Gun Shy - Hrdina náhodou

Marichi Palacios

Kostýmy:

Elisa Hormazábal
  • Shitonit

Banderas si to asi užívá, mě to spíše prudilo. Snažil jsem se to ve zdraví přežít, nakonec přežil, je to vylízaně komediální slátanina, s únosovou zápletkou, a totálně zmagořelým rockerem v.v. (ve výslužbě, pro ty tupější).. jediný co mě na magorovi v h.r. (v hlavní roli, pro ty tupější) sympatizovalo, byla skutečnost, že jeho nějvětší a nejzásadnější smysl života je pivo. j.p.m. (jako pro mě, pro t.t. ) ! :-)(30.9.2018)

Tento originální film si vyšší hodnocení zaslouží, protože Banderas je v něm prostě skvělý a na Olince se dá spočinout nejen okem. "Rockový zabiják" je název ukazující distributorskou debilitu a nenažranost, kdy na úkor logiky potřebujeme něco prodejného. Ne, tento film není o rockovém zabijákovi, ale rocková hvězda v podání Banderase je k sežrání. Zápletku to má tak ujetou a celé je to tak nezvyklé a nehollywoodské, že to nemůžu neocenit. Zabijácké lamy jednoduše nemůžete nemilovat.(5.4.2019)

• BoPo

Komédia od režiséra Con Air. Zvláštne spojenie, ktoré skončilo hrôzostrašne. Strašne dlho, mysliac roky rokúce, som nevidel tak debilnú komédiu. Paródia je fajn žáner. Scary Movie alebo napríklad Bláznivá střela. Toto je však paródia, ktorá paroduje parodovanie. Topí sa v trapnosti, lapá po blbosti a nakoniec klesá ku kreténstvu.(2.12.2018)

• pilarius

Ten pocit, když chcete zaplatit výkupné a v penězích se topíte, ale americká vláda reprezentovaná jakýmsi magorem vás přece prostě nenechá vyjednávat s "teroristy" i za cenu toho, že se její reprezentant sám stane zločincem. Tuctová, ač sympatická komedie, kterou můžete s klidem přeskočit. Opravdu jsou nejlepší až ty scénky při závěrečných titulcích.(9.9.2017)

Místy je snímek hodně velká blbost, která nebaví, ale místy je to i celkem fajn ptákovina, která vás dokáže rozesmát. Antonio Banderas si tady užíval spíš natáčení, pokud vůbec, ale divák už takový zážitek mít nemusí. Přece jen to má ale celkem dobrý drive a za mě to bylo snesitelné až do samotného konce. Vtipů - lepších - mělo být víc.(22.1.2018)

• - Film obsahuje niekoľko potitulkových scén. (Johnny.ARN)

• - V 72. minúte povie Turk Henry (Antonio Banderas), že je čiastočne španiel a čiastočne angličan. V skutočnosti je Banderas rodený španiel. (figis20)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 3. (Stanley619)