Já, Kajínek (TV seriál)

Mark Bliss

Petr Jákl

Karel Coma
  • Oggy007

Nejak nechapu, jak z vraha (podle nezavisleho soudu) muzeme delat v CR medialni hvezdu. Uz se ani neresi, jestli to udelal nebo ne, ale verejne se tu oslavuje gangsterstvi 90. let. Vloupacky do bytu, podvody, vydirani apod. jsou tu podavany jako neco, co je naprosto v pohode a normalni. Je to neco nechutnyho a opravdu odpad, mozna jeste pododpad.(13.11.2017)

• Spinosaurus

V tomhle pořadu jde kvůli absenci zdravého rozumu v české společnosti opravdu do tuhého. Diváci Babovřesek a voliči Miloše Zemana, Tomia Okamury či další pakáže se tu od své modly dozvědí, jak je cool vykrádat byty, přepadávat policisty nebo ojebávat stát. Jsem doslova v šoku. Ale lůza pochopitelně tleská..(12.11.2017)

• majky19

Obdivuhodná odvaha vystoupit s takovým projektem o takovém člověku na obrazovky televizních příjimačů. Mám z prvního dílu tohoto cyklu velmi rozporuplné pocity. Je zcela nepochybné, že Kájínek nebyl žádný hlupák, měl vždycky, všechno i sebemenší maličkost důkladně promyšlenou, což ostatně ukázal i v prvním díle této série, kde velmi obšírně popisuje a vlastně i obhajuje svou "kriminálnickou" minulost od úplných počátků až do současné situaceí. Myslím si, že je zcela zbytečné ho jakkoliv odsuzovat, na to jsou jiné a povolanější instance a také si myslím, že za všechny své činy byl již odpovídajícím způsobem potrestán. Mně také nepřijde úplně košer, že se z člověka s takovou pohnutou minulostí dělá mediální hvězda a dostává se mu prostoru v televizi v hlavním vysílacím čase, ale je zkrátka úplně jiná doba, lidé všeobecně asi chtějí vidět něco jiného a když má pan Kájínek potřebu se tímto způsobem zviditelňovat a obhajovat, tak je to čistě jeho osobní věc. Několikrát v pořadu o sobě prohlásil, že je hodný a slušný člověk, tak i tady se mi zdá, že slušnost se stala možná i díky tomuto pořadu velmi relativním pojmem. V každém případě mu přeji tu svobodu, kterou mu prezident Zeman svou milostí dal a věřím, že se z minulosti poučil a s nově nabytou svobodou vynaloží mnohem lépe. I peníze utržené z tohoto pořadu pro něj určitě budou lepším a slušnějším příjmem, než které by získal z různých vykrádaček bytů nebo obchodů.(13.11.2017)

• JeanMarthan

To už si snad děláte kozí???!!! Ale co se divím v zemi kde frčí ochmelkové a hulváti ba i udavači a bývalí estébáci je přeci nasnadě milovat zločince. Pan Ká je chudáček, jen okrádal rodiny, na tom není nic špatného, všecí kradnú ne, tak se po něm přestaňte vozit, jo? Navíc pak dostali peníze od pojišťovny! Pan Ká si po vykrádačce zřejmě nechával na heuréce vyplňovat dotazník spokojenosti, páč má neskutečnej feedback. Jak jste spokojeni s kvalitou vykradení: Rychlost: Perfektní, Moment překvapení: Perfektní :Následné vyřízení pojistné smlouvy: Špatné, pan Ká byl až příliš precizní a pojišťovna nám teď nechce nic vyplatit, protože nemáme poškozené zámky. Odpověď pana Ká: Děkuji za zpětnou reakci, bohužel nejste první, s kým zlodějská pojišťovna takto nehorázně vyběhla. Jakmile to bude možné, stavím se ještě jednou a zámky na vlastní náklady vypáčím, děkuji, váš Ká.(17.11.2017)

• Necrotongue

Jasný důkaz toho, že Prima udělá v zájmu sledovanosti cokoliv. Odsouzený vrah, který byl v době zatčení velmi slušně ozbrojen, se před radostí slintajícím štábem pouští do vyprávění veselých příhod ze svých kriminálních akcí, přičemž diváky seznámí mimo jiné s tím, že to s lidmi, kterým tak zručně vykrádal byty, myslel vlastně dobře, protože jim mnohdy záměrně poškodil zámek, aby se na ně zlá pojišťovna nevykašlala. Úžasné. Z tohoto nejspravedlivějšího a nejempatičtějšího obyvatele Země se mi chce zvracet. Tímto pořadem u mě Prima klesla do stejné žumpy, v níž se dlouhodobě cachtá TV Barrandov.(19.11.2017)