poster

Já, Kajínek (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný

Česko, 2017, 6x55 min

Režie:

Ivan Bareš

Kamera:

Mark Bliss

Producenti:

Petr Jákl

Střih:

Karel Coma
(další profese)
 • Lukoboss
  ***

  Můžeme si tady sice říkat, jestli je to etický, morální, v pořádku atd., ale je potřeba říct, že kdo to na Primě vymyslel, ten udeřil hřebík na hlavičku. Většinu lidí to zajímá, to určitý tajemno a neobjasněnost tam je stále, takže sledovanost byla vysoce nadprůměrná. A já se ani nedivím. Divák měl možnost se podívat nejen na případ Kajínka, ale obecně na vězeňství a s ním spojený instituce, který asi ne vždycky pracujou správně. A že tam Kajínek několikrát v průběhu řekne, že nic neudělal (on je jenom "bytař") a je beránek, to beru s určitým nadhledem. Na nás asi není, abysme jeho případ posuzovali... i když myslet si můžeme cokoliv.(17.12.2017)

 • sorrow
  *

  PRIMA chytla šanci za pačesy a vydělává na jakési zpovědi kriminálníka a lidi to baví, pořad vydělá kačky a to je přece PRIMA. Pořad se měl ale spíše jmenovat Já, Jánošík. Ano vykrádal byty, ale tím přece okrádal komunisty, ne prostý lid. Byl to vlastně takový chartista. A když přišel náš světec na to, že pojišťovny vloupačky neproplácejí, byl náš hrdina tak laskavý, že vždy po vloupačce poškodil alespoň jeden zámek (a jak se dozvěděl o tom, že pojišťovny vloupačky neproplácejí, byl se na to snad informovat u svých obětí nebo přímo v pojišťovně???). Nikdy nikomu neublížil, jen hned v prvním díle vypráví, jak zkopal tři příslušníky. Osobně je mně k pláči, že se zde z trestance, který první polovinu života parazitoval na ostatních slušných lidech a druhou polovinu života ho stejný lid živil v lochu, dělá hrdina. On ale přece také na svobodě dřel, vždyť otevřít trezor trvalo někdy i čtyři hodiny, a to je přece také práce. Honí si zde triko, jak měl naplánovaný útěk do Karibiku, ačkoli při jeho prvním útěku se zmohl jen na to, že trčel několik týdnů zašitý v bytě a čekal až si pro něho přijde zásahovka. Opravdu krásné vyprávění jednoho chvástala, kterému část národa pěkně zobe z ruky a jemu to nyní hodí pěkný výdělek. To je ale nakonec dobře, Kajínek bude mít peníze a nebude mít potřebu nás opět okrádat.(18.11.2017)

 • Tommassi3
  **

  Opravdu tady nikomu nejde o pravdu ?? Jiří Kajínek se stal hvězdou, vpravdě českou celebritou, a tak v odpudivě amorálním dokureality hybridu, který učinil podle očekávání divácky nejúspěšnějším Príma pořadem vůbec, nastavuje společnosti veliké zrcadlo.. Beránek boží, Jiří Kajínek, ten popletený Robin Hood, však umí sám sebe bezezbytku prodat, když ukazuje charisma a inteligenci nesmírně šikovného manipulátora..(16.11.2017)

 • M.i.k.e
  odpad!

  sebestřednější,populističtější a tendenčnější onanii jsem snad ještě neviděl.Tohle je výsměch všemu a všem.Aspoň že pan Kajínek si tuhle ejakulaci do obličeje všech normálních lidí evidentně užívá...nechápu jak může vůbec projít do televize pořad o tom,že je vlastně v pořádku okrádat stát a pojišťovny když není zbytí (je úplně jedno jestli jsou sami pojišťovny zlodějina) a všechno je to vlastně děsně cool...sám nejsem přesvědčen o tom,že je Kajínek vrah a v tomhle je nejpíš něco víc co asi ani nikdy nezjistíme,nicméně i přesto že nejpíš není vrah je to vlastně jen obyčejný podovodník a zloděj a v tomhle je pak tahle oslava ještě horší...jestlipak se i další zloději dočkají svých oslavných pořadů?(13.11.2017)

 • thomasnikrs
  odpad!

  Těžký úlet od Primy... myslím, že jsme byli dost dlouho krmeni Kájinkovýma kecama a ať už to bylo jakkoliv, nikoho z okolí to nezajímá.. je venku, o to usiloval a teď ať si žije život, jaký si udělá, ale aby z něj někdo dělal "celebritu" a měl tady titulek "herec" pane Bože.. to je už opravdu moc.. ať už je od něj pokoj... takže JÁ KÁJÍNEK - ODPAD A HUMUS VŠECH HUMUSŮ.(22.11.2017)

 • - Po odvysílání poslední epizody série Já, Kajínek na konci roku 2017, měl následně jít do kin v únoru 2018 celovečerní dokument „Já, Kajínek“, který měl navazovat na televizní sérii z TV Prima. Producent Petr Jákl se však nakonec rozhodl, že natočený materiál do kin neuvolní, protože si myslel, že lidé do kina na dokument nepůjdou a snímek by byl prodělečný. (rublik05)

 • - Místo celovečerního filmu „Já, Kajínek“, který měl mířit do kin, se producent Petr Jákl domluvil s TV Prima na natočení v pořadí šestého dílu. Série tak má o jeden díl víc, místo původně plánovaných pěti. Šestý díl byl pak odvysílán až na podzim roku 2018 při repríze dílů předešlých. (rublik05)

 • - Celkem bylo natočeno přes 60 hodin materiálu. (rublik05)