Reklama

Reklama

Snímek Cesta bez návratu, který vznikl podle skutečných událostí, vypráví příběh dvou mužů, stavbyvedoucího Romana Melnyka (Arnold Schwarzenegger) a letového dispečera Jakea Bonanose (Scoot McNairy). Jejich životy se tragicky protnou ve chvíli, kdy letadlo, na jehož palubě je Romanova manželka s dcerou, havaruje. (Bontonfilm)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (188)

Slasher 

všechny recenze uživatele

Místo další poguvernátorský pecky jako byl LAST STAND nebo SABOTAGE jde radši Arnold směrem MAGGIE a opřel se do zkroušenýho ukrajince v týhle dramatický unylosti, kde musíme navíc půlku stopáže trpět strasti druhý postavy - nudnýho odsouzeníhodnýho blbečka na pěst. Celý se to snaží být tím, čím prostě vzhledem ke svý banalitě a absenci talentu není. To vypadá, že se náš rakušácký polobůh místo zábavností snaží na sklonku kariéry točit prostě filmy, kterým se sice nikdo za nic nevysměje, ale zato krásně vyšumí do nicoty. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Mohla to byť súdna dráma, ale nie je. Mohlo to byť drsné revenge movie, ale nie je. Nie je to však ani akčný film. A ani triler o psychopatickom stalkerovi. Je to dráma, ale nefunguje v nej skoro nič. Atmosféra je síce patrične pochmúrna, ale celá snímka vyzerá nepríjemne televízne a nízkorozpočtovo. Arnold Schwarzenegger je v čisto neakčnej a ku koncu vlastne dosť brutálnej úlohe v pohode (ale v Maggie sa mi páčil viac), ale všetci ostatní herci sú dosť strašní. Bohužiaľ vrátane Arnieho plnohodnotného „spoluhráča“, ktorého herecký predstaviteľ podáva veľmi zlý, slabý a rozčuľujúci výkon. Keď sa po veľmi dlhom čase konečne obaja prvý raz stretnú, dopadne to dosť nečakane, čo ma prekvapilo a zaskočilo, ale to je len jeden z mála plusov tejto nevydarenej, nešťastnej snímky. Keby nemala Arnolda, dám 20%. Produkcia: Darren Aronofsky. Wtf. ()

Reklama

POMO 

všechny recenze uživatele

Produkce Darren Aronofsky? Proboha proč? Protože je to drama, kde všichni trpí? Ale teda na něj docela nevýrazné drama. A Arnoldova přítomnost v něm je bez debaty WTF roku 2017. Jakoby hrál místo Seana Penna ve 21 gramech. Ukažte mi jediného člověka alespoň trochu se věnujícímu filmům (ať již jako divák nebo tvůrce), kterému to nepřijde unreal. Jinak vyobrazení zodpovědnosti pracovníků v řídícím středisku letiště je zde neokoukané a silné, a Scoot McNairy hraje důstojně. Tak, jak bylo potřeba. Scenáristicky se příběh mohl vyvinout jinak, zajímavěji. Takhle film zapadá prachem, než skončí závěrečné titulky. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Nový Konan je mrtev stejně jako Árný! Ten už se nevrátí, neboť mu evidentně zbývají síly akorát tak na pičoidní melodramata, zábavná jako píchání katolických panen a záživná jako rozdrcené sklo s hřebíky. A tak tu po Magi máme Magi 2, dochucující tentokráte odvar z Dostojevského ponožek, kde Árnýmu nyní kromě dcerušky hnije už i manželka, on pouze plynule vyměnil postapokalyptickou Ameriku za předapokalyptickou a místo smutného Američana paroduje smutného Ukrajince. V neherecké kakofonii univerzální obrnové grimasy se s ním filmem devadesát minut od ničeho k ničemu navíc potácí i neméně nadaný smutný dispečer, a jediným Následkem je tak špatně zahraná, otravná a povrchní nuda, nápaditá a přínosná jako endoprotéza pro hady. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Jen se mu podívám do očí. Ukážu mu fotku své rodiny a pak chci, aby se omluvil. Nikdo se mi neomluvil." Začalo to dobře. Srazila se letadla, kupa mrtvých a já jsem hned věděl, že je v tom sabotáž, terorismus nebo vládní spiknutí. Nebylo. Místo toho přišlo slzavé údolí. Rozpíjelo mi obrazovku, korodovalo mi konektory a vytékalo mi reproduktory na podlahu. A já pořád doufal, že si Roman alespoň na chvilku trochu zaterminátoruje, zaconnanuje nebo zakomanduje, ale on jen trpěl a já s ním. Až do úplného konce, který jsem si snad ani nezasloužil. ()

Galerie (38)

Zajímavosti (9)

  • Postavu Shelly hraje modelka Victoria's Secret Joy Corrigan. (spooker)
  • Vitalij Kalojev osobně našel svou dceru v troskách letadel. Stejně jako našel její náhrdelník. (Dinsberg)
  • Za vraždu Petera Nielsena byl Vitalij Kalojev v roce 2005 odsouzen k osmi letům vězení. V roce 2007 byl propuštěn, protože jednal v nepřičetném stavu. V roce 2008 se stal náměstkem ministra vnitra v Severní Osetii a byl jím do roku 2016. Svého činu dodnes nelituje (narozdíl od Romana Melnyka ve filmu). (DBlitz)

Související novinky

Arnold nejlepším zabijákem na světě

Arnold nejlepším zabijákem na světě

05.05.2016

Čtvrtý díl Expendables je zatím v nedohlednu a šestý Terminátor se taky nechystá, Arnold Schwarzenegger tedy nemá zrovna napilno. Ještě letos ho uvidíme v dramatu 478, kde bude nahánět leteckého…

Reklama

Reklama