Snímek Cesta bez návratu, který vznikl podle skutečných událostí, vypráví příběh dvou mužů, stavbyvedoucího Romana Melnyka (Arnold Schwarzenegger) a letového dispečera Jakea Bonanose (Scoot McNairy). Jejich životy se tragicky protnou ve chvíli, kdy letadlo, na jehož palubě je Romanova manželka s dcerou, havaruje. (Bontonfilm)

SNCIS

"Jenom mu ukážu fotku své rodiny a řeknu mu aby se mi omluvil... Nikdo se mi totiž neomluvil." Schwarzenegger v trochu jiné poloze než jsme zvyklí. Není to akční ani komedie! Je to psychologické drama o chlápkovi, který přijde o rodinu a zhroutí se mu svět. Je to klidné až utahané, ale má to dechberoucí závěr. Přiznávám se k tomu, že takovéhle kousky nevyhledávám. Tento jsem zkouknul jen proto, že tam hraje Arnie. - 70%. ()

Duffson

Nebylo to uplne zly, ale skoda, ze tomu jaksi chybel nejaky vetsi naboj..ikdyz z takoveho scenare by se asi vic nedalo uz vyrazit ()

005

Skvělý námět, skvělý Scoot McNairy. Škoda že to je vše. Film nedokáže ve vás vzbudit ty správné emoce. A tak se stane snadno zapomenutelným. ()

quido.morava

Od dobře našlápnutého začátku, plný očekávaného napětí, přes rozpačitý a místy nelogický průběh, až po naprosto předvídatelný konec bez pointy - bylo to 1,5 hodiny marného očekávání... Škoda! ()

wollfy

Film de skutečných událostí. Až na to, že se to stalo v Evtropě a ne v USA, ale to j asi jedno. Arnoldovi je tam 69, toho věku se málokdo dožije a když tak je rád, že si zapamtuje, kde je záchod, natož nějaký text. Je jasný, že v tohle věku už Arnie není nasvalenej Conan a tak už nemůže hrát ty nejdrsnější zabijáky ze všech drsnejch zabijáků a tak zkusil drama. Což chpu nebýt jeho ani mě nenapdane si film pustit. Arnie je samouk, Je to kulturista, sportovec né studovaný herec. Za ty roky v USA se ani nedokázal zbavit německého přízvuku, takže chtít od něho zahrát něco víc než polohu Terminátora nelze, I v komediích hrál terminátora jen ti okolo něj to zahráli tak že to byla legrace. Na druhou stranu na to že není herec to ustál. Jako není to na výkon století ale není to průser. A je zajímavé vidět Arnieho trošku jinak. Jen člověk pořád čeká kdy vytasí brokovnice ustřelí někomu květák a řekne "I'll be back". To se samosebou nestane a Arnie vytáhne nakonec to co reálný otec od rodny co zahynula v letadla a udělá dispečervi památku na celý život. Vzhledem k tomu že je kybernetický organismus syntetická tkáň na titanové kostře, nedá na sobě nic znát a prostě si jde v klidu sednout na gauč. Takže jako pokud chcete mít depku nebo si posmutnit u stylizované noir psychologické povídačky směle do toho, ale pokud čekáte něco jak Expandables ruce pryč od toho. ()

alpaka

Mě to docela oslovilo. Původně jsem myslel, že Arnold v tom bude působit rušivě, protože jde spíš o psychologické drama, ale kupodivu mi tam nevadil a zahrál to vcelku přijatelně. Film má i pár silných momentů a nejvíc tíživé mi na něm přijde, že je podle skutečné události. Z toho tématu se dalo vytěžit určitě víc, ale ostudu to nedělá. ()

Arnold nejlepším zabijákem na světě

Arnold nejlepším zabijákem na světě

05.05.2016

Čtvrtý díl Expendables je zatím v nedohlednu a šestý Terminátor se taky nechystá, Arnold Schwarzenegger tedy nemá zrovna napilno. Ještě letos ho uvidíme v dramatu 478, kde bude nahánět leteckého… (více)