poster

Gun Shy - Hrdina náhodou

 • Česko

  Rockový zabiják

 • Velká Británie

  Gun Shy

 • Velká Británie

  Salty

  (pracovní název)

Akční

Velká Británie, 2017, 86 min

Režie:

Simon West

Scénář:

Toby Davies

Kamera:

Alan Caudillo

Producenti:

Simon West

Střih:

Nick Morris

Scénografie:

Marichi Palacios

Kostýmy:

Elisa Hormazábal
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pilarius
  **

  Ten pocit, když chcete zaplatit výkupné a v penězích se topíte, ale americká vláda reprezentovaná jakýmsi magorem vás přece prostě nenechá vyjednávat s "teroristy" i za cenu toho, že se její reprezentant sám stane zločincem. Tuctová, ač sympatická komedie, kterou můžete s klidem přeskočit. Opravdu jsou nejlepší až ty scénky při závěrečných titulcích.(9.9.2017)

 • M.i.k.e
  *

  neuvěřitelná ptákovina,která v absolutní většině nedáva smysl,nebo se snaží o ne moc dobře fungující humor.Tu a tam sice vykoukne gag ale Bláznivá střela,ale zachránit vše nedokáže.Banderasova postava je 90% času na pěst,stejně jako vlastně všechny další postavy v čele se agentem,který je úplný magor.Simon West dost klesnul...20%(18.11.2017)

 • Shitonit
  **

  Banderas si to asi užívá, mě to spíše prudilo. Snažil jsem se to ve zdraví přežít, nakonec přežil, je to vylízaně komediální slátanina, s únosovou zápletkou, a totálně zmagořelým rockerem v.v. (ve výslužbě, pro ty tupější).. jediný co mě na magorovi v h.r. (v hlavní roli, pro ty tupější) sympatizovalo, byla skutečnost, že jeho nějvětší a nejzásadnější smysl života je pivo. j.p.m. (jako pro mě, pro t.t. ) ! :-)(30.9.2018)

 • bararich8
  ***

  Tady vlastně vůbec nevím, co si o tom myslet. Buďto to bylo naprosto pitomý a režijně nezvládnutý dobrý nápad, kde vlastně veškerý humor nefungoval a vyšuměl do prázdna nebo to bylo naopak super a něco takového tu chybělo. Postava Banderase mi tu hrozně připomínala Jacka Sparrowa, ale opět nedokážu říct, zda pozitivně či negativně. 3*(24.10.2017)

 • kaylin
  ***

  Místy je snímek hodně velká blbost, která nebaví, ale místy je to i celkem fajn ptákovina, která vás dokáže rozesmát. Antonio Banderas si tady užíval spíš natáčení, pokud vůbec, ale divák už takový zážitek mít nemusí. Přece jen to má ale celkem dobrý drive a za mě to bylo snesitelné až do samotného konce. Vtipů - lepších - mělo být víc.(22.1.2018)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 3. (Stanley619)

 • - Film obsahuje niekoľko potitulkových scén. (Johnny.ARN)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace