Cheryl dostane od tajemného muže lístky na film do nově opraveného gotického kina a vezme s sebou kámošku Kathy. Z diváků se tam ale postupně stávají vraždící monstra. (Netflix)

bratr_jezek

Typické béčko starého ražení, aneb krvavá podívaná o tom, jak snadno se hrůza z filmového plátna dokáže přenést i do diváckého sálu. Gore efekty podtržené metalovou hudbou si své hvězdy určitě zaslouží, bohužel scénářem film rozhodně nikoho neoslní víc než na průměr. ()

abanek

Naštěstí mi moje dětství poznamenal Evil Dead a ne tahle pitominka...Masky hrozny,scenar zádnej,atmosféra nikde... Jo, a nakonec tam spadne helikoptera... 2 body z ucty ke klasikum a za heavy metal... ()

pido73

Filmík ktory som videl prví krát Ako 15 ročný chlapec na ošúchanej Vhs - ke vedel som už vtedy že ten film si budem chciet pozriet este niekedy v buducnosti. A mal som pravdu film ma nesklamal ani po toľkých rokoch. Film je nadupaný perfektnou rockovou hudbou ktora tam neskutocne pasuje, perfektné masky za ktore by sa nemuseli hanbiť ani v terajsej dobe. ()