Reklama

Reklama

Recenze (10)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Přiznám se že TS nějak moc neznám, tedy znám jejich nejznámější písničky ale to je tak vše. Nevěděl jsem co od Snidera coby režiséra/herce a scénáristu čekat. A dostal jsem takovej průměrnej horor právě s geiálním Sniderem, ta jeho visáž a proměna byla parádní. Sice nehraje nijak extra ale tohle mu sedlo. Navíc se tu objeví Englund a Smartová což mě potěšilo i když se tu moc neohřejí. Vraždy nejsou nijak extra a jde spíše o to jak si to vrah užívá, co musím vyzdvihnout je hudba, ale co taky čekat že? Dnes tohle již zapadne protože podobných filmů se po roce 2000 natočily tuny. Ale na jedno zkouknutí je to dobré. ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Psychopat sa cez internet zoznamuje s teenagerkami, priláka ich do svojej súkromnej mučiarne a začne sa zábava. Ale je to skôr kriminálny thriller ako horor. Zatknú ho, po štyroch rokoch prepustia, ľudia sa ho pokúsia zlynčovať, to im nevyjde, a tak túži po pomste a všetko začína odznova. Toho násilia tam zase veľa nie je, film stojí predovšetkým na obstojných hereckých výkonoch, charizme hlavného záporáka (jeho vizáž je asi to najlepšie, čo som v krimithrilleroch videl, rozhodne prekonáva všetky rekordy v množstve tetovaní a piercingov) a výbornej metalovej hudbe. ()

Reklama

Koly 

všechny recenze uživatele

První půle filmu vynikající, druhá půle jakoby ztrácela dech, ale nakonec jsem se rozhodl pro čtyři za skvělého hlavního hnusáka. Za zmínku určitě taky stojí soundtrack, na kterém jsem zaslechl COAL CHAMBER, MARILYN MANSON a hlavně SOULFLY. Pořád čekám, kdy dá někdo ve filmu větší prostor extrémním okrajovým žánrům, jakými jsou například Black metal a Death metal. S vyjímkou snímku GUMMO jsem na takový zatím nenarazil. ()

Lukoh 

všechny recenze uživatele

Každý fanúšik Twisted Sister by si tento film nemal nechať ujsť... Už len kvôli pohľadu na Deeho s dlhými hnedými vlasmi... Teraz vážne, jedná sa o horor, ktorý vás zaujme, občas pobavý, ale hlavne dostane jeho koncom... Atmosféru umocňuje skvelá hudba, písaná režisérom filmu, frontmanom Twisted Sister, samotným Dee Sniderom... ()

Mr.Bulanek 

všechny recenze uživatele

Na své jubilejní 1200 hodnocení jsem si říkal, že bych si mohl dát něco speciálního. No a jelikož je toto výtvor jednoho zpěváka z jedné z mých nejoblíbenějších kapel tak asi nebylo co řešit. První půle filmu byla hodně dobrá, ale druhá už byla taková nezáživná. Výsledkem je spíše Thriller/Krimi. Film má hodně co říct i v dnešní době kdy je internetové seznamování na ještě vyšší úrovni. No a závěrem písnička Captain Howdy pro mě nabyla jiného rozměru. ()

Zajímavosti (1)

  • Hlavná postava Captain Howdy bola inšpirovaná postavou z pesničky “Captain Howdy“ od skupiny Twisted Sister, ktorej frontman Dee Snider ju vo filme stvárnil. (Lukoh)

Reklama

Reklama