poster

Život ve vzduchu (TV seriál)

Dokumentární

Česko, 2017, 4 h 2 min (Minutáž: 40–41 min)

(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (15)

 • Hawaj
  ****

  Je to moc fajn udělaný, pěkná kamera. Rozdělení na dva "osudy" u jedničky fungovalo pěkně, ale u těch starejch mechaniků, ketrý se do toho nebáli vopřít by to chtělo jednoho člověka tak na dva díly, protože toho co by mohli vyprávět z dílny a nebo z jejich lítání ve volným čase by vydalo na každej díl samostatně.(12.11.2017)

 • Big Bear
  *****

  Paráda. Nám co voní kerosin a pro které je modrá nejhezčí barva se tenhle formát líbí a je mi jen líto sskrblíků, kteří nechápou o čem ten dokument je... No a tu jeho poslední větu komentáře snad ani nejde nějak více a rozumně komentovat... :-)! ČT se konečně vytasila s dokumentem, který je originální, zajímavý a ve kterém se divák něco dozví o létání. A ti co už vědí se nudit také nebudou. Kamera je parádní a ta osobní rovina mi tam vůbec nevadí. Létání je o letadlech a o pilotech (tedy lidech) co ta letadla (stroje) řídí. Já jsem naprosto spokojen ! Dávám za 5 cumulolimbusů na dvanácti hodinách ! * * * * *(15.11.2017)

 • slunicko2
  ***

  Zajímavé přiblížení provozu letiště. Tvůrci vybrali samé sympatické týpky, jasné fandy profese.(7.4.2018)

 • sator
  ***

  No téma je pro mě atraktivní, ale zpracování jakési mdlé...(20.10.2017)

 • sskrblik
  *

  Z letiště Vác(h)lava (C)havla v Prase jsem odlétal podvakráte. Jednou na Malorku, podruhé na Srí Lanku. Musím říci, že je fajn, že tam je alespoň jeden trochu normální obchod, kde si člověk nekoupí předražený jídlo a tím je proslulý německý řetězec Blilla. Dokument prakticky nic moc zásadního neříká a jeho význam mě zatím uniká. Ukazuje že lidé na letišti hovoří anglickým jazykem, jak tráví čas mimo práci, jak odbavují lidi z cizích zemí, jak dlouho trvá odbavit pasažéry a zavazadla a pak tu máme nekonečné záběry letadel, asistentů, letušek. Takže stejná nuda a otrava jako čekat na svůj let někam do cizí země. Jednu věc ale dokument ukazuje krásně a sice českou blblost, jak se moc těm angličákům podřizujeme a už nedokážeme ani mluvit česky (gejty, bórdingy a nevím co ještě...).(19.10.2017)

 • velkyvezir
  *****

  Po dvou dílech spokojen. Dění kolem letišť mám rád, takže nekriticky hodnotíme toto nahlédnutí pod pokličku...(26.10.2017)

 • Tuzinho
  ***

  Po dvou dílech: Téma naprostý top, ale to zpracování... Někdo si tu snažil hrát na Jedinečné letiště v Dubaji, ale vůbec se mu to nedaří ... Zatahovat osobní životy účinkujících mi přijde naprosto zbytečné, kdyby radši šli více do hloubky dané profese. Na druhou stranu alespoň palec nahoru za snahu a celou sérii samozřejmě dokoukám, přeci jen letiště Ruzyně nám krásně roste a záběrů z letiště není nikdy dost.(28.10.2017)

 • lubospoti
  **

  Zajímavé prostředí, ale nezáživně zpracované. Víc k tomu není třeba dodávat.(13.11.2017)

 • Krysap
  ***

  Fajn nápad, ale záběry ze soukromého života protagonostů mě neskutečně nudí a nutí brát do ruky ovladač a uvažovat o přepnutí. Pro dříve komentujícího sskrblika - angličákům se nepřizpůsobujeme, přizpůsobujeme se angličtině, která je v dnešní době nejpoužívanější jazyk při mezinárodní komunikaci. Gejty a bórdingy jsou to proto, aby tomu rozuměli všichni. Samozřejmě ti nikdo nebrání, aby ses na letišti zeptal na bránu 10.(2.11.2017)

 • Stíba
  ****

  Když jsem na tuhle dokumentární sérii narazil, dlouho jsem neváhal. Jako vášnivému cestovateli mi atmosféra letiště, letadel a všeho kolem vždy imponovala a tak jsem se těšil, co nového se dozvím a jak si rozšířím obzory. Spokojen nakonec vcelku jsem, byť jsem čekal trochu zajímavější zpracování a systematičtější odvyprávění některých aspektů. Některé díly jsou navíc trochu zmatečné a hodně skáčou zleva doprava což výslednému dojmu také nepřidalo. Jinak ale fajn výprava po různých pracovních životech na pražském letišti i po letišti jako takovém.(30.9.2018)

 • nula87
  ****

  Téma nadmíru zajímavé, spousta informací o tom, jak funguje to soukolí velkého letiště, a k tomu dobře vybraní "hrdinové" jednotlivých dílů. Moc fajn počin ČT. 70%(28.11.2017)

 • route60
  ****

  Také patřím do kategorie lidí kteří propadli letadlům a tento dokument ČT jsem přivítal s velkou chutí a nezklamal mně.(17.11.2017)

 • _Jimmy_
  ****

  Vyborný dokument z prostredia letiska. Je urcite narocne nieco take natocit nakolko su na letisku prisne pravidla. Páčí sa mi aj vsuvky z osobného zivota ale mna viac zaujíma co sa deje na letisku. Tam je toho urcite vela co by nás mohlo zaujimať.(5.11.2017)

 • TomQ
  ****

  Zajímavá tématika a prostředí, bohužel trochu nezáživné zpracování, které jde málo do hloubky. Ocenil bych více detailů a méně osobního života aktérů. Hodnoceno po 2 dílech, zatím se na další těším.(28.10.2017)

 • BrunoCZ
  ****

  příjemný a velmi zajímavý dokument z netradičního prostředí ♣(5.5.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace