Cesta bez návratu

Cesta bez návratu

Aftermath

Drama / Thriller

USA, 2017, 94 min

Milá Britney75. Za prvé) Vsadím se, že si nebyla ve sprše s jediným třicátníkem postavy sedmdesátiletého Arnieho. Za druhé) Peter žádnou sebevraždu nespáchal, byl ubodán před svými dveřmi, takže nic dohledávat nemusíš. K filmu jen tolik, že by mu prospěla akční dramatická scéna katastrofy, byť je na druhou stranu jasné, že se jí záměrně vyhnul ve prospěch smutnění pozůstalých, jenž sice mělo být základem, ale nikoliv jedinou krmí divákovou. Na druhou stranu už název prozrazoval, o co tady půjde. Scéna s míchanými vejci byla vcelku humorná:)) 60%(7.5.2017)

• stuntmanMIKE

Jaaaaj Arnie Arnie... a taku som mal v teba doveru. Bol si konecne Back ! ...aspon na oko. Uz sa prosim ta vyser na zombie picoviny a dramaticke kusky, kde ronis slzy. Si kurva moj decky vzor, kde si visel v izbe na plagate s cigarou v hube a pasom s nabojmi. A tak si ta chcem pamatat. Viem, ze mas 70 rokov a ze si skurvene ctiziadostivy a ze by si najradsej predviedol rakusku anglictinu na Oscaroch, ale ser na to ! To nie je tvoja parketa. Nikdy nebola. Davas sa dokopy, je to vidiet na tvojej postave a hlavne stale na to mas ! Tak na kiupicu tocis tieto hovna ? Ja viem, ze ti uz ziadny obrezany Itzik rozpocet na velky film neda, ale ak mas tocit tieto ultranudne sracky, tak sa fakt na to radsej vyser, nech si ta pamatame ako Dutcha, Matrixa, T2 alebo Conana (ako jedineho praveho) a nie ako nejakeho picusa, co sa silou mocou snazi hrat vazne ulohy. Vies, ze herectvo ti nikdy neslo a filmy si tahal charizmou a svalmi...tak preco kurva na sklonku kariery skusas nieco nove ? Co od teba chcem, je este jeden kusok. Nemusi to byt film s tucnym rozpoctom, smahnuty trapnou komediou... ani ta nechcem v ulohe nejakeho krutoprisneho vojaka...na to uz pri vsetkej ucte nemas. Co po tebe chcem je jedna rozlucka, kde to das na nekompromisneho stareho pardala, ktory ma v sebe este nieco co chce dat von. Nieco ako Sly s Rockym 6 alebo Rambom 4. Proste rozlucka, ktora je hodna tvojho formatu. takze este toto ti odpustim, lebo si to ty, ale dufam, ze este najdes v spodnom supliku gule a ukazes vsetkym, ze na to este mas....aspon trochu.(10.4.2017)

Arnold na staré kolená začína podávať zaujímavé herecké výkony, čo by som ani ja, jeho starý fanda nepovedal. Otázne je nakoľko mu pristanú tieto role zronených a uplakaných otcov. Film má atmosférou dosť blízko k jeho poslednému filmu Maggie. Arnold urobil určite maximum, ale film je hlavne režisérova vízia a to v tomto prípade nevydalo na viac ako priemer. Vo výbornej roli sa prezentoval K. Zegers , asi nikto by s ním nemenil. Nie je ľahké mať na svedomí toľko životov. Hlavný problém filmu je, že sa až príliš sústredí na utrpenie hlavných hrdinov. Celý je až po okraj preplnený žiaľom a smútkom, no paradoxné je, že vás až tak citovo nerozhádže. Aftermath na papieri scenára asi nevyzeral zle, ale výsledok trochu sklamal. Dúfam, že Arnold bude mať šťastie na nejakú silnú rolu a film ktorým silno zaboduje. Prajem mu to! 60%.(17.4.2017)

• Xmilden

Normálně bych klidně tomuhle filmu vlepil i druhou hvězdu, protože horší filmy opravdu existují (každá druhá Cageovka a úplně každý Seagal), ale v tomhle hraje Arnold. A na film se nemůžu dívat stejnou optikou jako na béčkové braky. Bohužel ale musím uznat že můj akční idol míří, pokud nechce zcela vyklidit místo před kamerou, právě do kalných, zabahněných a zatuchle zavánějících stok. Arnolde, proč? Já se ptám proč? 15% za jedinou solidní scénu na věži.(13.11.2017)

• Britney75

Letecké katastrofy - srážka ve vzduchu. Shodou okolností jsem tento díl viděla nedávno a některé věci ve filmu nesouhlasí. Například to, kdy vyšetřovatelé v tomto kanadském seriálu, kde jsou fakta podloženy očitými svědky nebo černou skříňkou, zjistili, že vina nebyla na dispečerovi Jackovi,( v seriálu to byl Peter! ) který seděl v řídící věři, ale na nesprávných instrukcích, které dostával jak z jiné věže , tak z obouch letounů. Teď si nejsem jistá, ale dispečer Peter měl původně spáchat sebevraždu. Nechce se mi to znovu hledat, ale doporučuji vám si tento díl pustit, pro ověření faktů. Mimochodem tady v obsahu je Arny jako Viktor, ale ve filmu se jmenuje Roman Melnyk. Těšila jsem se, že uvidím něco i z té druhé strany, ale jsem zklamaná, neemotivní a souhlasím s Wacoslav1 :D Samotnou mě to zarazilo, že měl vůbec Arny odvahu takhle vylézt před kameru. No, jsme koneckonců jen lidi :) Každopádně to je to nejmenší, co mi na filmu vadilo. Celkový dojem 1* Podruhé už to vidět nepotřebuji, škoda, šlo by to i lépe :/(10.4.2017)