Jisté ženy

(festivalový název)

Film rozpráva príbehy troch nezávislých žien, ktorým sa náhle skomplikuje život v peknom, malom mestečku v Montane.
Laura Wells (Laura Dern) je právnička, ktorá sa snaží dohodnúť so svojim klientom ohľadom opätovného prijímania pracovníkov po ich úraze späť do zamestnania. Gina Lewis (Michelle Williams) chce zase postaviť perfektné letné sídlo, zapletie sa však do problémov so svojou postaršou susedkou. Posledná z trojice, Beth Travis (Kristen Stewart), sa zaľúbi, jej láska sa však nezaobíde bez problémov. (misterz)

pushover

Mám rád americké nezávislé filmy, ale tohle mě naprosto minulo. Příběhy bez příběhu, děj od ničeho k ničemu, bez pointy. Nuda. ()

wick

Přesný emoční zásah skvělé režisérky..zejména v příběhu farmářky a učitelky zůstane dlouho v paměti. ()

Kozlowski8

Čtyři vcelku nezajímavé příběhy čtyř žen, zpracované velice minimalisticky, nemají hloubku a jejich vyprávění je prosto výraznějších momentů nebo situací, které by zaujaly. Zbytečné dílo. 25 %. ()

the_weaver

OK, pani režisérka už zvláda natáčanie záberov, na ktoré sa príjemne pozerá, dokonca i s trochou napätia; tak teraz už len absolvovať kurz "Pointa - základ filmu" a môže sa filmovaním aj živiť. ()

vinson003

Znám Ameriku, vím, že je pobožná, možná nábožná, mají to v kódu, mají to v sobě, jsou vyvolení, i na vesnici, malé osudy, které lámou lidské názory a životy, malé příběhy, které se proplétají v sobě navzájem, až splývají do skládačky, kterou nikdo nerozplétá, miluju, když je něco malé, ale přitom velké, miluju normální a jednoduchý život, kdy například člověk trpí potupou, že někoho nevlastní, ale přitom je velký, když se někdo snaží o velkou kariéru, ale přitom je malý uvnitř, když někdo staví nebe a druhý si myslí, že to nebe není, miluju, když někdo jede autem jako v natích od Vláčila a nikde nic, jenom pocity viny a promarněné šance, pubertální chápání, základní potřeby, které nelze změnit na malém městě, kde není knihovna a o knihy se nikdo nezajímá...vím, že top je postarat se sám o sebe bez přičinění ostatních, ale proč to tolik bolí...proč ten život tolik bolí, když je člověk nedokonalý, když nerozumí...klobouk dolů...myslím, že událost nezávislého amerického filmu...75 % ()

JohnDark odpad!

Isté ženy - Certain Women, Dráma, USA 2015, R: Kelly Reichardt, H: Laura Dern, James Le Gros, Jared Harris, John Getz, Michelle Williams, Sara Rodier, Rene Auberjonois, Lily Gladstone, Kristen Stewart, Edelen McWilliams, Ashlie Atkinson, James Jordan, 0% ()

zvejkal42

Nie pre kazdeho film. Pre mna ano, mam empatiu a pacia sa mi filmy kde postavy maju cas a priestor. A nemusia pritom zachranit svet a nemusi sa odohrat ziadna tragedia alebo prezit nasilie. Fajn :) ()

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů