poster

O Bumbrlíčkovi (TV film)

Pohádka

Československo, 1972, 31 min

Režie:

Pavel Kraus
 • totleben
  ***

  Moderní pohádka dle M.Švandrlíka,je to docela vtipné a dobré herecké výkony J.Libíček,Hlinomaz,Nesvadba...(18.9.2017)

 • Jezinka.Jezinka
  ***

  Žádná revoluce to není, všechny přítomné skvělé herce jsem viděla hrát lépe a v lepších rolích, ale přesto vidět pana Libíčka jako hrdinu víztězícího nad drakem je neskutečná prča. A Dana Hlaváčová byla revoluční princezna, až mě překvapuje, kolik princezen tato méně známá ze sester Hlaváčových hrála.(2.12.2017)

 • lubospoti
  ***

  Na svou dobu poměrně moderně pojatá (ačkoliv dnes už to tak nevypadá) rozpustilá pohádka. Bavila mě zejména díky hereckým výkonům pánů Libíčka a Hlinomaze.(25.8.2017)

 • slunicko2
  **

  Slyš, co moudrá bába říká, zorej pole u lesíka. To se takhle v Kulihradech nad Čuprávkou sešli 41letý Jan Libíček, 58letý Josef Hlinomaz, 43letý Vladimír Menšík, 50letý Miloš Kopecký a 27letá Dana Hlaváčová. Vlastně se divím, proč dávám jen dvě hvězdičky...(13.11.2017)

 • IvonaK
  *****

  Sice malá pohádečka ale stála za to. A hvězdičku navíc přidávám z tohoto důvodu, že je to jedna z mála pohádek ve které nebylo hlavní myšlenkou aby se Dana Hlaváčová s Libíčkem spolu zadali, ale aby Libíček přestal být nenasyta. :-) Bohužel Libíček měl strašné kila navíc i v realitě a proto je škoda že nebyl chudší. Že by ho třeba vycpali a pohádku by zakončili tím že by mu vyndali vycpávky aby se ukázalo jak po tvrdé práci a střídmém stravování krásně zhubnul.(4.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace