Reklama

Reklama

Všechny malé zázraky

  • USA All the Bright Places
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Dva náctiletí s osobními problémy si mezi sebou vytvoří silný vztah, když vyrazí na očistnou cestu na neobvyklá místa státu Indiana. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (60)

eLeR 

všechny recenze uživatele

Hlavný hrdina knihy bol vraj vysoký, chudý chlapec s hnedými vlasmi a prenikavo modrými očami ... toľko ku knihe. Osobné problémy oboch hrdinov sú vo filme rozoberané, a predovšetkým riešené zvláštnym spôsobom (hlavne teda Finchov), ale nič to ... atmosféra a muzika sa mi páčila a ani hlavná dvojka ma neotravovala. Pocitovo fajn. ()

Vyrida 

všechny recenze uživatele

Na úvod musím konstatovat, že knižní předlohu jsem nečetl a tak toto srovnání vynechávám. Chápu co se snaží snímek divákovi předat, ale až tak za srdce, abych ze závěru jako někteří tady uronili slzičku, mě to tedy nevzalo. Vztah obou protagonistů mi nepřišel zkrátka, tak dobře uvěřitelně zahrán jako třeba ve filmu The Fault in Our Stars, který považuji v tomto ohledu za dokonalost samou. Úvodní pošťuchování obou hlavních protagonistů bylo ještě fajn, člověk se i pousměje, ale jakmile se objeví první polibek, pomilování a vše se vlastně přesune k vážnější známosti, začíná to být nuda. Averzi vůči panu Smitovi už mám od filmu Pokémon: Detective Pikachu a tady to nebylo o moc lepší. Vlastně hnacím motorem proč jsem se do sledování vůbec pustil byla Elle Fanning a ta mě určitě nezklamala. Mno a když to vše sesumíruji, tak to vychází vždy půl na půl a tak ani ta celková známka nemůže být už jasnější. ()

Reklama

wege 

všechny recenze uživatele

Mám nyní v seznamu filmů, co chci vidět, 2315 položek. Ten seznam je moje pýcha, má systém, má hodnotu, je to má dlouhodobá a nikdy nekončící práce. Jsou tam klasiky, které mě z nějakého důvodu zatím minuly, filmy, které jsem prostě nestihl, nové netflixovky, je tam všechno (kecám). Používám generátor náhodných čísel na výběr, na co koukat. Chodí pešek okolo a padl na All the Bright Places (65% zde je limit pro zařazení na seznam, pokud teda neexistuje jiný důvod, který si dokážu obhájit). Ok, je to krásně melancholické, Elle pořád vypadá, jak raněné kotě, ta poloha jí sedí. Jen nevím, co nebo spíše koho bude chtít hrát teď, protože na středoškolačku už přestává vypadat. Ten týpek je prostě týpek. Mají oba trochu bordel v hlavě, ale přes první pohled, jak to působí, to zase není úplně vyhráblá blbost. Je to prostě film, který dáte v MHD cestou z práce a do práce. To je tak, když děláte na druhé straně Prahy, a nechce se vám dělat, to co obvykle, tedy číst. ()

666Carnage 

všechny recenze uživatele

Netflixová jednohubka podle knihy, která nenechá jedno oko suché. Příběh se zvláštními zvraty i tempem a příběh se vyvíjí jak na houpačce, Nejednou se něco děje, najednou útlum pak znova. Jednou za čas ten styl filmů můžu a tohle se zrovna docela povedlo. Mezi hlavní dvojicí to docela jiskřilo takže vám ani nevadí, že většinu filmu koukáte jen na ně. 75% ()

Klara 

všechny recenze uživatele

Tak tohle mi naprosto sedlo. Zatímco kniha mě tolik nezaujala, tady jsem brečela v podstatě v průběhu celého filmu. Nutno říci, že tomu napomáhal krásný a citlivý soundtrack a herecký výkon obou hlavních představitelů, hlavně tedy Elle Fanning. Pláč nepřestával ani po 15 minutách od dokoukání filmu, a to jsem si pamatovala z knihy, jak to skončí. Krása a obrovské překvapení. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (5)

  • Ačkoliv se film odehrává v Indianě, natáčení probíhalo v sousedním (východním) státě Ohio. (noelcoward73)

Reklama

Reklama