Kousek života (TV film)

Krátkometrážní

Československo, 1975, 20 min

Jaroslav Dudek

Jaroslav Dietl

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

• Marthos

Zpočátku to vypadalo na docela slušnou story o tom, jak se stát emancipovanou socialistickou svobodnou matkou, ale konec všechno vrátil do starých kolejí a dost možná, že nejedno očičko nezůstalo suché (17%).(28.8.2017)

• LadyPupu

"Tatínku, maminko, já se musím vdávat!" praví Brousková rodičům s ledovým klidem a zatímco otec se snaží zachovat dekorum, matka předvede lehký soubor písní a tanců, aby taky ne, když ženich je v nedohlednu a bejt svobodnou matkou se v té době nenosilo. Naštěstí jsou všichni uvědomělí, nastávající matka má kolem sebe samé hodné lidi (ta banda jejích kamarádů byla obzvlášť otravná), kteří se mohou přetrhnout, aby jí mohli pomoct a jako bonus má dítě, který furt jen spí nebo jen kouká (chválím dobře zvolený casting, poněvadž koukat se na baka historku s uječeným kojencem by byl už opravdu hard core).(1.9.2017)

• lubospoti

Na Bakalářích se mi líbilo, že to byly většinou opravdové příběhy ze života. Samozřejmě, že pokaždé více či méně upravené. Ale tenhle příběh byl tak naaranžovaný a působil tak uměle a klišovitě, že to až hezké nebylo.(25.12.2017)