Epizoda 5 (S02E05) (epizoda)

Drama / Krimi / Thriller / Komedie / Dobrodružný / Romantický

Velká Británie, 2019, 22 min

Předloha:

Charles S. Forsman (komiks)

Charlie Covell

Graham Coxon

Jenny Frayn

Kostýmy:

Emma Rees

Sakra je to dobrý, ale už se tam děje celkem pořád to samý. Někam dojedou, tam se chvíli zastaví, jedou dál, pak zase zastaví. Road trip po zapadákovech Ameriky si můžu udělat i sama, takže prosím trošku něčeho jinýho, děkuji! :D Na Bonnie už si začínám docela zvykat, i když je strašně vidět, že je jenom křen Alyssy a Jamese, a vlastně by tam vůbec nemusela bejt a celý by to jelo v pohodě i bez ní. Hodnocení: 6/10(6.4.2020)

I když hlavně Alyssa dělala, co mohla, šlo zatím o nejslabší epizodu seriálu. Bonniina dějová linie mě opravdu příliš nebere a výsledný dojem nevylepšil ani místní Zdeněk Macura. V pátém dílu mi velice chybělo kouzlo první sezóny s pořádnou dávkou cynismu a suchého humoru.(28.1.2020)

Je mi Jamese hrozně líto.. Docela se ztotožňuji v tom co prožívá.. Je to dobré zrcadlo na takové životní situace.. Bonnie je na scéně a já se nudím..(15.5.2020)

• Trevor

Čaro prvej série je nenávratne preč. Toto už hraničí z vyhadzovom z top 10 najobľúbenejších seriálov. Opakujem sa, ale nemôžem si pomôcť - príchod Bonnie, ktorý mal byť hlavnou dejovou líniou celý príbeh a čaro seriálu zruinoval. Ako tvrdilo množstvo fanúšikov, koniec prvej série nám stačil a lepšie pokračovanie ako je toto sa určite odohralo v mysliach fanúšikov seriálu.(6.11.2019)

Nyní zde sledujeme řešení různých rozporuplných situačních komplikací, jímž není hodno závidět ani se jimi značně inspirovat.(11.11.2019)