Reverse (TV seriál)

リバース

• Japonsko

Ribásu

Japonsko, 2017

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Herecky je to obsazené moc pěkně, ale nakonec jsem zjistila, že tady to moc nefunguje. Nějak mi tu chyběla chemie mezi ansámblem. Bylo to takové suché, bez šťávy. Hlavně první čtyři díly. Kolem toho pátého se to zlomilo a konečně to začalo být pořádně napínavé, aby se to po šestém opět vrátilo do ne příliš zajímavého balastu o životě mrtvého vysokoškoláka a o životě těch zbylých. Konečně rozhřešení jsem sice nečekala, ale asi bych byla mnohem raději za jiné (kde postava Koike Teppeie nebyla takový svatoušek, ale rozhodla se udělat pápá všem). Průměrný seriál o životě několika Japonců, kteří si z minulosti nesou šrám a protože se to nedokázali pořádně srovnat v hlavě, tak spousta z nich se v životě jen plácá. Mnohem zajímavější z pera té samé autorky je N no tame ni, v čemž hrál Kubota a ten si tu v posledním díle střihl cameo. Což jsem velmi ocenila. :-) 50 %.(31.7.2017)