Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jedná se o regionální zpravodajský televizní magazín Norddeutscher Rundfunk pro spolkovou zemi Hamburk, který byl poprvé vysílán 6. října 1985. Desetitisící pořad byl odvysílán v dubnu 2017.
Hamburský deník je vysílán denně v 19:30 hodin na televizi NDR a opakován následující den v 9:30 hodin na televizi NDR a na rozhlasové stanici Radio Bremen TV. Přináší informace o politickém a kulturním životě v Hamburku a základní informace o mimořádných událostech. Pořad se věnuje také sportu v Hamburku a místním příběhům ze země. (sator)

(více)

Recenze (1)

sator

všechny recenze uživatele

Jedná se o regionální o zpravodajský televizní magazín Norddeutscher Rundfunk pro spolkovou zemi Hamburk, který byl poprvé vysílán 6. října 1985. Desetitisící pořad byl odvysílán v dubnu 2017.  Hamburský deník je vysílán denně v 19.30 hodin na televizi NDR a opakován následující den v 9.30 hodin na televizi NDR a na rozhlasové stanici Radio Bremen TV. Přináší informace o politickém a kulturním životě v Hamburku a základní informace o mimořádných událostech. Pořad se věnuje také sportu v Hamburku a místním příběhům ze země. ()

Reklama

Reklama