Aby Služebnice Ofjoseph přežila, uvědomí si, že musí získat v Gileádu mocné spojence. Jakékoliv překročení pravidel je ale považováno za kacířství. A kacířství znamená oprátku. Vztah Služebnice a Velitele Lawrence se nebezpečně vyhrocuje. Přesto nalezne Ofjoseph jistou naději v mučednici, která byla v očích Gileádu zlořečena. A jak se zdá, Waterfordovi ještě neřekli své poslední slovo. A co znovuzrozený Nick Blaine? (Česká televize)

verunecek

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

postava June v podani Beth Moss je čím dal víc zvláštní, říkáte si proč nechape...proč se tváří tak jak se tváří...jako kdyby ji ten system zžíral ze vnitř...to že maji volnou ruku ve scénáři jim činí určité potíže...jako když pejsek a kočička pekli dort... uvidíme kam ten příběh dal chtějí směřovat happy end či potopu? zajimalo by mě jak do toho scénáře 3.serie zasahovala Atwoodová ()

Esgalnor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Hodně pomalý díl, co se dějové stránky týče, místy až zdlouhavý, což mnoha lidem určitě nesedne. Přesto strašně důležitý ve vývoji dvou hlavních postav, především Yvonne Strahovski si svým morálním přerodem krade celý díl pro sebe. Dle mého scenáristicky precizní a pro další epizody dost zásadní díl, který byl třeba - jinak by se to celé zdálo podobně uspěchané, jako třeba vývoj Daenerys z osmé GoT. I tak ale očekávám propad do modrých čísel. ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak tento diel je omnoho viac komorný, konverzačky prebiehajú v interiéroch, pričom si ale myslím, že sa postavy vážne majú o čom rozprávať a cítiť medzi nimi veľké napätie. Spoznávame matku Sereny a pravdupovediac jej dcéra je oproti nej krehká, nežná bytosť. Zatiaľ mi vývoj a celkové ladenie tretej série sadne, uvidíme, čo príde neskôr, podľa všetkého to smeruje k akčnému finále proti vzbúrencom. ()