PPV sa uskutočnilo 22.10.2017 vo Wells Fargo Center (Philadelphia, Pennsylvánia). Na karte bolo 7 zápasov v Target Center (Minneapolis, Minnesota):

1) Sasha Banks vs. Alicia Fox (Kickoff Match)
2) "The Demon" Finn Bálor vs. AJ Styles
3) Asuka vs. Emma
4) Alexa Bliss (c) vs. Mickie James (Raw Women's Championship)
5) Kalisto (c) vs. Enzo Amore (WWE Cruiserweight Championship)
6) Cedric Alexander & Rich Swann vs. Jack Gallagher & The Brian Kendrick
7) Kurt Angle, Seth Rollins & Dean Ambrose vs. Intercontinental Champion The Miz, Cesaro, Sheamus, Braun Strowman & Kane (5-on-3 Handicap Tables, Ladders and Chairs Match) (Real Tom Hardy)

Bobik9

ASUKA VS. EMMA - 2*, CEDRIC ALEXANDER, RICH SWANN VS. JACK GALLAGHER, THE BRIAN KENDRICK - 3*, ALEXA BLISS VS. MICKIE JAMES - 1*, KALISTO VS. ENZO AMORE - 4*, THE DEMON VS. AJ STYLES - 4*, THE SHIELD, KURT ANGLE VS. THE MIZ, THE BAR, BRAUN STROWMAN, KANE - 4*. ()

drake31

Keby mi komentátori čas od času, ako divákovi nepripomenuli, že sa jedná o TLC PPV, až do posledného zápasu by som si to ani neuvedomil. Dokonca aj počas Eliasových vystúpení mi to divné neprišlo, že sedí medzi rebríkmi ... ale tak to by bolo na dlhšie rozprávanie. Ako som dopozeral tak píšem, a nebyť zápasu AJ vs. Finn, nebolo by na čo veru spomínať. Mám radosť, že Asuka je opäť na obrazovkách, dúfam že ju nepokazia. Mám radosť, že 205 Live dostáva viacej priestoru, no dúfam že to nepokazia .. aj keď bez Nevilla sa nie je na čo moc tešiť. Mám radosť z Eliasa, len dúfam, že ho nepokazia na úkor Jasona. Je jasné, že "Women's Revolution" je dávno skončená, a sme tak späť na trase malicherné ženské problémy ... dúfam, že to napravia. Finále si zapamätám hlavne kvôli tomu prílevu memes z vyškerenej a natešenej tváre Kurta, keď prichádzal na scénu s Deanom & Sethom. Zápas samotný bol prekombinovaný-overbooked chaos, počas ktorého pravdepodobne zabili Brauna. Oplatilo sa pozerať? Asi aj hej, ale pozerať to live - to by som veru nedal. ()

papadoce

Výborná show, ktorá ma bavila. Hej, a Kurt to už stratil. Očividne. Bez ohľadu na to, čo mu tam skandovali. Je to preč. ()