Reklama

Reklama

Daddy Cool

Trailer 2

Obsahy(1)

Adriena jeho přítelkyně vykopne, protože se vůbec nechová jako zralý muž, ale mnohem spíš jakoby mu bylo čtrnáct. Bez zodpovědnosti, bez ambicí, bez pořádné práce, zato vždycky na pohodu a tabáček. Když se poznali, zábava byla to hlavní. Časem ale všichni okolo dospěli... až na něj. Adrien zatvrzele zůstal flákačem a teď se nestačí divit, jak na něj jeho přítelkyně Maude srší hromy a blesky. Už by chtěla rodinu, ale nejde mít děti s dítětem. Adrien ale zachová chladnou hlavu a vymyslí senzační plán, jak ukázat, že je dospělý a zodpovědný stejně jako ostatní dospělí a zodpovědní. Je to plán toho nejtěžšího kalibru s nejrychlejší účinností. Založí si v jejich společném bytě soukromé jesle. Zájemců je hodně a z Adriena je během chvíle táta na plný úvazek. Jenže... děti se pohybují, dokonce každé jiným směrem, jakmile to jde, tak se o něco praští, umí být hlučné, oproti předpokladům celý den nespí, chtějí jíst, chtějí i pít, potřebují přebalit, a opět se pohybují a opět každé jiným směrem. Adrien zůstává v klidu, cigárko za žádných okolností neodkládá a na každý problém najde nějaké originální řešení. Do rodičovských učebnic se pravděpodobně nedostane, ale šance na udržení dětí naživu tu nějaká je. A s ní i šance na návrat k přítelkyni. (Bontonfilm)

(více)

Videa (11)

Trailer 2

Recenze (30)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Slušná komedie, ale na Francouze, co se týká humoru poměrně krotká. Hlavní hrdina je typický flákač, který si rozhodne založit si jesle, aby zaujal svou naštvanou ex přítelkyňi. Vtipné je, že spolu pořád bydlí a také je tam s nimi nový přítel, který nikdy nesundává oblek. Pár fórků ušlo, ale spíš se jedná o pohodovku, k záchvatu smíchu nedochází. Čekal jsem malinko víc. 65% ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Bláznivá školka ve francouzském hávu, v níž se hlavní hrdina rozhodne ze dne na den založit v bytě své expřítelkyně školku - nehledě na to, že se sám chová jako malé dítě. Na jedně straně jde o celkem předvídatelnou komedii, na druhé straně nabízí nejednu velmi humornou scénu (přebalování rulezzz!). Za měsíc si člověk na film už nejspíš moc nevzpomene, ale v kině pobavil a hezky utíkal. Když bych se náhodou někdy nějakou nehodou stal otcem, nejspíš by moje výchova vypadala dost podobně. ()

Reklama

marhoul 

všechny recenze uživatele

Škoda, že film sklouzl z povedené, ulítlé komedie do roviny romantické... Ale ono by to ani tak nevadilo, kdyby ta část romantická nedostala až tolik prostoru. Každopádně komediální rovina mi osobně seděla výborně, Vincent je tlama šílená, ta naštvaná kočka taky neměla chybu, ale asi nejvíc se mi líbily obrázky a obrázkové titulky v závěru. Velmi pěkné! Zarazilo mě, že ačkoli se jedná o francouzský film, tvůrci si příliš nelámali hlavu s pěknějšími lokacemi. Vyjma bytu, který odpovídal soužití dvou kreativních lidí, toho v tomto filmu moc nenajdeme. Nejde o žádné veledílo, ale Daddy Cool pobavit může, pakliže je divák v pohodě a snese pohled na normální, tradiční výchovu, která je dnes, a já dodávám BOHUŽEL, na ústupu. Biomatky u toho dostanou psotník. :) ()

Marze 

všechny recenze uživatele

O tom jak žena potřebuje zdětinštět (aby mohla pečovat a bavit se s dětmi) a dětina dospět. Komedie zmizí z vaší hlavy hned po východu z kina. Je to mnohokrát zfilmovaný příběh, v kterém muži pečují o děti. Samozřejmě skupina dětí svěřeným hrdinovi je politicky francouzsky korektně etnicky pestrá a náležitě roztomilá. Hrdina dětem svým jídelníčkem způsobí zácpu, ale jinak ve filmu moc legrace nenajdete. Do kina si radši vemte kapesníček,,až se budete dojímat a něžnit nad popovou besídkou dětí. Ale jinak se nebudete mít na co dívat. . Tedy kromě nekonečné výměny slovních banalit, ubírajících prostor situacím. Pobavilo mě ale několik skvělých hlášek. ()

Houbiczska 

všechny recenze uživatele

Odpočinková francouzská komedie, připomínající starou dobrou Bláznivou školku, která nenadchne ani neurazí, protože po příběhové stránce to jede v jednoduchých kolejích směrujících k už od začátku jasnému konci, ale přesto mě nečekaně dobře pobavila. Humor byl místy dost slušný a některé scény mi v hlavě určitě zůstanou (děti na psím spřežení, které táhnou taťku na skateboardu, ohrada pro děti z celofánu...). Hlavní postavy i děti byly hezky odlišné a navzájem se doplňující, jen škoda, že s humorem trochu více nepřitvrdili a ke konci film ztrácí dech a má snahu už jen "dovyprávět" příběh, ale i tak jde o pohodové zabití odpoledne. ()

Galerie (37)

Zajímavosti (1)

  • V scéne, kedy Adrien (Vincent Elbaz) ukazuje rodičom detí tanečné predstavenie, ktoré spolu pripravili, hrá legendárna pesnička zo sedemdesiatych rokov od skupiny Boney M s názvom „Daddy Cool“. (Patrik200s)

Reklama

Reklama