Take me out (TV pořad)

Take me out

Soutěžní

Slovensko, 2017, 16x95 min (Alternativní: 10x57 min)

Tomáš Eibner

Veľmi populárne v poslednej dobe je "disovanie". A na tomto disovaní je táto šou založená. Vyzerá to ako slušne povedané v bordeli alebo obchode s bielym mäsom. Sú tam pultíky na ktorých sú cenovky, no väčšina nestojí ani za zakopnutie. Ale mám to rád, len definujem čo mi to pripomína. Mám pocit, že čoraz škaredšie ženské tam dávajú. Zámerne sú oslovované len niektoré-ukecaná Martinka, kamery milujúca Zuzanita, pervérzna Gabika, kynologička Dorka, tigrica Melissa, úchylná Týnka, mužatka Dana a papuľka Kiki. Ostatné sú tam len na ókanie a tlieskanie. No tieto, ktoré sú tak oslovované, niektoré za nič nestoja. Medzi tie novšie patrí napríklad Denis, ktorá môže so Zuzanitou súťažiť o najväčší umelý dekolt.(11.10.2017)

• Lokakola

Ano, musím se přiznat, viděla jsem první díl. Celou dobu jsem si hrozně přála, aby na konci dílu řekl jeden z moderátorů, že je to jenom vtip a že to nikdo nemyslí vážně. Bohužel. Přehlídka víceméně (spíš více, abych byla upřímná) zmalovaných a polonahých holek, které mají ještě skvělou vlastnost (tedy snad ne všechny, abych nikoho neurazila), že když promluví, chytáte se za hlavu ještě víc, než když se tam předvádí nějaký šampón s myšlenkou, že jej chce celý svět. Ne opravdu, při sledování tohoto pořadu mi kleslo IQ minimálně o polovinu a bude trvat, než se dostane zpátky na svou původní úroveň. Jestli vůbec. Říkám si, jestli si Ti moderátoři uvědomují, jaké kravině se upsali.(23.9.2017)

• T-pack

Tenhle pořad je přesně důvod, proč se na televizi už radši ani nedívám. Výměna manželek je proti týhle slabomyslný show kandidát na cenu Emmy. U Výměny manželek alespoň dokážu pochopit, proč by se na ni chtěl vůbec někdo dívat – je to samozřejmě pořád trash, ale spíš z té kategorie hot garbage, na kterej se člověk kouká se stejnou fascinací jako na zrůdy v cirkusu. Bonusový body, když někdo u Výměny hází na obrazovku popcorn. Ne že by snad Take Me Out nenabízela vlastní dávku bizáru, ale samotnej formát – a Kristovy rány, nemůžu uvěřit, že tu budu se zcela vážnym ksichtem rozebírat formát – je naprosto o ničem. Při počtu těch zoufalejch bičis je prostor akorát na to, aby se každá dvěma větama vyjádřila, proč jim zrovna panic číslo 13 nic neřiká. Moderátoři to ani neberou nijak systematicky – jakože by nejprv zpovídali všechny, co zmáčkli červený tlačítko jak v nablblym X faktoru. Nejvíc stopáže je věnováno dvěma a půl disciplínám pánů dost zoufalejch na to, aby ukazovali svou obyčejnost v televizi jak zadek na nudapláži. Protože obyčejnost je to jediný, co můžou nabídnout. Povětšinou to nejsou žádní extrémní exoti, jen hromada týpků, jejichž sebevědomí je vysoko nad tím, co si můžou dovolit. Cenou útěchy za úspěch jim je pak jedna z podobně exhibicionistických Miss Underachievstán, z nichž moje oblíbená je určitě Simonka – botoxová princezna, jejíž krásu barbie panenky nalezené v ohništi podtrhuje už jen její tričko v kamuflážovém vzorku. Největší vzrušení při sledování téhle varieté zažijete, když si imbecilní soutěžící naživo popálí paži. To, když máte tu smůlu zrovna sedět v obecenstvu, a to štěstí, že vás částečně oslepí třísky létající do publika z jeho předchozího karatistického čísla. U televizní obrazovky nečekejte ani vzrušení, ani zábavu, ale ani škodolibé potěšení z exploitativního druhu produkce.(22.10.2017)

• InJo

Primácká verze novácké 90's kultovky Rande, ukuchtěná ve stylu mega-okázalých talentových soutěží. Ta přehlídka zlatokopeckých šlapek a laciných umělohmotných pornohereček je k nezaplacení. Z hlediska "dobrého" vkusu samozřejmě totální shit, ale funguje to (občas!) i na bázi ultimativního guilty pleasure bizáru. ;-)(10.11.2017)

• dan4815

Sám o sobě formát show není nejhorší, nosné téma najít si partnera je poměrně zajímavé. Navíc je v lidské povaze zkoumat životy jiných, problémem této show jsou ale účastníci. Není ani tak problém s muži, kteří se přijdou "prodat", ale spíše s kupujícími. Neříkám, že tam chodí samí alfasamci, ale ženy často zaujatě až s teatrálním nadšením zmáčknou ono, pro muže potupné, tlačítko. Mám pocit, že to byl záměr televizní produkce - vezmeme poměrně normální muže, ale necháme tam psychicky nebo i fyzicky zdevastované ženy. Když si to tak vezmu, tak se štáb nesnažil tlačit na pilu a jednotlivé prezentace mužů nezachází do extrémů, proto dávám nízké hodnocení, protože mi přijde, že skupina žen byla vybrána za záměrem udělat ze show sračku. Zatímco z jedné prezentace muže nešlo často prokouknout, tak u žen během prvního proslovu došlo k prozření, že jsou to snůška komplexů. A když si nemohly najít partnera kvůli komplexu, tak zase byly hnusné. Zní to hrozně, ale na vzhledu hodně záleží, a co jsem pozoroval všechny díly, tak baculky nebo ošklivky nemohly nabídnout snad ani po té povahové a mentální úrovni nic víc. Některým normálnějším mužům jsem i přál, aby ho žádná nechtěla.(8.4.2018)