Reklama

Reklama

Daddy Cool

  • Francie Daddy Cool
Trailer 1

Obsahy(1)

Adriena jeho přítelkyně vykopne, protože se vůbec nechová jako zralý muž, ale mnohem spíš jakoby mu bylo čtrnáct. Bez zodpovědnosti, bez ambicí, bez pořádné práce, zato vždycky na pohodu a tabáček. Když se poznali, zábava byla to hlavní. Časem ale všichni okolo dospěli... až na něj. Adrien zatvrzele zůstal flákačem a teď se nestačí divit, jak na něj jeho přítelkyně Maude srší hromy a blesky. Už by chtěla rodinu, ale nejde mít děti s dítětem. Adrien ale zachová chladnou hlavu a vymyslí senzační plán, jak ukázat, že je dospělý a zodpovědný stejně jako ostatní dospělí a zodpovědní. Je to plán toho nejtěžšího kalibru s nejrychlejší účinností. Založí si v jejich společném bytě soukromé jesle. Zájemců je hodně a z Adriena je během chvíle táta na plný úvazek. Jenže... děti se pohybují, dokonce každé jiným směrem, jakmile to jde, tak se o něco praští, umí být hlučné, oproti předpokladům celý den nespí, chtějí jíst, chtějí i pít, potřebují přebalit, a opět se pohybují a opět každé jiným směrem. Adrien zůstává v klidu, cigárko za žádných okolností neodkládá a na každý problém najde nějaké originální řešení. Do rodičovských učebnic se pravděpodobně nedostane, ale šance na udržení dětí naživu tu nějaká je. A s ní i šance na návrat k přítelkyni. (Bontonfilm)

(více)

Videa (11)

Trailer 1

Recenze (32)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Slušná komedie, ale na Francouze, co se týká humoru poměrně krotká. Hlavní hrdina je typický flákač, který si rozhodne založit si jesle, aby zaujal svou naštvanou ex přítelkyňi. Vtipné je, že spolu pořád bydlí a také je tam s nimi nový přítel, který nikdy nesundává oblek. Pár fórků ušlo, ale spíš se jedná o pohodovku, k záchvatu smíchu nedochází. Čekal jsem malinko víc. 65% ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Istý užívateľ sa rečnícky opýtal: má byť film reklamou na Philip Morris? Oprávnene. Hlavný hrdina, ktorý má aj tak ďaleko od nejakého sympatického chlapíka, tu komínuje jednu za druhou, mohol si dať rovno balíček Marsiek dať prišiť k perám. Jeho čmudenie sa nezastaví ani v interiéri, ani pri deťoch. Ešte, že to zachránili práve oni a mnoho fórov s nimi spojených bolo vtipných alebo minimálne milých. Záver na romantickú nôtu sa tiež celkom vydaril. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele

Tahle komedie měla dva základní zápory: byla francouzská a hrály v ní děti. Příliš mnoho dětí. Kromě nich ve filmu vystupoval zastydlý puberťák, nesnesitelná blbka s "jasnými" životními prioritami a francouzský pokus o pana Darcyho z Deníku Bridget Jones. Občas jsem se i zasmál, ale většinu času se humor točil kolem vyměšování, takže mě film zrovna dvakrát nepobavil. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Taký Francúzky humor je na mňa trošku priveľa. Príbeh klasický, občas vtipne fungujúce scény, ale z celkového pohľadu povrchná komédia, ktorá dlho nezostane v pamäti diváka. Za dobré (a mierne originálne) sa dá považovať úvodné a záverečné namaľované obrázky, zachytávajúce spoločný život dvoch hlavných postáv. Osobné hodnotenie: 67% (**) ()

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Bláznivá školka ve francouzském hávu, v níž se hlavní hrdina rozhodne ze dne na den založit v bytě své expřítelkyně školku - nehledě na to, že se sám chová jako malé dítě. Na jedně straně jde o celkem předvídatelnou komedii, na druhé straně nabízí nejednu velmi humornou scénu (přebalování rulezzz!). Za měsíc si člověk na film už nejspíš moc nevzpomene, ale v kině pobavil a hezky utíkal. Když bych se náhodou někdy nějakou nehodou stal otcem, nejspíš by moje výchova vypadala dost podobně. ()

Galerie (37)

Zajímavosti (1)

  • V scéne, kedy Adrien (Vincent Elbaz) ukazuje rodičom detí tanečné predstavenie, ktoré spolu pripravili, hrá legendárna pesnička zo sedemdesiatych rokov od skupiny Boney M s názvom „Daddy Cool“. (Patrik200s)

Reklama

Reklama