The Midnight Man

The Midnight Man

Horor / Thriller

USA / Kanada, 2016, 95 min

Travis Zariwny

Travis Zariwny, Rob Kennedy (původní scénář)

Gavin Kelly

Olaf Pyttlik

Cassian Elwes

Kyle Tekiela

Scénografie:

Melanie Rein

Snaživý horor s pěkným bubákem, ale totálně zabitý příšerným ochotnickým vystoupením dvojice hlavních hrdinů a naprosto idiotským scénářem, který vám cuká s koutky co minutu. Najdete starou hru, plnou divných věcí a s papírem od krve, tak si řeknete prostě ''ok'' a jdete jí hrát....každý normální člověk by to spálil, nebo zakopal za barákem. Nepomůže tomu ani přehnaná krvavost a nekompromisní zabíjení malých dětí plné krve. Při finále, kdy bubák udělá paštiku kterou by prokouklo i retardované předškolní dítě už jsem přemýšlel o dvou hvězdičkách. Zariwny umí kompozici, ale píše strašně tupé scénáře, z něj nikdy nic lepšího nevypadne.40%.(17.5.2018)

Veľmi solídne na momentálne chabé hororové pomery. Škoda, že po sľubnom úvode, nastala tak nevýrazná pól hodinová odmlka. Vydarený hudobný doprovod, občasné gore, kadejaké výjavy, maska záporáka, či hutná atmosféra, však prispeli k celkovo pozitívnym dojmom, ktoré "The Midnight Man" vyvolal. Nápad taktiež ušiel, nuda sa nedostavila, akurát záver bol z môjho pohľadu dosť očakávaný. Silné tri, slabšie štyri, asi si "strihnem" :) Unesený ale nie som ..(22.1.2018)

• herr_carter

Van,tů,frí,fór,fajv....a teď doprdele nevím,jestli mám počítat do deseti, nebo zapálit svíčku, nebo rozsypat všude kolem sůl?Tahle deskovka je prostě na hovno, člověk se v ní zaprvý vůbec nevyzná, za druhý bych ty herce všechny vyvraždil po prvních deseti minutách a za třetí jsem měl místo záchvatů děsu záchvaty smíchu - shrnuto a podtrženo, další sračka spláchnutá do hajzlu, byť některé komentáře slibovaly záživnou podívanou..............moje hodnocení = 2 z 10.(1.4.2018)

Postava Midnight Mana se nebála častěji ukazovat, tudíž bylo o atmosféru postaráno. Jen fakt občas nechápu, proč musejí mít ty postavy tak stupidní scénář. Námět zlověstné hry, která k postavám přivádí tajemného bubáka byl fajn. Aspoň to zase bylo něco nového. Lin Shaye bezpochyby skvělá, jako vždy..(1.4.2019)

The Midnight Man má sľubný hororový aspekt, umocnený vcelku dobrou atmosférou filmu a solídnymi vizuálnymi efektami. Škoda, že niektoré nádejné veci sú tu utopené v nekonečnej tme, ktorá vyplýva zo scenára (hrátky s Midnight Manom totiž môžu prebehnúť len za tmy), tiahne sa celým príbehom a po určitej dobe začína pôsobiť rušivo.(5.3.2018)