Epizody(6)

Před nákazou není nikdo v bezpečí, ale nakažení nejsou jedinou děsivou překážkou v boji prince Čchanga o záchranu království. (Netflix)

Klajondr

Beru zpět svůj komentář o první sérii. Zatímco ta minulá mě vůbec nenadchla, tahle celý příběh uvedla v dokonalost. Autoři se konečně přestali bát pořádných jatek a zapleteného intrikářství mezi korejskými šlechtici. Smekám, tahle série se sakra povedla. ()

Najt

Druha série byla lepší jak první, ale konec byl jeden velký wtf moment. Jako je to masakr ten konec, ale opravdu je potřeba dalsi série ptž to skončilo dost otevřeně. ()

argo.smile

Aj keď v tejto sérii nastalo až moc dier a prešľapov, stále sa je načo pozerať. A dokonale to baví od začiatku až po koniec. A šesť dielov na každú sériu je postačujúca aby nenudila. ()

HanzoBureshi

Ještě lepší než první série a to jsem myslel, že to vylepšit nejde. Má to prostě všechno...(atmosféra, dobrá hudba, nějaký humor, pořádná akce, napětí a spoustu dalších). Z tohoto důvodu zařadím tento seriál mezi oblíbené, protože mě toto vážně dostalo a teď jdu na speciální epizodu a budu vyhlížet a doufat v to, že bude někdy třetí řada. Dávám 90%. ()

AmunRa

Po téměř komorní první sérii se druhá série rozmáchla do velkých bitev, scenérií obřích královských paláců a pobíjení hlavních hrdinů ve stylu Hry o trůny. Pro korejskou kinematografii je pobíjení hlavních hrdinů ovšem běžná záležitost. První série byla ucelenější a měla jasné dějové linky. Ve druhé sérii je více času věnováno různým hrdinům, linky se proplétají a intrikaří se ostošest. Brutální změny tempa od bitev s nakaženými k palácovým intrikám a vyšetřování machinací jsou minimálně zvláštní. Herecké výkony se sjednotily, větší prostor dostala královna (Hye-Jun Kim) a nikdo není vyloženě španý. Byť se žánr posunul více k historickému dramatu, pořád jde o vynikající seriál. ()

sonycat

Anciáša tam, dva večery a druhá sezóna za mnou, zas mi zostáva len povzdych - kedy bude tretia?? Ach jaj.. Táto druhá sa mi páčila snáď ešte viac ako predošlá. Všetko šlape ako má:) ()