poster

Gun Shy - Hrdina náhodou

 • Česko

  Rockový zabiják

 • Velká Británie

  Gun Shy

 • Velká Británie

  Salty

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Rockový zabijak

Akční

Velká Británie, 2017, 86 min

Režie:

Simon West

Scénář:

Toby Davies

Kamera:

Alan Caudillo

Producenti:

Simon West

Střih:

Nick Morris

Scénografie:

Marichi Palacios

Kostýmy:

Elisa Hormazábal
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  *

  Simona Westa mám uloženého jako slušného řemeslníka a to převážně díky perfektnímu Con Airu, který byl jedním z akčních vrcholů 90. let. Přestože už podobnou kvalitu nikdy nenatočil filmy jako Generálova dcera nebo pokračování Expendables, také ukázali, že když chce, řemeslo má v ruce. Bohužel Gun Shy je absolutní průser a to nejen pro Westa, ale pro všechny zúčastněné. Film, který se snaží tvářit jako nástupce Despserada (Banderas, pouzdro na kytaru) je vrcholem trapnosti každou minutu a po celou dobu jsem si říkal, proč se Banderas takhle ponižuje. To jsem ještě nevěděl, že je na režisérské stoličce právě West.(4.2.2019)

 • Pythonator
  ****

  Tento originální film si vyšší hodnocení zaslouží, protože Banderas je v něm prostě skvělý a na Olince se dá spočinout nejen okem. "Rockový zabiják" je název ukazující distributorskou debilitu a nenažranost, kdy na úkor logiky potřebujeme něco prodejného. Ne, tento film není o rockovém zabijákovi, ale rocková hvězda v podání Banderase je k sežrání. Zápletku to má tak ujetou a celé je to tak nezvyklé a nehollywoodské, že to nemůžu neocenit. Zabijácké lamy jednoduše nemůžete nemilovat.(5.4.2019)

 • bararich8
  ***

  Tady vlastně vůbec nevím, co si o tom myslet. Buďto to bylo naprosto pitomý a režijně nezvládnutý dobrý nápad, kde vlastně veškerý humor nefungoval a vyšuměl do prázdna nebo to bylo naopak super a něco takového tu chybělo. Postava Banderase mi tu hrozně připomínala Jacka Sparrowa, ale opět nedokážu říct, zda pozitivně či negativně. 3*(24.10.2017)

 • Morholt
  **

  Některé scénky rozesmějí a jiné jsou daleko za hranou trapnosti. Bohužel ty druhé převažují. Ale upřímně řečeno pořádně nevím, co si mám myslet. Všechny postavy jsou přepálené, herci přehrávají o stošest a někdy je to tak špatné, že to vypadá jako záměr. Jenže právě ta nerozpoznatelnost to sráží dolů. Banderas se možná během natáčení bavil, ale já zase tak moc ne. 35%(29.9.2018)

 • BoPo
  odpad!

  Komédia od režiséra Con Air. Zvláštne spojenie, ktoré skončilo hrôzostrašne. Strašne dlho, mysliac roky rokúce, som nevidel tak debilnú komédiu. Paródia je fajn žáner. Scary Movie alebo napríklad Bláznivá střela. Toto je však paródia, ktorá paroduje parodovanie. Topí sa v trapnosti, lapá po blbosti a nakoniec klesá ku kreténstvu.(2.12.2018)

 • - Film obsahuje niekoľko potitulkových scén. (Johnny.ARN)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 3. (Stanley619)

 • - V 72. minúte povie Turk Henry (Antonio Banderas), že je čiastočne španiel a čiastočne angličan. V skutočnosti je Banderas rodený španiel. (figis20)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace