Mary (Sabrina Kern) přichází do kláštera sester bohoslovných, aby zde nalezla útočiště. Ten vede pevnou rukou matka představená. Jenže klášter není zdaleka tak "svatý", jak se na první pohled zdá. Postupem času Mary zjišťuje, že se tu ztrácí chovanky a na světlo světa vyplouvají hrůzné věci. Tajemství a temnou minulost máme přece každý! (Rodriguez)

Litvicek odpad!

Režisér a hlavní představitelka Agáthy, by měli dostat trest smrti, že se oba dva podíleli na tomhle filmu. Nejdelší nejhorší film, jaký jsem kdy viděl. Pokud existuje peklo, pak jsem si jistý, že tam právě takové snímky pravidelně pouštějí. ()

Rathalos

St.Agatha nie je zase az taka katastrofa,myslim,ze sa jedna v celku o zrucny horor,aj ked od rezisera Bousmana asi vacsina fanusikov tohto zanru cakala brutalitu a krv,no tu sa ich velmi nedockate,skoda,ze az zaverecna pol hodina bola fakt vydarena a pacila sa mi,dovtedy to bolo take vselijake,aj nudne,ale tri hviezdicky si to urcite zasluzi a este pochvala pre herecku Carolyn Hennesy,bola dokonale presvedciva...:-) ()

Shanen29

Bousmanův další projekt Agatha bohužel moc fandů nenaláká.Tento nunploitation žádnou parádu neudělá už kvůli špatnému scenáři který má vliv na neucelenost a místy nelogičnost filmu.Samotný film se odehrává v padesátých letech v Gruzinském klášteře,kde vládne tvrdá ruka nesmyslných pravidel co se porodů dětí týče.Klášter má být dům pohody a porozumění,nikoli zdi brutality....... ()

ANTYCHRYST

Nuda nuda nuda... :( To mám jeptišky taaak rád..v tomto případě ani to..nepomohlo.. prolínání s jejím životem mě docela obtěžovalo.. hlavně tam nebylo nic zajímavého.. stačilo jednou ukázat smrt děcka a ne pořád dokola.. krom ustřihnuti jazyka.. téměř žádná akce.. Gore... Místo kláštera jakýsi dům.. chápu nejsou prachy.. atmosféra žádná.. tisíckrát se jim mohli postavit a nic.. 10% velká slabota.. ()

beso74

Viac psychologický thriller ako horor o mladej žene, ktorá ostala sama. No nie tak celkom, čaká totiž prírastok. A situácia, v ktorej sa ocitla, nie je vôbec ružová. Jej otec je ožran a sadista, brat sa (aj jej maličkým prispením) odobral do večných lovíšť a otec jej dieťaťa je kapitola sama o sebe. Zo zúfalej situácii ju vytrhne ponuka jednej sestričky - jej kongregácia sa stará presne o takéto ženy ako je ona. Lenže, týmto krokom sa Mary dostala z dažďa pod odkvap, pod rúškom dobročinného spolku sa ukrýva niečo úplne iné. Tempo filmu je pomalé, ale to nevadí. Na obtiaž sú skôr neustále otravné flashbacky. Atmosféra je dobrá, skupinu žien v pokročilejšom štádiu tehotenstva nie je vôbec ťažké ovládať a kontrolovať a pomocou psychologického nátlaku sa dajú robiť divy. Navyše, matka predstavená a jej metódy (pre ktoré jej Vatikán priškrtil financie) ukázané v niektorých scénach, aj keď nie sú celé explicitne ukázané, vedia poriadne pokrútiť žalúdkom (scéna s jazykom). Celé to podráža záver, unáhlený a akoby vystrihnutý z dokumentu o Borgiovcov. Aj keď mal film vcelku sľubné ambície, skončil takmer ako Titanic. ()

Mamlas

Několik omezených slepic se nechá buzerovat od party ujetých jeptišek. Takový normální příběh ze života pánbíčkářů. Jedna hvězda za posledních 10 minut. Vše co předcházelo i samotný konec stojí za hovno. ()

jokino

Mne sa snímok celkom páčil. Videl som teda omnoho a neporovnateľne horšie natočené snímky, s tu podstatne vyššími hodnoteniami, z čoho som teda nechápal a preto zásadne nedávam na hodnotenia, kým si nespravím vlastný obraz a názor. Film má hlavu aj pätu, má dejovú linku, velmi skromný rád psychopatických sestier, s tou najväčšou na čele. Dej sa pomaly a postupne vyvíja, graduje. Aj gore scény boli na prekvapivo celkom slušnej úrovni, teda na to, že snímok asi nepatril zrovna medzi finančne náročnejšie a nebola tam žiadna CGI umelá kravina, čo dnes pchajú pomaly úplne do všetkého a potom to tak aj vyzerá - oničom. Za mňa vrámci žánru celkom spokojnosť.. ()

stanyko odpad!

Tak toto nie je horor ani nahodou. Nevydarena komedia mozno, ale horor? | SPOILER | Ak by sa dej uberal ducharinou alebo satanistickym kultom este by sa to dalo zniest, no ked sa z toho vyklul biznis s predajom deciek bolo po vtakoch. Zvlast k popukaniu bolo ako dievcina lahko presvedcila sestry uplatkom 1500 dolarov :) Nepochopil som naco starym pizdam v dome na konci sveta su prachy ale fajn, aspon sa autor pobavil na moj ucet a cas. ()

Jenn

Agatha...teda pardon, Mary, je totálně pitomá píča, co zničí život každýmu, kdo se jí připlete do cesty. Teď to zní drsně, ale je to pravda, všechno je jen její vina...navíc je to strašná herečka. Nicméně příběh by mohl bejt fajn..jen to nedávalo smysl a bylo to vlastně docela nudný. Plus některý scény...(sežrání vlastních blitek, bába krmí mladou jako ptáčka - takže rozžvejkaný do její pusy a uškrcení pupeční šňůrou taky pecka!)...eww. Nevermore. ()

Mangano

Až protivně rozvleklý hysterický příspěvek od sester z řádu tmavých očních linek, svaté voděodolné řasenky, silného make-upu a posvátného tužidla. Kdyby tam v tom bordelu mezi těma úchylnýma štětkama nebyli ta scvrklá bába a ten očividně před zákonem prchající dřevorubec (sorry madam), možná bych si to i spletl se sesterským klášterem. Oceňuji pak hlavně melír naší bordelmamá a.k.a. vrchní abatyše, ačkoli ten krátký pečlivě střižený účes od místní kadeřnice ji ke konci už podle mě moc neslušel. COŽE? Jeptišky? Horor? Kde? ()

goauld

... a ta teta Agáta, Agáta teta Agáta - unášela děťata a to jí dalo moc :-) No... protože zde není popis filmu, tak mi nezbývá nic jiného než ho zde popsat. Je tu jedna "hříšnice" co neuhlídala své malé babátko. To se utopilo ve vaně zrovna, když si to mamča rozdávala se svým nabíječem. Otecko dostavivší se v poněkud ožralém stavu domů pak spatřil dílo zkázy, kdy v koupelně viděl plačkoidní mamču, kterak objímá své mértve dítko. No a protože nabíječ stačil do ní vložit sémě neřesti, tak bylo zapotřebí, aby se podobná situace neopakovala a mamča se teda odebrála do poklidných vod "kláštera na samotě". Bohužel - jak už to tak na tom US venkově chodí, nic není tak jak by se očekávalo a zdání pak poněkud klamavé jest. V tzv. klášteře sice jeptišky jsou, ale... se svým (poněkud nečestným) tajemstvím. Mezi nimi pak vyniká matka přestavená, která pak nově narozené babátka za mrzký peníz distribuuuje dítkochtivým "dárcům", který na oplátku tak nějak tuto vsktuku dábelskou výrobnu udržuje v jakémstakém chátrajícím stavu. No, ale to by v tom byl čert, aby se mezi těmi rodičkami nenašla nějaká ta "vzpurná" buřička, která to tam převrátí na ruby ;-) Nakonec vše tak nějak dopadne dle představ a může se jít "z kina" domů.... Je tam spooooousta nelogičností a iracionálníćh jednání všech protagonistů... (Nechci spoilerovat, ale - v domě samý baby a to se fakt ti rodičky nezmohly na nic?? A když už teda někdo uteče, tak musí v lese halekat, aby jooo byl hned objeven a po zásluze odvlečen zpět do doupěte? Film teda žádný extra skvost, ale taky úplný shit není... Na jedno zběžné shlédnutí s občasným přetáčením zcela nepodstatných flashbacků to jde, ale za 10min po projekci na to celé dílo velmi rychle zapomenete. Takže velmi slabých 30%. ()