Klasické příznaky (TV film)

Komedie

Československo, 1974, 44 min

Otto Haas

Nataša Tanská

Luboš Fišer

Náhodou zhlédnutý film u oběda, taková jednoaktovka a velké sólo pro pány Lipského a Větrovce. Ačkoliv se nejedná o nic zásadního v televizní tvorbě, zejména Větrovec podal uvěřeníhodný výkon (Lipský mi v tomhle přišel moc mechanický, rutinní). Tam budou pruty...(7.11.2017)

Jedna z těch mnoha televizních povídek, které staví na jednoduché a snadno prokouknutelné pointě a musí se tedy spoléhat hlavně na herce. Lubomír Lipský a Josef Větrovec jsou (trochu kupodivu) velmi dobrá dvojice, bohužel scénář je natahovaný a jim proto všechno TAK trvá... Krátil bych, pak by to mohlo být lepší.(19.11.2017)

Jenom muži mají jeden pro druhého pochopení! Queer topic za socialismu aneb jak Větrovec s Lipským plánovali společnou domácnost. Škoda, že to nedopadlo, mohlo to bejt docela zajímavý.(9.11.2017)

Velmi milá černobílá televizní komedie s tradičně roztomilým Lipským, o to však nečekaně ještě milejším Větrovcem. Tito herci si tento malý televizní příběh o předvídané nevěře manželek doslova ukradli pro sebe. Komedie baví od začátku až do konce a lze ji jen vřele doporučit.(25.11.2017)

chvilku to vypadalo jakoby pánové měnili orientaci.. užili si to, aniž se předváděli....😇(15.11.2017)

• - Na začátku příběhu je na hodinách v kuchyni stále 16:44 hod., na konci příběhu je na hodinách stále 21:02 hod. (M.B)