The Perfect Kiss

• Česko Dokonalý polibek (více)

Každý člověk hledá štěstí, ale když už vám táhne na třicet a pořád žijete u rodičů, kteří s vámi jednají jako s dítětem, ztratili jste práci a láska je v nedohlednu, pak hledáte ještě intenzivněji. Tanya Cova (Lucie Vondráčková) bydlí se svými rodiči v severoamerickém městě u velkých jezer, v trochu všední každodennosti americké společnosti. Nudí se i její rodiče, zapomenutí agenti pro nejmenovanou východní říši, kteří nemají nic jiného na práci, než aby slídili za svou vlastní dcerou. Když rodiče povolají starou známou Šárku a jejího syna Igora, aby Tanyu zasnoubili, je to poslední kapka v poháru Taniny touhy po svobodě. Tanya nachází útočiště u své nejlepší kamarádky Britney Greenberg. Znuděná Britney, která má dvě děti s bývalým Tanyiným přítelem Tomem, obtloustlým a přesto dokonalým manželem a tatínkem, vydělávajícím krásné peníze jako “ajťák”, vidí Tanyin příchod jako možnost nového vzrušení v příliš poklidném rodinném životě.
Na předměstí se pak odehrává drama, způsobené polibkem v parku. Tanya se ocitne v nelegálně pronajímaném bytě s velice nepravděpodobnými spolubydlícími, mezi kterými je i Igor. Rodiče dostanou z centrály avízo, že jejich zapomenutá špionská buňka je rozpuštěna a převelena do Paříže. Mají starost, jak dát Tanye vědět, že se jejich působiště se mění. Do mise je vyslána Šárka, která zprávu úspěšně předá. Miliardář, Brian Demarrias, se rozchází se svojí partnerkou. Vizitka makléřky,Tanyi Cové, stále voní v jeho kapse. Setkají se jeho nemotorné námluvy s vysněnou odpovědí ztřeštěné naivní a nespoutané půvabné Tanyi? A který polibek je opravdu pravý? The Perfect Kiss je svěží komedie plná nečekaných zvratů a zápletek. (Luna Studios)

Stejšn odpad!

Po pravdě takhle hrozný jsem to nečekal. Tady na čsfd to sice mělo 11 procent, ale komentáře byly plný kreténů, co píšou že to sice neviděli, ale hodnotí odpadem z principu "za plekyho". Ti mají v palici vymrdáno, takže jsem si ze studijních důvodů radši chtěl udělat názor sám. No, průser sezóny se rozhodě potvrdil. Je až s podivem, jak se paní Vondráčkové podařilo se během jednoho roku znemožnit na úplně všech úrovních. ()

knihovna odpad!

Je hezké jít si za svým snem, ale někdy je lépe se na to vykašlat. Pokud chybí soudnost, nedopadne to dobře. A distribuce,nebo propagace je v tomhle opravdu nevinně. ()

Joiner odpad!

Jeden naštěstí z mála filmů na který se nevydržíte koukat ani z donucení. Vynikající psychologická zbraň. Po tomhle se každej přizná, nebo spáchá sebevraždu. ()

SlavaP odpad!

Na základě mnoha negativních komentářů a nízkého hodnocení jsem sebral odvahu a na film se podíval (bylo to bez námahy, vysílala ho TV). Podivný sled scén, které skoro nic nedrží pohromadě, je snad dalším rozšířením umělecké kategorie "trapno" nebo podívanou, která může pobavit jen toho, komu přijde vzrušující a zábavné pozorování zrání sýrů nebo bublání bahna. Je možná škoda, že už se běžně neprovádí transorbitální lobotomie. Ti, kdo ji podstoupili, a nedopadlo to v jejich případě úplně ideálně, by možná byli nejvhodnější cílovou skupinou diváků. Zimní atmosféra neurazí, ale to je tak všechno. Rodiče - tajní agenti - by se hodili do nějakého přihlouplého filmu pro děti, pár záběrů do nepříliš vydařené show, a zbytek patří leda do stoupy. Myslím, že tomuto filmu by k vyššímu hodnocení pomohlo jediné: dotočit jednu scénu a zacházet s ním jako se silvestrovskou estrádou 1989. Zkrátka, místo filmu promítat něco úplně jiného a na konec dát striptýz, ideálně hromadný, aby si užili milovníci všech tělesných tvarů a pohlaví. ()

Felisr

Úvodem je nutné říci, že proti Vondráčkové, Plekancovi či režisérce naprosto nic nemám a jejich soukromé rozepře mě nezajímají. Film jsem viděla především proto, že jsem odmítala uvěřit, že je tak špatný. Hodnotím tedy objektivně: není špatný, ale ještě horší!!! A to jsem ho prosím dokoukala až do konce, nejspíš v šoku, jak je něco takového možné. Přátelé, toto je skutečné veledílo. Doporučuji povinně promítat na všech filmových či uměleckých školách neboť na tomto snímku půjde příkladně ukázat, JAK TO NEDĚLAT A PROČ. Nejvíce mne drásal debilní střih, nejapný scénář a hrozné herecké výkony. V první scéně s bohatým idolem jsem si řekla, proč mu tu paruku nasadili tak blbě nakřivo. Až později jsem pochopila, že ehm...paruku nemá. Lokace mohly být zajímavé, kdyby to nezazdila podprůměrná kamera a hlavně ten retardovaný střih... Chtěla jsem ohodnotit objektivním odpadem, ale nakonec musím dát jednu hvězdu, a to paní režisérce, za odvahu. Jinak se to nedá říct, ono totiž natočit podprůměrný brak této (ne)kvality a ještě ho procpat do kin, to si zaslouží uznání. A nebo doporučení, ať změní doktora i prášky. Neuškodilo by trochu více objektivity a prosím, už nic netočit. PS: omlouvám se několika dalším filmům, co jsem letos nepochválila. Proti tomuto je cokoli jiného umělecký počin. ()

Mamlas odpad!

Udělat z toho smyčku, tak by se to dalo použít k mučení vězňů. Po pár hodinách by jeblo každému. (0%) ()

Hemlock odpad!

Toto snad nemá cenu ani komentovat... Snad jen nutno dodat - pokud je Vondráčková stejně nadaná herečka v posteli jako před kamerou, nedivím se Plekymu, že ji vyměnil. The Perfect Kiss útočí na odpad všech odpadů - 2%. ()

Nalimator odpad!

Dal jsem to. Stálo to dost sil, udivených výrazů a přemýšlení, co a jak se stalo v jaké návaznosti. To jsem pak vzdal, návaznost a logika tam nebyla, je to směs náhodných scén.Alespoň se ukázalo v plné nahotě, že multitalentovaná Lucka je hodně špatná herečka. ()

ostravak30

Podle Martiny Adamcové film v Česku propadl kvůli špatné distribuci a ne proto, že by byl špatný. Samotná Adamcová film buď neviděla, nebo má hodně nízko posazenou laťku kvality filmů. Vznik filmu podpořil částkou 200 000 kanadských dolarů (cca tři miliony korun) i manžel Lucie Vondráčkové hokejista Tomáš Plekanec, který tou dobou hrál v NHL za celek Montreal Canadiens. Tak měla Martina štěstí. Někdo jí ten film zacáloval, jinak by takovou prkotinu v životě nedala dohromady. Jen by mě zajímalo, kdo jí bude dotovat filmy teď po rozvodu Lucie Vondráčkové a Tomáše Plenkance. Toho lituju. Tomu se totiž říká dobře utracené tři miliony. Ani nevím, zda to stojí za hodnocení neboť na filmu je snad špatné úplně všechno. V první řadě je naprosto špatně napsaný. Třicetiletá žena žije u rodičů a ti ji kontrolují mobil a hlídají pomocí GPS a dokonce zamykají. Že se v noci plazí po vlastním domě s kuklou na hlavě, to snad ani nestojí za komentář. Tady je totiž více trapných scén. A právě trapnost je charakteristika tohoto filmu. Filmaři se svým pojetím humoru dostávají vysoko za tuto hranici. Když pomineme výše zmíněnou scénu, dobře patrné je to například na tak neuvěřitelně banální scéně jakou je hledání mobilu ve sněhu. Ani samotná romantika není romantikou. Vždyť miliardář ženu vůbec nebalí. Nahání jí v autě a ve fitku, nikam ji nezve, nepošle jí květiny, prostě se kolem ní ochomejtá a tak nějak doufá, že se do něj asi zamiluje sama nebo co. Vždyť on se ani o nic romantického nepokouší. A tak kolem sebe chodí jak slepé mrtvoly až se najednou vytasí s pozváním na večeři a teprve kamarádka Tanyi jí pomáíhá uvědomit si, že se jí Brian vlastně líbí. Asi by na to sama nikdy nepřišla. Lucie Vondráčková - spravedlivě a objektivně řečeno, se opravdu snaží seč může, ale díky hrozivě špatnému scénáři a fakt neposlouchatelným dialogům, které se mnohdy pohubují na už na úrovni rozmluvy idiotů, neudělá nic, aby film vylepšila. Na začátku jsem psal, že si Adamcová stěžovala na špatnou distribuci. Chystá další dva filmy, takže věřím, že poučená už bude distribuce lepší. Hlavně proto, aby se na ně nemohla vymlouvat. Vypustit takový to diletantský paskvil do kin, to chce kuráž, klobouk dolů. I já bych napsal lepší film. A paní Adamcové bych doporučil, jelikož postrádá kapku jakékoli romantiky, aby se podívala na nějaký dobrý romantický film a tím zjistila, co slovo romantika znamená a pak na nějakou dobrou komedii se stejným odůvodněním. ()

Joe16210

Ačkoliv se nejedná o žádné veledílo, je to docela fajn a zároveň přihlouplá vánoční komedie plná trapných scének, ale je to takové trapně úsměvné. Film jako takový by ode mě dostal max 2*, ale třetí přidávám za mou oblíbenkyni Lucku Vondráčkovou. ()

Honzulik odpad!

Tak nevím, ale ta Lucka už nám fakt dělá trochu ostudu... Měla by jít do sebe (má na to věk) a pochopit, že z ní nikdy dobrá herečka nebude! K filmu není co komentovat, nuda od začátku do konce a ani ta manipulace s hodnocením filmu nepomůže...Mimochodem ta režisérka je opravdu "četařka Babinčáková"... a v tom Tankovém praporu byla v "base" dobrá... Tady ovšem varuji před návštěvou kina na její film a dávám jasný odpad! ()

Iono

Určitě existují i horší filmy. Třeba takový legendární The Room (2003) je pravděpodobně ještě horší, ale dá se na něj alespoň koukat, protože je tak špatný, že vás to baví a v každé scéně si člověk něco najde. Při vší úctě ke Kamilovi Filovi a dalším recenzentům, kteří si našli ironický nadhled a dokážou se mu smát, mě tenhle film trpící zejména debilním scénářem vůbec nebavil a zhruba ve čtyřicáté minutě jsem to vzdal. Můj pocit mnohem víc vystihuje recenze Barbory Koukalové z 31.10.2018 z expres.cz (pod názvem Do kin se valí kanadská hrůza). Tedy až na zařazení k filmům Eda Wooda, pár jsem jich viděl a oproti The Perfect Kiss jsou to bez nadsázky veledíla. Byl jsem sice připraven na ultrakravinu, ale The Perfect Kiss mě i tak dokázal překvapit (sice negativně, ale dokázal) a za to mu udílím tu jednu hvězdičku. Mimochodem jsem to viděl v angličtině. Podle toho, jak vypadal český trailer, tak za český dabing bych tu jednu hvězdu asi zase sebral. Což je taky svým způsobem kuriozita, že někdo nadabuje sám sebe v mateřském jazyce mnohem hůř než v angličtině. ()

Zoltar78 odpad!

Byl jsem okolnostmi donucen vnímat v televizi tento valnou většinou zatracovaný film s Lucií Vondráčkovou. Předesílám, že jsem k němu přistoupil naprosto nezaujatě. Proti nikomu nic nemám. Ale pardon, tohle fakt nešlo... ()

zelviska odpad!

Bylo to tak hrozne, ze me to donutilo napsat svuj prvni komentar na CSFD. Nic horsiho jsem v zivote nevidela a doufam, ze uz ani neuvidim. Nic nedavalo smysl. Necekali jsme od filmu mnoho, ale tohle bylo tak PRISERNE, ze se te trapnosti ani nedalo zasmat. SPOILER - PROC proboha tam byl ten cca peti vterinovy zaber na surfare v Kanade??? PROC proboha nasazovali ty “spioni” zlute bryle??? A jeste milion PROOOOOOOC, na ktera mi stejne nikdo neodpovi, takze je to burt :)))) A pro pani Adams - propadak to opravdu neni kvuli spatne propagaci v CR, propadak je to proto, ze je to totalni brak. PS: Ocenuji jedine herecky vykon dalmatina privazaneho u zabradli!!!!!! ()

martins odpad!

Ikdyž je tam má oblíbenkyně z 90.let Martina playgirls Adamcová, vzhledem k účasti marmelády Vondráčkové podobně jako u dalších filmů Kvaska nebo Decibely lásky nehodlám si kazit oči shlédnutím této perly.. ()

blondboss

Nie vždy súhlasím, keď vidím takéto hodnotenia na nejaký film, ale v tomto prípade musím súhlasiť. Nechápem, ako sa tento snímok mohol dostať do kín, lebo toto je čisto televízny snímok, ktorý by sa možno ujal ako romantická komédia na nedeľu ku káve. To by ale nemohli byť tak stupídne dialógy, uvrešťané chovanie postáv a dosť neoriginálna dejová linka. Takže určite jeden z tých horších snímkov nielen v rámci žánru. 20 % ()

Dixieboy odpad!

Afektované, trapné, chaotické...Fuj! Četařka Babinčáková se měla držet Her bez hranic, protože za tohle by, coby rejža a autorka scénáře, zasloužila spráskat stejně jako Veverka v Nahotě na prodej. O Vondráčkové ani mluvit nebudu, protože ta se drží zuby nehty toho, co jí nejde a nikdy nešlo a to nezasluhuje ani komentář... Prostě... ztráta času psát i komentář na tenhle paskvil. ()

Víteček odpad!

Štrašné, nevkusné, trapné, nudné, odstrašující, přehrávané, křečovité, nevtipné, hloupé, připitomělé, rádoby vtipné, špatně zahrané, laciné, nesmyslné. Každý si může vybrat, který popis to nejvíc vystihuje. Podle mého všechny. ()

MT_Y

Já nevím, bylo to vydané jako komedie a tak to beru, Lucka s tím jak tam hodila dabing roztomilé je úžasný 😄🤗 Tři lidi v bytě úžasný, strašně bylo hezky to pozorovat a ten typek s nima jak buzeruje ale úžasné 😄 🤗😄 Rodiče prostě úžasný, masku i do pokoje 😄 Lucky kamarádka která se už nechtěla nudit, za prvé miluju tu herečku, a bylo divné ji vidět v komedii, 🤗 Nevím na mě to působilo tak jak jsem chtěl, miluju filosofii, horrory, psychologii ale i já se rád pobavím u něčeho jednoduššího, takže za mě 100% 100 bodů a 5 hvězd ()