Čtvrtý návrat Adama Greena do strašidelné, krví zalité bažiny v rámci jeho oblíbené slasherové série. V roce 2007 došlo uprostřed bažin v louisianském Honey Islandu k brutální vraždě více než 40 lidí. Andrew (Parry Shen), jediný přeživší tohoto děsivého masakru, tvrdí, že je za něj zodpovědný Victor Crowley (Kane Hodder), který je místními považován za pouhý mýtus. Jeho tvrzení jsou lidmi brána na lehkou váhu, ale když se pak shodou okolností ocitne na místě původní tragédie, a hrozivý Crowley je nešťastnou náhodou vzkříšen k životu, musí dojít k nevyhnutelnému střetu Andrewa s krvežíznivým duchem své minulosti. (Israha)

Jansuper

Sem asi docela zvláštní, ale za mě na plné čáře nejlepší a nejzábavnější díl hatchet, většina lidí tento díl kritizuje a kritizuje otřesné nesimpatické postavy, ale mě ty postavy přišli reálně v tomto díle nejsimpatičtější ze všech 4 dílů. Sice je pravda že je tam opravdu pár otřesných strašných scén které si mohli filmaři odpustit ale i tak, film byl za mě velmi zábavný, Victor je fakt pěkně brutální a vraždy sou vážně super a pěkně udělané a samotnej Victor opět dobrej tak jako skoro ve všech 4 dílech snad krom 2, fakt sem sebou asi 3 krát nebo 4 krát dost cukl leknutím, takže lekačky fakt dobrý, a děj toho filmu mi přijde fakt dost dobrej, závěrečná scéna je fakt epická, ()

Vena69

Jednoznačně ten nejšílenější a nejvíc přehnaný ze všech Hatchetů. Největším překvapením čtyřky je asi to, že příběh zůstává stále smysluplný - je dost jednoduchý, aby se mohlo rychle začít zabíjet (nevymyšlí bůhvíjaké pitomosti jako Friday 13th sedmička, osmička a devítka), ale zároveň nerezignuje na spojitosti a objasnění událostí. Je tady pár scén, které mi přišly zbytečné (dávají smysl v hororové komedii jako je Hatchet, ale vidět jsem je nemusel) - nechutná žádost o ruku a týpek ukazující ptáka na autogramiádě. Naštěstí se rychle dostane na scénu Victor Crowley a divák si zlepší chuť skvělým gorem, jednou až překvapivě roztomilou romantickou scénou a několika vtipnými hláškami. Určitě se jedná o ten nejvíc self aware Hatchet. Závěrečné cameo mi udělalo obrovskou radost! 7/10 ()

BigJohn02

Tak to byl sešup do sraček. Idiotský příběh a takové zoufalé neherecké obludárium se jen tak nevidí. Speciálně Číňanova manažerka byla nesympatická a hnusná jak prdel. ()