Take me out (TV pořad)

Take me out

Soutěžní / Zábavný

Slovensko, 2017, 16x90-110 min (Alternativní: 10x57 min)

Tomáš Eibner
  • Slartibarkfast

Notypochvo, to si ze mě děláš spodní část zad. Taková ubohá banda ne zrovna inteligentně vypadajících jedinců s blíže nespecifikovanou genetickou vadou a poruchou mozku. Viděl jsem asi dvacet minut této estrády na popud kamaráda, který tam účinkoval, abych se sám přesvědčil o jeho slovech nemalé kritiky, a mám chuť si podřezat žíly. Kam jsme to dopracovali?! K veřejné prostituci přímo na našich obrazovkách, kdy skupina nepříliš bystrých lehkých žen nahání duševně méně smělé chlapce s přílišnou fixací na svůj zevnějšek. Vždyť kdyby se tohle dalo skutečně dohromady a nedej Bože zplodili nějaký ten genetický odpad, bude z toho nutně nějaký velmi nedostatečně uvažující výsledek, kterých tu po ČSFD běhá už dost. Proč to podporovat? Je snaha o vyšší sledovanost jediným silným argumentem pro výběr účinkujících, kde se setkávají silikonem vylepšené a v rozkroku značně veselé ženy, sebrané nejspíše přímo ze svého pracoviště někde na odpočívadle kamionů, a našamponovaní profi olizovači známek, živící se doprovodem starších dam na zábavu? Kdo by koho živil? Jak? Děsí mne otázky, které mne napadají. Děsí mne, jaké by mohly být odpovědi. Děsí mne tento rádoby zábavný pořad. 0%(22.9.2017)

• Zeck

Plejáda exhibujících zaplacených kurev (od pohledu i povoláním) a obdobných imbecilů, kteří jsou tak zoufalí, že to možná dělají i zadarmo. Perfektní freak show pro unikátní rozpoložení nálady, kdy máte chuť někým nebetyčně pohrdat a cítit se při pohledu na něj jako génius. Pro jiné účely zcela nepoužitelný pořad, ale věřím, že ve vidláckém Česku to má sledovanost luxusní, konečně pořad na intelektuální úrovni pravidelného diváka televize. 0 %(28.9.2017)

• SOLOM.

Skoro se až stydím, že jsem viděl asi polovinu odvysílaných dílů. Tahle show to teda byla „jízda“. „Prý 30 sexy dračic“ – většina z nich vypadala, nebo spíš byla klasické/ někdy mi připadalo, že i vysloužilé kurviska, no a možná se tam objevilo i pár normálních holek – ale za tohle rozhodně ruku do ohně nedám. No a o IQ většiny soutěžících (mužů) si každý jistě udělal obrázek sám. Někteří tam šli podle mě z hecu, jiní zřejmě kvůli osobní krizi, víc jak polovina ale byli totální dementi a podle toho úroveň této „soutěže“ i vypadala. Až se divím, že se tomu Prachař zaprodal…(3.2.2018)

• Mrs.Blue

Některé české pořady mám ráda, proto nedávám odpad automaticky jako někteří zdejší uživatelé. Ale proboha tohle? To mě měl tenhle výgrc pobavit nebo spíš zbavit poslední naděje v lidstvo? Jestli to druhé, pak se to povedlo na plné čáře a Primě tleskám. Slečny v pořadu očividně nezastávají novodobý trend "natural beauty" a před pořadem si dofoukly co se dalo, v maskérně si je spletly s plátnem a tak na ně namatlaly všechno možné a před vypuštěním do televizního ústavu pro choromyslné ty panenky nechaly prolítnout ventilátorem. Ale hlavně ten obsah hlaviček, vyloženě inteligence měsíc nevyneseného odpadkového koše. Na rande si mají vybrat jednoho ze čtyř lobotomistů, jejichž ego je vyšší než deset Eiffelových věží na sobě, takže vlastně to k sobě docela jde, že ano? Nicméně doufám, že se ráno probudím a zasměji se na tom, že se mi zdál jen ku**a hodně bizarní sen.(15.9.2017)

• Luk Skywalker

Nízké hodnocení se zde dalo očekávat. Viděl jsem první díl - jestli je anglický název původní, tak původ v USA se nezapře, party styl show a všichni si to užívají, to je hlavní negativum. 30 žen dává šanci, že si nejspíš nakonec muž vybere či nějaká zbude a půjdou na rande, výsledek jak to dopadlo je na webu Primy. Zprvu teda muž nakráčí, něco řekne, pustí o něm video medailonek, ukáže se v něčem, co mu jde nejlépe a pak si vybere z žen, která mají zájem.(28.9.2017)