Contracted: Phase II sa začína tam, kde sa prvý film skončil. Riley (Matt Mercer) sa snaží nájsť človeka, ktorý je za prepuknutie nákazy zodpovedný, aby tak mohol zabrániť jej ďalšiemu šíreniu. Problémom je, že známky vírusu sa začínajú prejavovať na jeho blízkych i na ňom samom. (Marceloo)

Sukuba

Pro mě stále slabší než jednička, ale... překvapuje mě, že tu nikdo nezmínil závěrečnou, potitulkovou scénu, která jednak poměrně slušně hýbe s příběhem (prvního dílu) a dodává tomu všemu šmrnc i další rozměr. ()

Wiceman

Genderově nekorektní a nasraní páni se nakonec taky dočkali. Od super kosti Samanthy jsme se dostali k její jednorázovce Rileymu, kterýmu se na bimbasovi uchytila nejen menstruační krev, pár červů a nehet, ale i nějakej ten virus. Asi díky absenci hezkejch holek (jedna by tu byla, ale to mi nestačí na zhoupnutí :D ) mi to paradoxně přijde slabší než phase I. Zombidel přibývá. původce nákazy se odhaluje a krev smísená se zvratky lítá všude kolem. Konec napovídá, že by mohla být i phase III tak uvidíme. Ujít si to nenechám, i když je to ve svý podstatě slušná bejkárna :D lepší tři * ()

Ospalek

Myslím, že je to důstojné pokračování. Původce nákazy je tu výraznější postavou a je potřebný pro podrobné vysvětlení toho, jak to všechno začalo. Riley se stal hlavní postavou a zahrál ji na výsost dobře. ()