Take me out (TV pořad)

Take me out

Soutěžní

Slovensko, 2017, 16x95 min (Alternativní: 10x57 min)

Tomáš Eibner
  • SOLOM.

Skoro se až stydím, že jsem viděl asi polovinu odvysílaných dílů. Tahle show to teda byla „jízda“. „Prý 30 sexy dračic“ – většina z nich vypadala, nebo spíš byla klasické/ někdy mi připadalo, že i vysloužilé kurviska, no a možná se tam objevilo i pár normálních holek – ale za tohle rozhodně ruku do ohně nedám. No a o IQ většiny soutěžících (mužů) si každý jistě udělal obrázek sám. Někteří tam šli podle mě z hecu, jiní zřejmě kvůli osobní krizi, víc jak polovina ale byli totální dementi a podle toho úroveň této „soutěže“ i vypadala. Až se divím, že se tomu Prachař zaprodal…(3.2.2018)

• UnCool

Super, nalezeno nové dno česko-slovenského televizního bahna. Každopádně je to pořad, kde kvůli jednomu vysílání dojde k prudké spotřebě vlasového gelu. 75% "dívek" je nalíčených jak kombinace Barbie a laciné prostitutky z E55. Vystupující "chlapci" mají sebevědomí a ego daleko větší než schopnost sebereflexe. Závěrem - pravidelným divákem tohoto pořadu může být asi jen mrtvý kůň bez mozku.(14.9.2017)

Proč? Prostě proto. Show jsem se osobně zúčastnil, čehož nelituji a nikdy litovat nebudu. Za svými rozhodnutími a činy si stojím a vždy si stát budu. A účast v téhle show byla super zkušenost a nezapomenutelný celoživotní zážitek. Je to show, je to zábava, a o to tu jde. Prožil jsem si toho v životě už hodně na to, aby mi záleželo na tom, co si kdo o mně a mé účasti na tomto projektu myslí. Tohle je zkrátka fajn nenáročný pořad na odreagování, který mě dokáže i solidně pobavit, a za tím si stojím.(6.9.2017)

• Autogram

Tridsať zúfalých nemanželiek si vyberá zo štyroch športovcov/striptérov a Česko aj Slovensko sa na tom má baviť. Hlavne sa treba baviť na nacvičených siláckych rečiach, kŕčovitých reakciách, tanci, smiechu a potlesku na pokyn moderátora. Uvoľnená atmosféra by sa výborne hodila na opileckú párty starej partie, ale nie do telky v hlavnom vysielacom čase. Junior ťaží zo svojej momentálnej popularity, ale mal by zvážiť, do čoho vstúpiť a do čoho by stúpiť radšej nechcel.(5.9.2017)

• TomX2

Pozor, pozor! Televízia JOJ nám prináša novú úspešnú show, plnú zábavy a talentu! Dneska tu máme tu tupé namaľované bábiky, ktoré sa živia urážkami a chudákov mužov bez nejakého talentu, ktoré sa na ne musia utrpene pozerať. Ale čo, aspoň dostali zaplatené a JOJka môže radosťou hlavu obíjať o strop, že konečne je im zaistená nejaká tá sledovanosť. Nemám nič proti zoznamkám, niekedy sú potrebné a dokonca som ich v minulosti aj sám používal, ale nie týmto absolútne nepekným, drzým a trapným štýlom. Ak mám túto úspešnú a veľmi kválitnú show od Tv Hnoj opísať slovami, jednoducho sa nemôžem na nič iné. ODPAD !!! (2.10.2017)