Na stráži (S03E03) (epizoda)

Watch Out

Drama / Sci-Fi

USA, 2019, 48 min

Hodně pomalý díl, co se dějové stránky týče, místy až zdlouhavý, což mnoha lidem určitě nesedne. Přesto strašně důležitý ve vývoji dvou hlavních postav, především Yvonne Strahovski si svým morálním přerodem krade celý díl pro sebe. Dle mého scenáristicky precizní a pro další epizody dost zásadní díl, který byl třeba - jinak by se to celé zdálo podobně uspěchané, jako třeba vývoj Daenerys z osmé GoT. I tak ale očekávám propad do modrých čísel.(12.6.2019)

• Taškář

tak tady si Líza zahrála pěknou emancipovanou čubku(15.7.2019)

• verunecek

postava June v podani Beth Moss je čím dal víc zvláštní, říkáte si proč nechape...proč se tváří tak jak se tváří...jako kdyby ji ten system zžíral ze vnitř...to že maji volnou ruku ve scénáři jim činí určité potíže...jako když pejsek a kočička pekli dort... uvidíme kam ten příběh dal chtějí směřovat happy end či potopu? zajimalo by mě jak do toho scénáře 3.serie zasahovala Atwoodová(7.6.2019)

what the hell happened? je to jako bych se dívala na úplně jiný seriál než první dvě série. ugh, jestli to tak půjde i dál, nevim nevim no....(9.6.2019)