli, kterým směrem se vlastně v tomhle ohledu vydat a tak projekt zůstal někde na půli cesty a celkově působí spíše jako nedokončené něco, co vlastně bylo jen pokusem ala - "uvidíme co z toho bude".(2.4.2019)