Všechny malé zázraky

• USA All the Bright Places

Dva náctiletí s osobními problémy si mezi sebou vytvoří silný vztah, když vyrazí na očistnou cestu na neobvyklá místa státu Indiana. (Netflix)

Hojiko

Moc pěkný a dojemný film, herecké obsazení skvělé. Ellie se do této role neskutečně hodila. Ten její smutný výraz mě vždy dostal. Trochu mě mrzelo, že to nedopadlo dobře, ale tohle nebyla pohádka... ()

Mateyf.Iks

Furt se nemuzu rozhodnout, jestli se mi Ele libi. Ale urcite se da rict, ze me bavi na ni koukat. I kdyz film ma svy klise a vlastne se da dost predvidat, co se bude dit, nechal jsem se unaset vlastne jsem si to dost uzil. Poeticky filmy o fucked up kids mam proste rad. Asi protoze jsem taky fucked up. ()

blazma

Jsem mile překvapen. Filmů, kde se rozebírají problémy lidí kteří mají duševní problémy, zápasí s myšlenkou sebevraždy a podobně, jsem moc neviděl.. nebo mě minimálně nezaujali tak jako tento film. příběh se mi moc líbí, kluk který sám se sebou bojuje, se náhodou setká s dívkou s podobnou myšlenkou jako má on sám, i přesto se jí snaží pomoct. Spíš mi to ale připadalo že ve skutečnosti pomáhal i sobě. zkrátka a jednoduše se na tento příběh dá dívat různými pohledy, obzvláště i díky tomu, že někdy ani nepoznáme na lidech že nějakou radu a pomoc potřebují. Jsem mile překvapen tímto filmem. I herecké obsazení hlavního páru se mi líbilo. ()

rigby

Tváří se to jako klasický teenagerský film o útrapách dospívání. Jenže po chvíle pohled na trpící hlavní hrdiny přestane bavit a s nadhledem věkového odstupu jsou jejich problémy zcela malicherné. V druhé polovině se jedná už jenom o vzdělávací pořad, který naplno odhalí svoji tvář v samotném závěru. 2- ()

Veeria

Všechny malé zázraky je film natočený podle stejnojmenné knihy. Jsem moc ráda, že podle knižní předlohy vznikl film. Má v sobě mnoho zajímavých myšlenek k zamyšlení a poselství. Elle Fanning je prostě ideální Violet, o tom žádná. Její herecký výkon je hodný pochvale a uznání. Justice Smith mile překvapil, byť neodpovídá mé představě Finche. Film má v sobě poselství a divák si z něho může hodně odnést, může pomoci. ()

BigCharles

Od shlédnutí tohoto filmu, mi nějak vrtá hlavou. Dobrý casting, kamera, prostředí. Nějak mi, ale nesedí ten konec. Každopádně stojí za shlédnutí, pokud máte rádi tento styl filmů. ()

jpacuta

Zvláštní doják, který vám připomene radost z maličkostí v životě, významu přátelství a ztracených bližních. Je to více fikce a romantika, než reálný příběh. Což mi ale nevadilo. A finále jsem oplakal jako málokdy. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

breebee

Lidi, co nečetli knížku, si museli říct "co". Já si to teda taky říkám. Přijde mi, že film vůbec nic nesdělil. Jakej byl teda point? Vážit si maličkostí? Nevím, to šlo asi ukázat i mnohem líp. Pamatuju si, že ta knížka mě nějak extra neuchvátila, ale rozhodně se mi teda líbila víc. Prostě... vůbec nevím co si mám o tom myslet. Chápu, že to nešlo do kin, ale přitom to vypadalo tak dobře, ne jako klasická levná rychlokvaška od Netflixu, a prostě... nakonec to fakt nebylo nic lepšího. ()

stefi13

Výkon Elle Fanning byl fantastický a věrohodný, ale chyběla mi chemie mezi hlavními protagonisty. Oproti knize nemáme možnost poznat hlavní postavy do hloubky, dialogy jsou spíše ploché a někdy prostě méně není více. Přijde mi škoda, že film neměl vypravěče a nemáme možnost tak nahlédnout do mysli Finche a Violet a to, jak jsou odlišní. Čekala jsem něco více. ()

Alisce

Jelikož jsem četla knihu, tak jsem opravdu zklamaná. Chybí tam mnoho klíčových scén. Kniha mě dostala, je vážně dobrá a moc ji doporučuji, ale film mě nebavil. ()

Evanlyn

Bohužel, ale jinak to nejde. Do háje jsem z toho tak naštvaná. Knihu naprosto zbožňuju, ale oni tady vynechali tolik důležitých části. Nehledě na to, že ani jednou nezmínili to že Finch má bipolární poruchu (což teda popravdě z filmu ani poznat nemůžete). Nedali tam žádný jeho skutečný emoce. Udělali z toho nechutnou průměrnou teen slaďárnu. A další věci jak už tady někdo zmiňoval, je to že do hlavní role obsadili černocha. Nejsem rasista! Ale když už je vyloženě v předloze HLAVNÍ POSTAVA vychrtlej až moc bílej černovlasej modrookej kluk, tak sem pak sem celkem sklamaná, když do tý role obsadí černocha jen aby to bylo politicky korektní a rasově vyvážený . Co se týče Elle Fanning tak ta pro změnu celkem ušla (asi protože ns tuhle roli moc hereckýho talentu nepotřebovala). Možná, že pro lidi co to nečetli tak fajn. Je to takový pěkný slaďoučký a má to hezký soundtrack. Bohužel to je všechno! Z knihy si toho vzali jen úplný minimum. Naprosto ten příběh zničili. ()

warpmike

Film, ve kterém se najdou jistě všichni neprůměrní, kteří nějak vždy naráželi na hranice nepřijetí. Emoční bomba, určitě doják, ale taky příběh o vystřízlivění z naivity a hluboká zamyšlení nad smyslem života. Filmu nedávám plný počet ani tak za něco konkrétního, jako spíš za tu pro výjimečnou schopnost rozložit člověka a úplně ho zastavit po shlédnutí. Film má taky moc pěkný soundtrack. ()

KorryxD_

Nevím,co napsat k tomuto zazraku. Možná jenom:,,Prosím,nejprve si přečtěte knihu a až pak se podívejte na film. Nebudete litovat jediné minuty strávenou nad tímto úžasným dílem. Děkuji.” ()

angelle

Na začiatku sa mi to celkom páčilo - žiadna premyslená zápletka, len zameranie sa na prežívanie charakterov, ale keď prišiel ten typický americký koniec, ktorý má v nás vyvolať dojatie, tak to vo mne vyvolalo akurát tak hnev. Dúfala som v happyending. ()