Reklama

Reklama

Gun Shy - Hrdina náhodou

  • Česko Rockový zabiják (více)
Trailer

Obsahy(1)

Příběh stárnoucí mega rockové hvězdy Turka Henryho (Antonio Banderas). Je ženatý se supermodelkou (Olga Kurylenko) a pekelně bohatý. Na dovolené v Chile je jeho žena záhadně unesena skupinou odpadlíků. Když se od místních úřadů nedočká patřičné pomoci, je Turk nucen zahájit misi na záchranu své choti. Doteď si dokázal tak akorát objednat u pokojové služby sendvič a najednou musí opustit svůj komfortní život celebrity, vydat se do smrtící džungle podsvětí Santiaga a čelit bezohledným banditům. (TV JOJ)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (28)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

neuvěřitelná ptákovina,která v absolutní většině nedáva smysl,nebo se snaží o ne moc dobře fungující humor.Tu a tam sice vykoukne gag ale Bláznivá střela,ale zachránit vše nedokáže.Banderasova postava je 90% času na pěst,stejně jako vlastně všechny další postavy v čele se agentem,který je úplný magor.Simon West dost klesnul...20% ()

BoPo odpad!

všechny recenze uživatele

Komédia od režiséra Con Air. Zvláštne spojenie, ktoré skončilo hrôzostrašne. Strašne dlho, mysliac roky rokúce, som nevidel tak debilnú komédiu. Paródia je fajn žáner. Scary Movie alebo napríklad Bláznivá střela. Toto je však paródia, ktorá paroduje parodovanie. Topí sa v trapnosti, lapá po blbosti a nakoniec klesá ku kreténstvu. ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Některé scénky rozesmějí a jiné jsou daleko za hranou trapnosti. Bohužel ty druhé převažují. Ale upřímně řečeno pořádně nevím, co si mám myslet. Všechny postavy jsou přepálené, herci přehrávají o stošest a někdy je to tak špatné, že to vypadá jako záměr. Jenže právě ta nerozpoznatelnost to sráží dolů. Banderas se možná během natáčení bavil, ale já zase tak moc ne. 35% ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Místy je snímek hodně velká blbost, která nebaví, ale místy je to i celkem fajn ptákovina, která vás dokáže rozesmát. Antonio Banderas si tady užíval spíš natáčení, pokud vůbec, ale divák už takový zážitek mít nemusí. Přece jen to má ale celkem dobrý drive a za mě to bylo snesitelné až do samotného konce. Vtipů - lepších - mělo být víc. ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Simona Westa mám uloženého jako slušného řemeslníka a to převážně díky perfektnímu Con Airu, který byl jedním z akčních vrcholů 90. let. Přestože už podobnou kvalitu nikdy nenatočil filmy jako Generálova dcera nebo pokračování Expendables, také ukázali, že když chce, řemeslo má v ruce. Bohužel Gun Shy je absolutní průser a to nejen pro Westa, ale pro všechny zúčastněné. Film, který se snaží tvářit jako nástupce Despserada (Banderas, pouzdro na kytaru) je vrcholem trapnosti každou minutu a po celou dobu jsem si říkal, proč se Banderas takhle ponižuje. To jsem ještě nevěděl, že je na režisérské stoličce právě West. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (4)

  • Natáčelo se v Chile. (BMW12)
  • V 72. minúte povie Turk Henry (Antonio Banderas), že je čiastočne španiel a čiastočne angličan. V skutočnosti je Banderas rodený španiel. (figis20)
  • Film obsahuje niekoľko potitulkových scén. (Johnny.ARN)

Reklama

Reklama