Fangar

• angličtina Prisoners
Island, 2017, 4 h 49 min (Minutáž: 44–52 min)

Epizody(6)

Recenze uživatele Cheeter k tomuto seriálu (7)

Fangar (2017)

Ačkoliv první dvě epizody byly takové průměrné, tak děj postupně gradoval. Chce to nenechat se odradit a dívat se dál. Další ze severských seriálů, který má výbornou atmosféru a ponurou atmosféru. Potěšil mě i výběr herců, jak je na Islandu herců poskrovnu, tak někteří jsou již podle obličeje známý. ()

Episode 1 (2017) (E01)

Na rozjezd taková normálka. Co se stalo je jasné, akorát zatím netuším, kde by se mohla situace vyvinout jinak, než jak to vypadá. Buď to bude šíleně jednoduché nebo neuvěřitelně složité. ()

Episode 2 (2017) (E02)

Přišlo mi, že druhá část se pohybovala na úrovni té první. A přišlo mi že děj akorát plynul, ale nevšiml jsem si nějakého zauzlení nebo tak něčeho. ()

Episode 3 (2017) (E03)

Konečně zajímavý díl, kdy se nám objevují zápletky, které se snad budou trochu rozvíjet, než se dozvíme výsledek. Navíc na konci části dobré lákadlo na příští epizodu. ()

Episode 4 (2017) (E04)

Výborná epizoda, měla spád od začátku do konce. Je jenom škoda, že se seriál v tomto duchu nerozjel o kapánek dřív, ale teď mě začal hodně bavit. ()

Episode 5 (2017) (E05)

Finále bude asi hodně zajímavé, cesta pro něj je tímto umetena... ()

Episode 6 (2017) (E06)

Drama až do samotného konce, výborná epizoda na závěr. Některé momenty jsem vážně nečekal. ()