Cheryl dostane od tajemného muže lístky na film do nově opraveného gotického kina a vezme s sebou kámošku Kathy. Z diváků se tam ale postupně stávají vraždící monstra. (Netflix)

SeBig

Jooo tak takovýhle filmy fakt můžu. Nehodnotím podle toho jak moc jsem se lekl nebo jaky byli efekty spíš na opak abych pravdu řekl lekačky moc nemusím a tohle lekačka nebyla i když to několikrát v pár záběrech vypadalo že se leknu tvurci ztoho nakonec lekavou scénu neudělaly ale nakonec jsem se teda fakt lekl ale nebudu tady řešit lekání :) ted k filmu miluju přesně tyhle typy filmu! Béčka, spousta krva, film naplněnou štávou akce a přehnanosti který proste běží celej film a žádné nudné pauzy a vysvětlování prostě to jede od minuty k minutě a tohle prostě jo! Nepochopil jsem to stim vrtulníkem a řikal jsem si že je to něco jako Braindead a Návrat oživlych mrtvol ale narozdíl od Braindead tohle bylo aspon od začátku dost dobrý a napínavý né prodloužený a nudný..a s návratem to srovnávám jen kvuli tomu že je to skoro to samý hlavne to spojuje tyto slova 80 léta, krev, monstra, vtipné scény to stačí! Vracím se ke scéně s vrtulníkem pak se to všechno nakonec vysvětlilo hlavně nakonci to bylo dobry :-D. Dokonce jsou tam nějaké scény vtipné proto to spojuji s Návratem Oživlých Mrtvol. A když jsem si řekl že je film přesně podle mího gusta musim tomu prostě dát ty čtyři! + chválím SOUNDTRACK excelentí skladby a výběr! ()

Juto

Démoni od Lamberta Bavu bol prvý taliansky horor, ktorý som kedy videl, takže stále mám na ňom slabosť. Úprimne nechápem, ako si tento film mohol pozrieť nejaký hororový fanúšik a nebaviť sa pri ňom. Film nebol natočený preto, aby získal ceny, a rozhodne nebol natočený preto, aby predvádzal herecké výkony. Nie, film ako je tento bol natočený, aby ukázal a prehnané násilie a dobrú zábavu. 6/10 ()

Seabeast

Tak tohle byla hooodně sympatická béčková šílenost! Italský splatter Démoni v režii Lamberto Bavy a scénaristické výpomoci od velikána Dario Aargenta a Dardano Sacchettiho mi maličko příběhem přípomněl španělský velmi originální horor Angustia. A to už jsem se začínal bát, že Démoni toto nevšední pojetí předběhli, protože vznikli dva roky před oním španělským bonbónkem. Tak dobře, uvěznění v kině a propojený průběh s příběhem na plátně tu je, ale Démoni jdou na to jinou cestou. Někdo tu dokonce zmínil žánrovou podobu s Jacksonovou gore lahůdkou Braindead - Živí mrtví, ale Démoni bych řekl, že nesrší takovým vtipem a nedisponují takovým množstvím krve. Ale i tak, se jedná o povedenou survival jízdu, kde si přijdou na své fandové legračních old school splatter hororů. Děj sice v pozdější fázi trochu ztrácí na atraktivnosti, ale rozhodně je na co koukat. Nejvíc mě dostával do kolen ten Negr, co se tam v kině ujal vedení smečky a házel tam svůj nekompromisní diktát v rámci přežití celku. Sice to daleko nedotáhne a bude nadále buzerovat jako jeden z démonů (pardon za spoiler), ale rozhodně se jedná o skvělý béčkový charakter. Do toho ještě banda punkáčů projíždějících náhodně kolem a fetující o sto šest, která trousí jednu dementní hlášku za druhou. Nečekal jsem celkově takovou srandu, takže jednoznačně příjemné překvapení. ()

JohnMiller

Scenár Dario Argento réžia Lamberto Bava. Je to šialené !!!! Talianska verzia Braindeadu, Evil Dead dvojky či Planéty terror ktorá vznikla skoršie ako všetky tieto filmy. Je to splatter ako sa patrí Dario Argento tam navymýšľať ohromne veľa vtipných nechutných situácií až mám taký pocit že sa Peter Jackson nechal trocha inšpirovať. Režírovať takúto "chujovinu" musela byť priam sranda. Od dvoch giallistov prekvapenie. Osemdesiate roky v tom najzábavnejšom duchu.... elektro bicie, metál, neustáli krik mladých slečien, poletujúce končatiny, všade prítomná krv, totálne nerealistické chovanie postáv a tak ďalej. Celí príbeh sa odohráva vnútri kina čo som ešte nikde inde nevidel . Zaujímavé je sledovať ako sa udalosti ktoré hlavné postavy vidia vo filme začínajú diať v ich prostredí. Začiatok sa možno vlečie v pomalšom tempe ako by sa patrilo , ale dokonca nestratí a nepoľaví nič. Scénka ako helikoptéra rozsekne dvoch zombiekov je perfektná. Za vrchol filmu považujem moment keď hlavný hrdina na motorke rozseká všetkých nemŕtvych samurajským mečom za jazdy..... to je epické. 4,5* dal by som aj plný počet no slabý začiatok a niekde nedotiahnutý strih ma nepustia. ()

ladylucifer

Tedy pokud máte chuť se pořádně zasmát a užít si trochu ujeté zábavy, tak žádná připitomělá komedie, ale TOHLE. Opravdu vřele doporučuji ;o) Ze začátku možná chvílemi trošku nudí (proto ta hvězda dolů), ale až se objeví motorka, nezůstane oko suché (smíchy;o). Nepřemýšlejte nad logickými nedostatky, těch je tam samozřejmě až až, ale je to horor, tak to se omlouvá :o) ()

• V kině můžeme také vidět plakát skupiny AC/DC. (Chatterer)
  • Film se umístil na 53. místě v anketě americké televizní stanice Bravo "100 Scariest Movie Moments". (Chatterer)
  • Rozpočet filmu byl 1,8 milionu dolarů. (Chatterer)

Časové pásmo bylo změněno