Vyhoďme ho z kola ven (S04E05) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2019

 • rakovnik
  ***

  Dnes opět bez Krále. Domov důchodců jako místo úkladné vraždy, kdy podezřelí sotva chodí. Proč ne, když je osazenstvo tak pestré. Nejvíce mě potěšil a bavil František Oldřicha Vlacha a je škoda, že byl zabit zrovna Saša Hemala. Způsob odhalení pachatele mi byl ovšem opět záhadou.(24.11.2019)

 • Tryskomyš
  *****

  Po minulém dílu, kde se opět řešil jen případ Král, Milan, zase zajímavý díl.(7.11.2020)

 • LachtanShows
  ***

  Jsem rád, že byl opět řádně zapojen Rudolf, více se ale těším na epizodu následující, kde se letos konečně objeví Mladý. A Krále také netrpělivě vyhlížím.(27.11.2019)

 • sorrow
  odpad!

  Další naprostý úlet. Major Hoffman opět bezradný jako malé děcko čekající až Advokátní kancelář Černý, Braunová a spol. vyřeší případ za něho. Mezitím sedí v klidu v kanceláři a usrkává kafíčko. Když porovnám vyšetřovací pokus u epizody Slepý svědek z Případů 1. oddělení a vyšetřovací pokus v režii Hoffmana, Černého, Braunové a spol., to snad ani nemohl scénárista myslet vážně. Je vidět, že scénárista neví o policejní práci absolutně nic a jen si tak ve svých představách představuje, jak by mohl takový vyšetřovací pokus vypadat. Každopádně v závěru opět svolání všech do jedné místnosti, tentokrát se role vypravěče ujal Mirek Donutil a usvědčení pachatelů na místě na základě nějakých dohadů a domněnek, opět bez jediného hmatatelného důkazu. Ty rádoby infiltrace už jsou také trapně opakované v každém dílu, dá se říci, že každý díl je úplně stejný, jen se změní prostředí a skupina lidí v příběhu, jednou mladí básníci, jednou hosté z horské chaty, pak zase důchodci, příště to mají být nějací účastníci fantasy rolové hry. Je už nyní jasné, že Milan se někam infiltruje, Lenka bude všem zdůrazňovat, že je slečna, možná se v dílu mihne i Král, a nakonec všechny svolají a vraha usvědčí jakousi nadpozemskou dedukcí. K tomuto dílu snad jen ještě poznámka, že ředitelka domova důchodců musela být spokojena, když jí policie odvezla polovinu klientely do basy.(31.1.2020)

 • - Natáčelo se na zámku Měšice u Prahy. (rakovnik)