Reklama

Reklama

Šerifská hvězda - Série 1 (2017) (série)


Šťastný kluk (S01E09)

(epizoda)
  • Velká Británie Fortunate Boy
Krimi / Drama / Thriller
Velká Británie, 2017, 49 min

Obsahy(1)

Withey vypráví Anně příběh, který se odehrál před deseti lety. Anna se tak konečně dozví, kdo je vlastně Jack a co se tehdy doopravdy stalo. Díky tomu jí dojde, kdo je ve skutečnosti vrahem jejího malého bratra... V ději se ocitáme před 10 lety, kdy šerif byl policajt v utajení a měl úkol, ve kterém hrál roli Withey i jeho máma. Jim už tehdy byl s Angelou a vychovával malou dceru, jmenoval se však Jack. Měl za úkol jako policista v utajení dostat Franka, proto si začal s jeho nevlastní sestrou Helenou, ta má ale manžela. Má také syna, který se jmenuje Simon. Společně bydlí mimo město a chovají mnoho psů. Jeden z nich se jmenuje Withey, toho si Simon a oblíbil a později se tak přejmenuje. Občas se Jim ale vrací k Angele domu, kolikrát se jí však několik týdnů neozve. Ta je velmi naštvaná, i proto, že ví, že spí s jinou ženou. Když Jim přijede za Helenou zpět, řekne Simon Jimovi, že Helena o něm řekla svému manželovi. Večer se Simon vzbudí a Withey nikde není. Snaží se ho najít doma, ale není po něm ani stopy, proto si vezme bundu a jde ho hledat ven. Přepadne ho ale jeho otec a strčí ho do auta. Jemu se ale podaří utéct. Když se to Helena dozví, chce také utéct, ale už je moc pozdě, její manžel vrazí k nim do domu. Jima extrémně zbijí, je celý od krve. Helenu se Simonem vyvede ven a chce Jima zabít, v tom se ale dozví, že je to policista. Když to řekne Heleně, má vztek za to, že jí ponížil. Nakonec Jima vezmou a odvedou ho do stodoly, kde ho zavřou do klece. Když přijede Frank, dozví se, co se stalo. Dojde Jim, že je tam kvůli nim. Jelikož Helenu miloval,když to byla jeho nevlastní sestra, udělal by pro ní vše.... (TV Prima)

(více)

Recenze (3)

Necrotongue odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jo, jo, já je varoval. Mohlo jít o hodně dobrou epizodu, která mohla vnést do příběhu světlo, místo toho jsem dostal podivnost, která mě nebavila, ale zato přinesla další nesmysly. Pokud byl tento díl k něčemu dobrý, tak jedině k tomu, že jsem si potvrdil, že Angelu rajcují fakt divné věci. Ta by se nerozčílila, ani kdyby si ho po sexu Jim/ Jack utřel do záclony. A Malcolmova reakce na bodnutí byla skvělá, on to prostě vytěsnil:-DDD ()

jackalsc 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Velice zajímavý nápad věnovat celou epizodu dovysvětlení o co tu sakra vlastně jde. A já ho vřele vítám. Konečně už divák může pochopit proč se jednotlivé postavy chovají někdy tak retardovaně. Po tomto dílu můžu říct, že jsem opravdu zvědavý jak dopadne konec. Docela to zdramatizovalo zjištění že naše parta "zabijáčků" není vlastně ani tak parta těch "zabijáčků". +Velice působivě rozsekaný Tim Roth. ()

Reklama

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Hned během prvních pár minut, kdy mj došlo, že tenhle díl je onen díl, byla jsem ráda. (Až na ty psi, co nejsou králíci!) Viděli jsme minulost a co se tam stalo. Na celém prostoru jedné epizody. Přišly nějaké odpovědi, ale ne na všechno. Problém je ale v tom, že takhle akorát chápu proč ta pomsta. Chápu a nedivím se. O tohle tvůrcům šlo? Pochopit Jacka nebo začít nenávidět Jima? Tentokrát autoři Rothovi dali skutečnou tvář někoho, kdo dostal naloženo, ne jako minule...jenom škoda těch pár nelogických věcí, které nebyly tak úplně domyšlené :( já tedy myslela, že to je všechno z toho důvodu, že SPOILER že večerní události vypustili ve smrt Heleny, a tohle je pomsta, ale tomu klukovi vážně přeskočilo, že to bylo všechno kvůli...já tě neopustím... ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama