Díl druhý: Seznamovací kurz (E03) (epizoda)

Thriller / Krátkometrážní

Česko, 2017, 15 min

Režie:

Andy Fehu

Scénář:

Andy Fehu

Kamera:

Jakub Ševčík
(další profese)

Komentáře uživatelů k epizodě (6)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Mě nezajímá, že nechtěj poslouchat šikmý držky." A mě zase moc nebaví sledovat, jak šikmý držky neposlouchají. Taky mě nebavil celý ten našlapaný děj - Ondra přišel do práce, omdlel a nedostal najíst. Ovšem konec musím pochválit, protože klaustrofobik v uzavřeném prostoru to konečně rozbalil a já se těším na účet od "sympaťáka" Šembery. Snad se to tím konečně rozjede, protože zatím to pořád víceméně stojí.(2.5.2017)

 • SOLOM.
  ***

  Zezačátku jsem si zas říkal, že je tu opět krok zpátky, ale postupem času se to nakonec zlepšilo. Kromě nadávek se konečně začala projevovat i slabost hlavního hrdiny a tvůrci to konečně rozbalili, alespoň co se psychické stránky týče. Z toho budíčku by mě jeblo už po prvním dnu. Sice to tentokrát nebylo žádné terno, ale dokázal jsem se nakonec spokojit i s tím málem. Jen nevím, jestli budou spokojeni i ochránci zvířat. Ti nám však můžou co, můžou nám políbit prd*l. Chtělo by to ale ještě více přitvrdit, protože potenciál tu je…50%(15.2.2018)

 • rakovnik
  ***

  První díl komplet v pěstírně mi působil nepříjemné, stísněné pocity. Samozřejmě, že se tam toho moc neděje, ale na minimalistickém prostoru to ani nejde.(9.2.2018)

 • mira007
  ***

  Oproti prvnímu dílu statičtější ( vše se odehrává na jednom místě ) a méně svižné i vtipné.(28.4.2017)

 • Mata04
  ****

  Oproti minulé epizodě, mi chybělo něco "navíc", nějaký vtípek nebo hláška.. Každopádně opět vysoce kvalitní kamera, zvuk i střih. Jen děj lehoučce pokulhával, vlastně nepřinesl nic moc nového. Za Artura 4 hvězdy :D(27.4.2017)

 • Alagaesie
  ***

  „Viky.“ „No nekejvej takhle, když nemáš!“ Slušný katakomby. Akorát mám pocit, že s Ondřejem budou ještě problémy. Rašelina pobavila. Dostat se k vodě je docela starodávný. Svoboda Mach… Dyť mu muselo bejt jasný, že ho Doan přes klapky neuslyší. No nazdar…(28.4.2017)