Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe. Život nám přináší různé situace a jsou i takové, které nedokážeme vyřešit sami a potřebujeme pomoc mužů a žen zákona. Policisté v pořadu řeší drobné delikty a přestupky, ale i konflikty mezi manžely a podezření z trestných činů . Některé případy mohou sloužit jako varovaní, jak se nenechat podvést a okrást. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu. (TV Prima)

KateDanny odpad!

Reální policisté, no to teda nevím... Obdobných "reálných" pořadů je už nějak moc. Uf, to se opravdu nedá... ()

Josef.Svejk

Takova oddechovka. Me se na tom nezdalo spousta veci a pripadalo mi to jako sehrane podle scenare, a dneska jsem cetl na webu Policejniho presidia, ze skutecne je to hrane. Napriklad ukradene auto se nahodou po 5 minutach jezdeni kolem bloku, manzelka sebevraha nahodou prijde hned jak manzela najdou na kolejich atd. Vsechny posadky navic jezdi tou samou policejni Octavii 6AJ-6123 :) ()

xray0045 odpad!

Takovou prasarnu svet nevidel, herci jsou priserni, policie se oficialne distancovala od reality show a vubec se nedivim. V jednom dile jsem videl "policistku" co kryje sveho partaka tim ze misto na zlocince miri kolegovy na zada a pritom ma prst na spousti misto na tele zbrane. Dialogy jsou jak z pomocne skoly. Americka predloha ma o nekolik trid lepsi uroven a dokonce stab funguje vyrazne lepe. Dak k tomuhle paskvilu popisek dokumentarni je tezce zavadejici. ()

simonman

Skupině zdejších přispěvatelů se podařilo odhalit, že v případě tohoto pořadu se jedná o pouhou rekonstrukci skutečných případů a tak zřejmě ze samé euforie a jistě oprávněné hrdosti na sebe sama, svorně osolili hodnocení větší než malou špetkou odpadů. Já si myslím, že jakožto rekonstrukce, je tenhle denní seriál dobrý a bez větších problémů sledovatelný. ()

Fuhman.Dajar

Jan Kaprálek a Tomáš Soukup jsou největší borci. Proti policii nic nemám ale policie sdělila že policisté co vystupují v tomto pořadu potrestání nebudou Za mě nejlepší kriminální pořad o Policii až na ty Kaprálkovy hlášky fakt se na to super dívá. ()

Bullet odpad!

Mě to silně evokuje socialistické zprávy.Státní složky jsou vždy v právu a jsou pochopitelně neomylné.Viva la SSSR. ()

Redyx1 odpad!

Tak jestli v tomhle braku vystupují skuteční policisté tak fakt mám strach o svou bezpečnou budoucnost,protože jestli tohle má chránit tak to je výsměch všem daňovým poplatníkům... ()

Catr854 odpad!

Vzhledem k tomu, že tento cyklus nebyl zpočátku myšlem jako komedie, ale tvůrci se překonali a komedie z toho opravdu vyšla a člověk se zdejším hereckým výkonům může od srdce zasmát. Jsou zde také úžasná “věrohodnost” a skvělé napínavé pasáže. Tento film je skvělé okénko do policejního života. Kam se hrabou Četnické humoresky! ()

josefnovak odpad!

Nedokážu pochopit, že se ještě stále pořad vysílá i po roce a půl. 90%obyvatelstva v ČR a SR si myslí že je to opravdové, skuteční policisté a skuteční pachatelé. Policisté opravdoví jsou, ale musí mít herecké nadání a ještě ke všemu to musí natáčet v době osobního volna, pachatelé a oběti jsou též herci, převážně z městských divadel a ochotníků. Jak můžou prezentovat, že je vše natáčeno skutečně. Téměř každý zákrok je zneužitím úřední osoby ( policisty ). Toto je jednoznačně nabádání ke zneužívání pravomoci úřední osoby ( ostatních OPRAVDOVÝCH policistů ), kteří by si z tohoto jednání mohli vzít příklad a takto zakročovat, tímto stylem by nám v ČR nezůstal ani jeden, jelikož by všichni za příliš tvrdý zákrok už seděli, nebo byli propuštěni ze služby. Odporné a hnusné. Zneužít takto diváky jen pro sledovanost!!! ()

Moczlej

Sem-tam poutavé, sem-tam katastrofální, herecké výkony hrozné a obzvlášť trapné, tak trapné až mě to baví. *** ()

ixel1

Nějak nechápu až tak nízké hodnocení. Samozřejmě že případy nejsou přímý přenos ale jedna se o rekonstrukci, proto mi nějak uniká smysl toho brečet že to není věrohodné. Chápu že ne všechny případy jsou divácky zajímavé, ale rozhodně je to originální náhled do náročné práce běžného policisty. ()

Vicente odpad!

To snad ne !!! Takovej muž mi ukradl kabelku, mobil, peněženku nebo vibrátor, co já vim. Vždycky je ,,pachatel'' za rohem nebo v nejbližším parku prohlíží kořist. Debilita na entou. Koho chorá mysl TOHLETO může vyplodit ? ()

Dark_Hark

úprimne nemôžem dať nič iného ako 5* pretože ma každý ďalší diel baví viac a viac a myslím si, že aj radi spomenuté v každom diely tohto seriálu je užitočný pre občana. Dozvie sa pri ňom celkom dosť. Rozhodne to neni odpad. ()